Hami Zelenina s králikom - 6 x 125g

Hami Zelenina s králikom - 6 x 125g

Akcia
Zelenina s králikom je mäsovo-zeleninový príkrm vhodný pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Príkrm obsahuje vyvážené množstvo kvalitných bielkovín pre rast svalov. Celý popis
6,59 €
Vrátane DPH
4,46 €
0,74 €/ks
-32%
Platí do 30.6.2021 alebo do vypredania
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
16.6.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 491601

Popis

Po zavedení bieleho mäsa ako je kuracie alebo morčacie zaraďte do jedálnička dieťaťa ďalšie druhy chudého mäska. Mäso je totiž bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. V jedálničku dieťaťa by sa po zelenine malo objaviť chudé mäsko postupne až 6 x týždenne.

Zelenina je výborným zdrojom vlákniny v dojčenskej a batoľacej výžive. Dieťa jej síce nepotrebuje veľké množstvo, ale dve porcie zeleniny denne mu dodajú toľko vlákniny, aby nedochádzalo k zápcham a aby bola správne podporovaná pozitívna črevná mikroflóra.

  • S nízkym obsahom sodíka (neobsahuje pridanú soľ) – soľ zaťažuje obličky dieťaťa, preto by sa príkrmy pre najmenších nemali prisoľovať
  • S vyváženým množstvom kvalitných bielkovín pre rast svalov
  • Zo starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov (podľa zákona)
  • Vyrobené z prirodzene bezlepkových surovín

Príkrm je vhodný pre deti od ukončeného 4. mesiaca.

Odporúčanie:

Rôzne druhy zeleniny sú zdrojom rôznych výživových látok, a preto je dôležité ich striedať. Vodítkom môže byť sfarbenie zeleniny – pre zabezpečenie všetkých potrebných živín je dobré maximálne striedať zeleninu čo najpestrejších farieb. Výskumy potvrdili, že je to dôležité aj z pohľadu rýchlejšej akceptácie nových chutí a rozvoja správnych stravovacích návykov.

Zloženie v 100 g výrobku:

Mrkva 39 g, voda, zemiaky 16 g, králičie mäso 9 g, kukuričný škrob, zeler 2,5 g, repkový olej.

Pre zdravú výživu Vašich detí ďalej odporúčame:

Z našej ponuky Vás ďalej môžu zaujímať: