ADC Blackfire Dobble-35%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 11 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

HASBRO Spoločenská hra Jenga nové balenie
21,69 € 13,70 €

Jenga je hra plná napätia a zručnosti rúk. Postavte všetky kvádre na seba a vytvorte vežu. Potom postupne jednu za druhou vytiahnite a umiestnite ju hore, aby ste vežu ešte zvýšili. Ako ale dokážete odolať sile gravitácie? Je vaša ruka dostatočne pevná, aby ste celú vežu nezhodili?

Albi Veža farebná veľká s kockou
9,99 € 9 €

Klasická stolová hra Veža vo farebnom prevedení. Hra ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Na stole sa postaví veža zo všetkých kameňov. Hráči sa striedajú v poradí a hádžu kockou. Podľa padnutej farbe na kocke sa postupne snažia opatrne zodpovedajúci farebný kameň z veže vytiahnuť, bez toho, aby veža spadla.

Bino Hra veža, 60 kociek + kocka
10,55 € 10,20 €

Obľúbená hra, ktorá zabaví deti už od tých najmenších. 60 drevených kociek v 5-tich farbách tvorí vežu. Balenie obsahuje aj malú hraciu kocku, na každej strane označenú inou farbou, ktorú hráč hodí a určí farbu hranej kocky z veže.

Piatnik Speed Cups

Piatnik Speed Cups

Hodnotenie: 4,6
17,16 € 13,86 €

Zábavná akční hra pro celou rodinu! Který ptáček sedí na stromě a který pod ním? Jsou kalíšky správně? Pak rychle udeřit do zvonečku! Na konci vyhrává nejrychlejší hráč.

Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
18,90 € 14,99 €

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

Albi Párty Alias Hádaj, kto si SK
22,60 € 16,90 €

Novinka

Párty Alias Hádaj, kto si je zábavná párty hra s čelenkami, kde budete odhaľovať identitu spoluhráčov podľa pojmu napísanom na čelenke, ktorú má každý nasadenú na hlave. Hráč, ktorý je práve na ťahu, sa snaží všetkým ostatným vysvetliť, čo majú na čele napísané tak, aby to uhádli.

ADC Blackfire Dobble Harry Potter-18%
15,65 € 12,80 €

Akcia

Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.

Albi Veža prírodná veľká (32 cm)
7,90 € 7,20 €

Hra Veža prírodná veľká obsahuje 63 drevených kvádrov. Jenga je napínavá spoločenská hra pre hráčov, ktorí si chcú otestovať svoju trpezlivosť a šikovnosť. Hra začína postavením 32 cm vysokej veže z drevených kameňov a končí pádom veže.

HASBRO Twister

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,6
25,49 € 18,75 €

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

Piatnik Activity Deti

Piatnik Activity Deti

Hodnotenie: 4,7
18 € 14,61 €

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

Mindok Duch!

Mindok Duch!

Hodnotenie: 4,9
14,90 € 13,86 €

Bleskurýchla Postrehová hra pre 2 – 8 hráčov od ôsmich rokov. V hre je 5 rôznych drevených predmetov – biely duch, zelená fľaša, modrá kniha, červené kreslo a modrá myš. Na kartách sú obrázky týchto predmetov, avšak nie vždy v správnych farbách.

ADC Blackfire Ovocný šalát
14,78 € 5,90 €

Zábavná párty hra zameraná na postreh, v ktorej sa neustále miešajú rôzne druhy ovocia. Ovocný šalát je zábavná párty hra pre 2–6 hráčov, v ktorej sa neustále miešajú rôzne druhy ovocia, čo od hráčov vyžaduje precvičovanie pamäti, rýchlosť a trochu toho riskovania.

Albi Bang!

Albi Bang!

