Moderná posteľ, svetlohnedá, 90x200, VISKA
228 € 219 €

Novinka

Po náročnom dni plnom povinnosti a stresu sa všetci túžime vyspať do krásy a pohody. Moderná posteľ VISKA v svetlohnedom odtieni, vám tento komfort zaručí.

Moderná posteľ, sivá, 90x200, VISKA
228 € 219 €

Po náročnom dni plnom povinnosti a stresu sa všetci túžime vyspať do krásy. Moderná posteľ VISKA s vysokým prešívaným čelom vám tento komfort zaručí.

Pohovka, hnedá/vzor kocka/jelša, PATRYK
285 €

Nemáte ešte PATRYK-a ? Tak jedného pre vás máme my. Určite si ho obľúbite. Je to rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Dodávaná s dvoma vankúšmi.

Posteľ s prístelkou, 90x200, dub, AUSTIN NEW
359 € 274 €

Novinka

Nečakajte, kedy vás prekvapí nečakaná návšteva. Poistite sa posteľou AUSTIN NEW v prevedení dub, ktorá má šikovne zabudovanú prístelku. S 3 šuplíkmi.

Rozkladacia pohovka, MIX farieb, AGA D
227 € 185 €

Hľadáte praktickú pohovku do detskej alebo študentskej izby? Pohovka AGA D sa môže stať skvelým spoločníkom vašich ratolestí. Ponúka pohodlné sedenie i spanie.

Posteľ, biela, 90x200, SVEND TYP 36
77 €

Aby sa deti mohli rozvíjať, je potrebné tomu prispôsobiť aj ich okolie. Spríjemnite im dospievanie a rozvíjanie kreatívneho myslenia s posteľou SVEND.

Posteľ s výsuvnou prístelkou, 90x200, LAURA
143 €

Posteľ, ktorá šetrí miesto a predsa je priestranná? Posteľ LAURA s výsuvnou prístelkou sa výborne hodí do detskej alebo študentskej izby. Verte, že neoľutujete.

Rozkladacia pohovka, sivá, KATARINA NEW
179 €

Katarína, Katka, aká si sladká! Sladký relax a ešte sladšie sny vám zabezpečí rozkladacia pohovka KATARINA NEW. V sivej látke s vankúšmi s pásikavým vzorom.

Váľanda , molitánová, 75x195 cm, KARA
306 €

Hľadáte niečo jednoduché a navyše praktické, váľanda KARA bude presne tým, čo potrebujete. Poskytuje praktický úložny priestor a zároveň miesto na oddych.

Kombinovaná posteľ, san remo, FANY
338 €

Dômyselná viacúčelová detská posteľ FANY si získa vás aj vaše dieťa. Vďaka nej ušetríte v detskej izbe miesto, izba bude vzdušnejšia a príjemnejšia.

Posteľ s úložným priestorom, buk, MATIASI
132 € 115 €

MATIASI, posteľ, ktorá vás prekvapí svojimi vlastnosťami. Moderná, praktická, s úložným priestorom v podobe troch šuplíkov. Ideálna pre dieťa či študenta.

Dvojváľanda, molitánová, MIKA
352 €

Rozkladacia váľanda je skvelou možnosťou pre malé byty alebo na prespanie pre priateľov. Jednoduchá, praktická dvojvaľanda MIKA sa stane vašou relaxačnou oázou.

Posteľ, 140x200, dub sonoma, ROKET
296 €

Ako raketa spôsobí v izbe boom dizajnu a funkčnosti. Všestranná posteľ ROKET s úložným priestorom poskytne pohodlie a oživí izbu. V prevedení dub sonoma.

Posteľ 90x200 typ 90, 3S, biela/craft, ANGEL
222 €

Posteľ 90×200 typ 90 sa dodáva bez matraca a roštu – zásuvka pod posteľou slúži ako Odkladací priestor alebo pri vložení matraca môže slúžiť ako dodatočné lôžko pre hosťa.

Posteľ, sivá/biela/fialová, LOBETE 09
139 €

Fantázii sa medze nekladú a je len na vás, ako čo najmilšie zariadite detskú izbu podľa snov vašich ratolestí. LOBETE je dokonalá zostava do detskej izby.