Weleda Nechtíkový kojenecký kúpeľ 200ml
11,99 € 11,60 €

Nechtíkový kojenecký kúpeľ s výťažkom z nechtíka v 100% BIO kvalite. Má upokojujúce, hojivé a protizápalové účinky. Kúpeľová prísada má šetrné čistiace a jemné ošetrujúce účinky, je jemná a nepenivá. Sezamový olej z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a čistý mandľový olej chránia pokožku pred vysušením, dodávajú jej tuk, ktorý stráca pokožka pôsobením vody. Pokožka zostáva po kúpeli jemná a hebká.

HiPP Babysanft dětská koupel "Hroch" 300 ml-29%
5,05 € 3,54 €

Akcia

HiPP Dětská koupel „Hroch“ – kombinace zelené vody a jemné pěny pro každodenní koupání jemné a citlivé pokožky malých dětí i dospělých. Pokožku myje velmi šetrně a zachovává její přirozený kyselý plášť.

Weleda Nechtíkový kúpeľ s bylinami 200ml
11,99 € 11,50 €

Nechtíkový kúpeľ s bylinami s výťažkami z materinej dúšky podporujúci zdravie dýchacích ciest. Kúpeľ je vhodný najmä v zimnom a jesennom období. Súčasťou produktu je výťažok z nechtíka lekárskeho v 100% BIO kvalite, ktorý upokojuje pokožku a chráni ju pred zápalmi.

Sebamed detská pena do kúpeľa 500ml-22%
11,99 € 9,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Sebamed detská pena do kúpeľa je doporučovaná k umývaniu detskej pokožky. Deťom zabezpečí vaňu plnú peny. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaručuje pre najjemnejších starostlivosť už od 1.dňa.

HiPP Babysanft Koupel na dobrou noc-25%
5,63 € 4,22 €

Akcia

HiPP Kúpeľ na dobrú noc s výťažkom zo santalového dreva umýva citlivú detskú pokožku obzvlášť šetrne.

HiPP Pěna do koupele 350ml-25%
5,64 € 4,22 €

Akcia

HiPP Prípravok do kúpeľa obsahuje výťažok z BIO mandlí a je veľmi dobre znášaný pokožkou: čistí obvzlášť šetrne a zachováva prirodzený ochranný plášť pokožky – aj pri častom kúpaní. Pokožka tak zostáva jemná a hebká.

Sebamed Detský penový kúpeľ - 200ml-20%
6,53 € 5,19 €

Akcia

Sebamed detský penový kúpeľ je doporučovaný k umývaniu detskej pokožky. Deťom zaistí vaňu plnú peny. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1. dňa.

NATY Detská ECO pena do kúpeľa 200 ml
6,10 €

Ak sa staráte o zdravie svojho dieťaťa, zaujímate sa o životné prostredie a zároveň chcete zažiť radosť s bublinkami v detskom kúpeli, je táto pena výrobkom práve pre vás.

NAIF Relaxační pěna do koupele 500ml
15,20 €

Novinka

Relaxační pěna do koupele Naif (Relaxing Bath Foam) pobaví Vaše miminka, děti i Vás. Relaxujte, uvolněte se, foukejte do bublin, schovejte se do nich… Je vyrobena z přírodních ingrediencí.

Nivea Baby Krémová pena do kúpeľa 500ml
10,55 € 5,80 €

Nivea Baby Krémová pena do kúpeľa s lipovými kvetmi a harmančekom sa pridáva do vody pred kúpaním. Šetrná k detskej pokožke, pomáha predchádzať jej vysušovaniu.

NAIF Bomby do koupele 8ks
10,50 €

Novinka

Šumivé koupelové bomby! Děti milují koupel. S bombami do vany Naif ji budou milovat ještě víc. Už samotná příprava koupele bude zábavou.