Hodnotenie: 4,8
15,65 € 12,36 €

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

ADC Blackfire Dobble - ZOO

ADC Blackfire Dobble - ZOO

Hodnotenie: 4,7
13,56 € 10,90 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

Mattel UNO Harry Potter

Mattel UNO Harry Potter

Hodnotenie: 4,9
9 € 8,90 €

Pripojte sa k Harrymu, Hermione, Ronovi, profesorovi Dumbledorovi a k ďalším obľúbeným postavám z Rokfortu a užite si večer v spoločnosti obľúbenej kartovej hry UNO™. Hráči sa snažia čo najrýchlejšie zbaviť všetkých svojich kariet tým, že umiestnia kartu rovnakej farby alebo hodnoty na vrchnú kartu odkladacieho balíčka.

ADC Blackfire Dobble KIDS

ADC Blackfire Dobble KIDS

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 12,36 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

Albi Cortex pre deti 2

Albi Cortex pre deti 2

Hodnotenie: 4,4
15,25 € 11,98 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.

HASBRO Spoločenská hra Dont step in it-42%
26,50 € 15,30 €

Akcia

Zábavná a rýchla párty hra od Hasbro Gaming, pri ktorej dúfajte že sa moc neušpiníte. Hráč musí naslepo prejsť dráhou plnou nástrah. Cieľom hry je šliapnuť na čo najmenej exkrementov. Kto to dokáže ten vyhráva.

Albi iKnow Junior

Albi iKnow Junior

Hodnotenie: 5
23,20 € 22,90 €

Populární mechanismus hry iKnow ve variantě pro mladší hráče. Hráči mohou využít nápovědu a dokonce si navzájem pomáhat a profitovat z pomoci druhému. Obsahuje i obrázková zadání.

Piatnik Cink!

Piatnik Cink!

Hodnotenie: 4,8
14,70 € 11,23 €

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnotenie: 4,7
13,11 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

HASBRO Spoločenská hra T-REX Rocks-53%
33,10 € 15,30 €

Akcia

Opatrne nech nevzbudíte T-Rexa! V spoločenskej hre T-REX Rocks sa hráči striedajú s umiestnením plastových kostí na dinosaura. Musíte byť opatrní, ak niektorý hráč prebudí dinosaura, prehral. Posledný hráč, ktorému sa podarilo dinosaura nevzbudiť vyhráva!

Albi 6 bere!

Albi 6 bere!

Hodnotenie: 4,8
12,10 € 11,23 €

Zábavná a obľúbená humorná kartová hra. Cieľom hry je zbaviť sa všetkých očíslovaných kariet v ruke. Hráči začínajú s desiatimi kartami a zbavujú sa ich starostlivým vykladaním do radov. Ale pozor! Šiesta karta v rade berie celú radu. Vyhráva ten hráč, ktorý na konci hry pozbiera čo najmenej kariet a má teda najmenšie stádo šialených kráv.

ADC Blackfire Jízdenky prosím! Junior
33,60 €

Novinka

Všichni nastupovat, vyrážíme na první jízdu se hrou Jízdenky, prosím! Sbírejte karty různých barev a použijte je pro vyslání vašich vlaků na železniční tratě, získejte jízdenky a zvítězte! Jízdenky, prosím! Junior se snadno naučíte a ihned můžete začít hrát. Nastupte a zažijte úžasná železniční dobrodružství napříč Evropou!

Albi Panic Lab

Albi Panic Lab

Hodnotenie: 4,7
11,46 € 11,23 €

Panic lab je hra pre 2–10 hráčov, ktorá vás naučí veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu. Jedná sa o neskutočnú postrehovú hru, kde je úlohou hráčov čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória.

Spin Master Vratká veža
7,80 € 7,30 €

Akcia

Vratká veža je zábavná dynamická hra, v ktorej je úlohou odoberať stavebné diely a dávať ich hore, všetko za pomoci iba jednej ruky. Komu veža pri jeho ťahu spadne, ten prehráva.

ADC Blackfire Ligretto - MODRÁ
8,11 € 6,90 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.

Mindok Rytier Mastenec
25,50 € 21,90 €

Zlí zloduchovia obsadili naše krásne kráľovstvo a uviedli ho do strašného chaosu! Musíte kráľovstvo zachrániť, a to hneď! Spoločnou rukou vykonajte chrabrého rytiera Mastenca celým dobrodružstvom plným zvratov, nástrah a prekážok až do cieľa. Ak sa vám podarí doraziť až do cieľa poslednej mapy s aspoň jedným zostávajúcim životom, vyhrali ste.

Albi Bobrí klan

Albi Bobrí klan

Hodnotenie: 5
11,50 € 9,90 €

Samostatne hrateľné rozšírenie pre hru Bobria banda. Do hry pridáva nový element v podobe bobrích hrádzí, v ktorých si budete ukrývať svoje karty – a hodia sa ako karty s vysokou, tak karty s nízkou hodnotou.

HASBRO Jenga Fortnite-33%

HASBRO Jenga Fortnite

Hodnotenie: 3,7
27 € 17,90 €

Akcia

Jenga: Fortnite Edition je inšpirovaná videohrou Fortnite a hráči v nej útočia so svojou postavou z Fortnite na vežu a snaží sa dostať na vrchol ako prvý. Ale pozor… ak veža spadne počas kola hráča, hráč vypadáva z hry. Zatočte a zistite aký bude váš ďalší krok, o koľko vrstiev vystúpite a aký druh blokov postavíte na seba. Je to boj o postup nahor, hráči posúvajú svoje tyčky hore a tyčky svojich protivníkov dole a zároveň sa snažia, aby veža nespadla.

EFKO Mish Mash

EFKO Mish Mash

Hodnotenie: 4
15,60 € 13,90 €

MISH-MASH je skvelá postrehová hra v ktorej víťazí ten, kto najrýchlejšie nájde správny obrázok v záplave ostatných. Nenechaj sa mýliť. Pravidlá sú síce veľmi jednoduché, ale v hre uspeje len ten najbystrejší. Urči obtiažnosť hry a prekvap protihráča bleskovou reakciou.

ADC Blackfire Ligretto - ČERVENÁ
8,11 € 7,90 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.

ADC Blackfire Tarantula Tango
8,60 €

Zábavná hra pre celú rodinu, ktorá predstavuje originálnu myšlienku v unikátnom vizuálnom spracovaní. Ktorý z hráčov neutečie pred tarantulou, hľadajúcou lásku a zbaví sa všetkých kariet, vyhráva.

Piatnik Cink Extreme-23%

Piatnik Cink Extreme

Hodnotenie: 4,9
10,99 € 8,40 €

Akcia

Nová verzia obľúbenej hry Cink, ešte rýchlejšia a ešte zložitejšia. Kto zacinká ako prvý na zvonček keď sa na stole objavia rovnaké karty? Ale pozor na zvieratká, každé má rado iné ovocie.

Mindok Ninja karty: Pošli to ďalej
11,70 € 10,90 €

Staňte sa tajným agentom a šírte radosť i zábavu, intrigujte a hrajte sa s verejnosťou! Interaktívna hra, ktorá otestuje vašu kreativitu a odvahu. Urobíte si selfie s neznámym človekom? Dáte niekomu darček len tak? Splňte úlohu a pošlite kartu ďalej nič netušiacemu človeku, ktorý sa vďaka tomu stane súčasťou vašej hry.

Mindok Hodina duchov
18,20 € 17,90 €

Poznáte ducha Balduina z legendárnej hry Duch? Znovu sa s ním stretnete v tejto hre. Kto popadne ten jediný správny zo všetkých najrýchlejší? Predmety sa odrážajú v zrkadle, farby a nočný čas sa vykrikujú – koho ani toto nerozhádže?

Mindok Bananagrams

Mindok Bananagrams

Hodnotenie: 5
14,90 €

Predstavujeme geniálne jednoduchú a pritom perfektnú hru BANANAGRAMS. Čo najrýchlejšie zložte písmená do mriežky, zatiaľčo sa vás ostatní snažia predbehnúť! Žiadna ceruzka, papier, herný plán, ani čakanie na svoj ťah… len bleskové skladanie písmeniek z banánu, ktorý so sebou môžete vziať kamkoľvek!

