Paw Patrol PENA DO KÚPEĽA – 6 x 20g

Paw Patrol PENA DO KÚPEĽA – 6 x 20g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
PENA DO KÚPEĽA označená populárnou značkou Psi Patrol Peny do kúpeľa sú kozmetikou pre deti, určené na kúpanie. Sú vo forme prášku, ktorý robí z každého kúpeľa dobrodružstvo. Sníva vaše dieťa o kúpeli plnom nadýchanej, nádherne voňavej peny? Použitie: Jedna kapsula stačí! Celý popis
6,06 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

28.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Obchod.Waschkönig SK

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059134593

Popis

PENA DO KÚPEĽA označená populárnou značkou Psi Patrol Peny do kúpeľa sú kozmetikou pre deti, určené na kúpanie. Sú vo forme prášku, ktorý robí z každého kúpeľa dobrodružstvo.

Sníva vaše dieťa o kúpeli plnom nadýchanej, nádherne voňavej peny?

Použitie:

Jedna kapsula stačí! Zmeňte svoje vône a farby každý deň! Žasnite nad šťavnatým pomarančom. Pocíťte osviežujúcu limetku a nadchýnajte sa nad sladkou jahodou aby ste si užili veľa hustej peny. Vhoďte kapsulky pod silný prúd teplej vody. Po chvíli sa vaňa naplní veľkým množstvom peny.

Dostupné vône:
  • Limetka
  • Jahoda
  • Pomaranč
Zloženie:

Obsahuje vitamíny a prírodné oleje s ošetrujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami. Avokádový olej sa stará o jemnú detskú pokožku. Vďaka vhodnému zloženiu môžu penu do kúpeľa používať aj ľudia s citlivou a alergickou pokožkou. Tieto výrobky nespôsobujú podráždenie a nesenzibilizujú.

6ks balenie x 20g

  • Vegánsky výrobok