TrueLife NannyWatch A15

72%
Hodnotenie: 3,6
TrueLife

TrueLife NannyWatch A15

72%
Hodnotenie: 3,6
TrueLife

je digitálna video pestúnka umiestnená v hodinkách s prehľadným farebným 1,5 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov. Celý popis

154.9
3.6 12
219,99 € Vrátane RP a DPH
154,90 €
-29%
Na sklade 5+ kusov

Kód: 1405831

Mesačne od:
15,49 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

TrueLife NannyCam A15- detská pestúnka v hodinkách.

  • Revolučnú detskú pestúnku TrueLife NannyCam A15 budete mať neustále po ruke, teda skôr na ruke. Prijímač je totiž zabudovaný v hodinkách, ktoré si bežným spôsobom pripevníte na zápästie. Vysielač, ktorý umiestnite k dieťaťu, má stabilný signál na vzdialenosť až 300 m. Vďaka funkciám ako nočné videnie alebo sledovanie okolitej teploty máte svoje dieťatko dokonale pod kontrolou a neunikne vám ani jediné zasmiatie alebo štiknutie.

Skvelý doplnok starostlivosti o dieťa

  • Bezdrôtové detské opatrovateľky sú dnes úplne bežné, ale inovatívne TrueLife NannyCam A15 v podobe hodiniek je v mnohých ohľadoch praktickejšia ako tradičné prevedenie. Stačí pohľad na zápästie a máte dokonalý prehľad o svojom bábätku a miestnosti, kde spí.
  • Voľné ruky – Na rodičovskú jednotku na zápästí si ľahko zvyknete. Máte ju neustále pri sebe a pri pohybe po byte alebo po dome sa vám nestane, že ju zabudnete v inej miestnosti. Dosah až 300 metrov zaručuje, že budete mať prehľad o dianí v izbe dieťaťa.
  • Prehľadný displej – Prijímač má dostatočne veľký a dobre čitateľný displej s jednoduchým ovládaním. V každom okamihu vidíte a počujete, či vaše dieťa pokojne spí, vrtí sa alebo plače. Stačí skontrolovať hodinky.

Popisky pre ikony

Spoľahlivé spojenie až na 300 metrov – Vysielacia časť opatrovateľky umiestnite k bábätku a prijímač v podobe náramkových hodiniek si pripnete na ruku. Pestúnka spoľahlivo prenáša zvuk a obraz až na vzdialenosť 300 m. Môžete bez obáv vyjsť na záhradu, posedieť si na terase alebo robiť po byte či dome čokoľvek práve potrebujete.

Izbový teplomer – Správna teplota v miestnosti je pre malé deti nesmierne dôležitá. Aktuálne informácie o teplote v miestnosti sa vám zobrazujú na displeji hodiniek.

Kvalitný obraz aj za tmy – S poklesom intenzity svetla sa opatrovateľka automaticky prepne do režimu nočného videnia. Ani za tmy tak nestratíte vizuálnu kontrolu.

Obojsmerný prenos zvuku – Pestúnka umožňuje nielen počúvať, ale aj na dieťa prehovoriť a prípadne upokojiť svojím hlasom.

Dlhá výdrž batérie – S rodičovskou jednotkou v hodinkách môžete byť v kľude celý deň, batéria má dostatočne dlhú výdrž. Bez obmedzenia i mimo dosahu zásuvky – S opatrovateľkou môžete smelo vyraziť aj do prírody. Vysielač jednoducho** pripojíte k powerbanke** a môžete si v pokoji posedieť pri ohni, zatiaľ čo bábätko spinká v stane alebo v kočíku.

Uspávanky – Popri tom, že môžete cez opatrovateľku na dieťatko hovoriť alebo mu zaspievať, mu môžete aj na upokojenie pustiť niektorú z uspávaniek, ktoré pestúnka dokáže zahrať.

Neustály prehľad – Pestúnka vám na ruke nijako neprekáža a vy môžete dieťa kedykoľvek jediným pohľadom skontrolovať rovnako ľahko ako čas na hodinkách.

Čas na jedlo – Pomocou funkcie feed alarm si môžete nastaviť automatické upozornenie na to, že je čas dieťatko nakŕmiť.

Režim VOX šetrí energiu, ale zostáva v strehu – Úsporný režim VOX má za cieľ šetriť batériu a ak je aktivovaný, displej po chvíli pokoja zhasne a obmedzí aj audio prenos. Pri plači či inom zvuku začnú hodinky vibrovať a displej sa zapne.

Jednoduché ovládanie v češtine – Užívateľské rozhranie opatrovateľky je plne v češtine, takže sa nemusíte báť, že by ste niektorým funkciám alebo nastaveniu nerozumeli.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dosah 300 m
Funkčnosť videopestúnka
Prenos obojstranný
Prevádzka bez siete rodičovská áno
Prevádzka bez siete detská jed áno
Melódia áno
Displej áno
Typ pestúnky digitálne
Farba biela/zelená