HASBRO Twister naslepo-28%

HASBRO Twister naslepo

Hodnotenie: 5
26,76 € 19 €

Akcia

Zahrajte si obľúbenú hru po novom so zaviazanými očami. Stále sa presúvate na miesta na podložke podľa rotujúceho disku, ale teraz to robíte so zaviazanými očami a hráte úplne podľa hmatu a pamäte. Keď otvoríte oči, môže sa stať, že sa ocitnete v niektorých skutočne vtipných a nepríjemných pozíciách.

ADC Blackfire Švábí šalát
8,90 €

Švábí šalát je jednoduchá a veľmi rýchla postrehová kartová hra plná zeleniny. Úlohou hráčov je vykladať karty zeleniny a správne ich pomenovať. Že je to tak jednoduché? Len do chvíle, než sa do celého procesu zapoja aj škodoradostne šváby a začnú meniť názvy.

Albi Duplik

Albi Duplik

Hodnotenie: 4,9
23,34 € 18,90 €

Kresliaca párty hra, v ktorej vôbec nezáleží na tom, či viete kresliť! Zvládnete ale napodobniť obrázok, ktorý Vám opisuje spoluhráč? Vďaka hektickému časovému limitu potom vznikajú skutočne veľkolepé „diela“, nad ktorými sa všetci dobre pobavia.

Albi Cortex pre deti

Albi Cortex pre deti

Hodnotenie: 5
15,45 € 12,90 €

Detský variant unikátnej vzdelávacej hry Cortex je vhodná pre deti už od 6 rokov. V hre budú deti čeliť 8 rôznym typom úloh. Precvičia si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu.

Albi Bang - Ozbrojení a nebezpeční-33%
13,69 € 9,10 €

Akcia

Rozšírenie kartovej hry Bang!, ako už napovedá názov, obsahuje isté nebezpečné karty – smrtonosné zbrane, skvelé vybavenie a účinné strelivo. Každá karta má však svoje obmedzenia, a ak nebudete dostatočne rýchli, vaši súperi rozhodne nezaváhajú.

Woody Tower Tony veža - farebná
11,90 € 7,90 €

Tower Tony veža vo farbách je zábavná hra pre deti a rodičov. V hre skladáte jednotlivé kamene na seba a potom podľa farby, ktorá vám padne na kocke, vyťahujete dieliky tak, aby sa veža nezrútila. Kvalitné prevedenie značky Woody.

Piatnik Activity Junior CZ verzia
17,99 € 14,99 €

Spoločenská detská hra Activity Junior je plná zábavy rozširujúca slovnú zásobu a fantáziu, pre deti približne od 8 rokov. Podobne ako u všetkých verzií hry Activity, aj tu ide o vysvetlenie pojmov slovami, kresbou a pantomímou. Podporuje rozvoj pohotových reakcií a schopnosť slovného i mimoslovného vyjadrovania.

Piatnik CINK Party

Piatnik CINK Party

Hodnotenie: 4,9
11,69 € 7,85 €

Zábavná hra CINK pre každú párty. Jeden hráč po druhom otáča karty, a ktorý z nich uvidí dve, ktoré sa k sebe hodia, zacinká. Hra trénuje postreh a koncentráciu. Vhodná pre deti od 8 rokov.

HASBRO Spoločenská hra Connect 4 Shots-45%
27 € 14,60 €

Akcia

Traf sa a vyhraj! Spoločenská hra Connect 4 Shots je rýchla hra, v ktorej musíte zoradiť 4 loptičky rovnakej farby. Priprav sa a hádž! Dvaja hráči hádžu svoje loptičky naraz a snažia sa ich odraziť od stola do mriežky. Snažte sa zoradiť 4 loptičky rovnakej farby buď vodorovne, šikmo alebo zvisle. Kto bude mať 4 loptičky rovnakej farby za sebou ako prvý, vyhral!