Hello Ovocná přesnídávka s jablkem a mrkví 10x190g

Hello Ovocná přesnídávka s jablkem a mrkví 10x190g

Desiata vhodná od ukončeného 4. mesiaca s 85% ovocia. Neobsahuje chemické konzervačné látky, lepok ani arómu. Výrobok je sterilovaný.Vysoce kvalitné jablká a mrkva spoločne s najmodernejším výrobným zariadením sú zárukou zdravia pre Vaše dieťa. Celý popis
5,70 €
Vrátane DPH
0,57 €/ks
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

4.12.2021 k osobnému odberu
Predajne
 
6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1219540

Popis

Ovocno-zeleninová desiata HELLO s mrkvou je plná výborné ovocné desiate v tradičnom balení. Pre Vaše deti od ukončeného 4. mesiaca. Ideálne ako rýchla a zdravá desiata s rozprávkou o dvoch psíkoch. Čierny dlhý Špagetka a biely vysoký Štaflík.

Zažite s nimi a zlomyseľnú vranou nové dobrodružstvá a rovnako ako oni maškrťte ovocnú desiatu HELLO s jahodami.

Ovocná desiata v tradičnom balení 190g. Sklenená fľaštička sa znova uzatvárateľným twist off uzáverom (bezpečnostné prelis – vákuový znak uprostred viečka) a bezpečnostné fóliu cez uzáver. Jablká pochádza z tuzemských záhrad a sú zbierané v dobe najvyššej zrelosti.

Ovocie v Nivnici lisujeme a spracovávame už 50 rokov. Přesnídávky HELLO vyrábame na najmodernejších zariadeniach so systémom kontroly kvality a s použitím všetkých bezpečnostných prvkov ako napr. 3D röntgenov a automatických váh.

Skladujte v suchu pri teplote 0–25 ° C. Nespotrebované množstvo uchovajte v chladničke v uzavretom obale a spotrebujte do 24 hodín po otvorení.

Obsahuje 40% referenčnej hodnoty vitamínu C pre dojčatá a malé deti a 12,5% referenčnej hodnoty príjmu pre dospelých.

Ovocno-zeleninová desiata s mrkvou je vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca.

Prirodzene bez lepku. Jemné pyré. Bez konzervácie a umelých farbív Kvalitná desiata s vyváženou chuťou Ovocný pretlak zmiešaný sladený pre vyváženú chuť, viď obal Ocenené národná značkou kvality potravín KLASA

Zloženie: Ovocie a zelenina 85% hm. (Jablčná dreň 65% hm., Mrkvový dreň 20% hm.) Voda, cukor, modifikovaný škrob E 1422, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.