Liip Smart Monitor inteligentný náramok

Liip Smart Monitor inteligentný náramok

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Liip Smart Monitor Celý popis
199 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: liipmonitor

Skladom u partnera 3 kusy

8.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu liipmonitor

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100029399756

Popis

Inteligentný náramok, ktorý vám pomôže postarať sa o vaše dieťa. Víťaz ceny KIND + JUGEND za najlepšiu inováciu roku 2019.

Liip Smart Monitor je revolučné riešenie. Jemný inteligentný náramok, ktorý vám pomôže v kľude si užívať vaše dieťa. Umožní sledovať tri najdôležitejšie životné funkcie dieťaťa – pulz, kyslík v krvi a teplotu – v reálnom čase. Keď je potrebné postarať sa o svoje dieťa, zasiela upozornenie do vášho smartphonu. Je pripojené k aplikácii Liip Care dostupné na telefóne alebo tablete. Toto malé zariadenie, ktoré sa pohodlne pripína na členok alebo zápästie dieťaťa, bolo navrhnuté tak, aby umožnilo rodičom sledovať najdôležitejšie životné funkcie dieťaťa doma. To dáva rodičom možnosť okamžite reagovať na akékoľvek rušivé zmeny, a dáva pocit bezpečia, ktorý toľko potrebujú v prvých rokoch života svojho dieťaťa.Výstrahy a protokoly boli vyvinuté pediatrami. Meranie sa vykonáva pomocou úplne bezpečního elektromagnetického žiarenia.

Liip Smart Monitor – Pre koho?

Liip Smart Monitor sa môže použiť od novorodencov do veku 7 rokov, pretože ju možno nosiť ako na členku, tak na zápästí. Vďaka trom veľkostiam náramkov bude plniť svoju funkciu aj u veľmi malých detí narodených skôr.Náramok je vyrobený z hypoalergénnych materiálov, ktoré chránia pokožku vášho dieťaťa.Najdôležitejšie vlastnosti inteligentného monitora Liip

– Prístup k údajom o najdôležitejších životných funkciách dieťaťa doma.- Merania sú k dispozícii v reálnom čase priamo na vašom smartphone / tablete- Upozornenie na telefóne / tablete – pohodlie a schopnosť rýchlejšiej reakcie.- Jednoduchosť a minimalizmus – jedno zariadenie, ktoré meria všetky 3 základné funkcie.- Väčšie pohodlie pre rodičov – menej nočných prebudení, kontrola teploty bez prebudenia dieťaťa, presná rozhodnutia založené na dátach, nie hádanie.Liip Smart Monitor – Certifikáty a zabezpečenieLiip Smart Monitor je certifikovaný CE (vyrába sa v Európe), spĺňa všetky bezpečnostné normy a normy pre výrobky pre dojčatá a deti.

Liip Smart Monitor bol klinicky testovaný na 398 kojencoch a deťoch a dosahuje výsledok 98% zhody so zariadeniami používanými v nemocniciach na meranie základných životných funkcií mladých pacientov. Bol vyvinutý a testovaný v spolupráci s detskými oddeleniami. Liip Smart Monitor – obsah balenia- zariadenie používané na meranie životných funkcií dieťaťa- 3 pásky rôznych veľkostí, ktoré umožňujú použitie u detí od narodenia do 7 rokov.- USB kábel- nabíjačka- ihlu pre vypnutie / reset a reštart zariadenia- manuál

Produkt má 2 ročnú záruku.