Weleda Nechtíkový pleťový krém 50ml
7,90 € 7,80 €

Nechtíkový pleťový krém s výťažkom z ekologicky pestovaného nechtíka lekárskeho v 100% BIO kvalite. Má hojivé a upokojujúce účinky. Krém chráni a ošetruje citlivú pokožku tváre dojčiat i detí. Mandľový olej udržuje pokožku vláčnu, včelí vosk a tuk z ovčej vlny ju chráni pred vysušením a zaisťujú jej prirodzenú hydratáciu.

Weleda Nechtíkový detský krém 75ml
9 € 7,80 €

Nechtíkový detský krém sa stará o pokožku tela aj tváre. Je vhodný pre každodenné použitie. Čistý mandľový a sezamový olej vyživuje pokožku a podporuje jej prirodzené funkcie, včelí vosk a tuk z ovčej vlny podporujú hydratáciu pokožky, výťažky z nechtíka lekárskeho v 100% BIO kvalite majú hojivé a upokojujúce účinky.

NAIF Ochranný krém proti chladu a větru 50ml
17,50 €

Novinka

Ochranný krém proti chladu a větru Naif (Weather Protection Cream) byl vytvořen k ochraně citlivé pleti dětí během chladných a větrných zimních měsíců. Je velmi bohatý a hodí se i na ekzematickou pleť. Chlad může mít neblahý vliv na čistou a zranitelnou pleť našich nejmenších.

Weleda Upokojujúci pleťový krém 50 ml
11,60 €

Weleda upokojujúci pleťový krém chráni veľmi citlivú pleť so sklonom k atopii pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia. Vhodný pre deti od narodenia i dospelých.