Piatnik CINK Party

Piatnik CINK Party

Hodnotenie: 4,9
11,69 € 10,20 €

Zábavná hra CINK pre každú párty. Jeden hráč po druhom otáča karty, a ktorý z nich uvidí dve, ktoré sa k sebe hodia, zacinká. Hra trénuje postreh a koncentráciu. Vhodná pre deti od 8 rokov.

EDUCA Hra: Rýchly, ako rys 350 obrázkov
21,41 € 17,90 €

Akčná rodinná hra, ktorá odhaľuje, kto má najsilnejší zrak a najrýchlejšie reakcie! Kto je bystrý ako rys vyhráva! Jednoducho rozložte hraciu dosku, premiešajte balíček s obrázkami a vyberte 3 obrázky. Buďte prvý hráč, ktorý nájde všetky vaše obrázky na doske, zhromaždí najviac kariet a … vyhrá!

ADC Blackfire Dobble 360°
26,80 € 24,50 €

Nová verzia hry Dobble, z ktorej sa vám zatočí hlava! Nový spôsob hry – karty nie sú vidieť v jednom okamihu, ale rotujú na otočnej základni! U hry idú nastaviť dve rýchlosti a prispôsobiť tak obtiažnosť. K výhre budú hráči potrebovať hlavne rýchle reflexy, pamäť ale aj zručnosť!

ADC Blackfire Dobble-28%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 12,19 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
18,90 € 16,90 €

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

Piatnik Cink!

Piatnik Cink!

Hodnotenie: 4,8
14,70 € 11 €

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

Spin Master Vratká veža
7,80 €

Vratká veža je zábavná dynamická hra, v ktorej je úlohou odoberať stavebné diely a dávať ich hore, všetko za pomoci iba jednej ruky. Komu veža pri jeho ťahu spadne, ten prehráva.

HASBRO Twister

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,6
25,49 € 15,90 €

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

ADC Blackfire Dobble - ZOO

ADC Blackfire Dobble - ZOO

Hodnotenie: 4,7
13,56 € 11,80 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

HASBRO Spoločenská hra Dont step in it
26,50 € 22,20 €

Zábavná a rýchla párty hra od Hasbro Gaming, pri ktorej dúfajte že sa moc neušpiníte. Hráč musí naslepo prejsť dráhou plnou nástrah. Cieľom hry je šliapnuť na čo najmenej exkrementov. Kto to dokáže ten vyhráva.

Albi Panic Lab

Albi Panic Lab

Hodnotenie: 4,7
11,46 € 10,20 €

Panic lab je hra pre 2–10 hráčov, ktorá vás naučí veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu. Jedná sa o neskutočnú postrehovú hru, kde je úlohou hráčov čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória.

Piatnik Activity Junior CZ verzia
17,99 € 16,90 €

Spoločenská detská hra Activity Junior je plná zábavy rozširujúca slovnú zásobu a fantáziu, pre deti približne od 8 rokov. Podobne ako u všetkých verzií hry Activity, aj tu ide o vysvetlenie pojmov slovami, kresbou a pantomímou. Podporuje rozvoj pohotových reakcií a schopnosť slovného i mimoslovného vyjadrovania.

Piatnik Activity Deti - Walt Disney
19,99 € 16,90 €

Verzia obľúbenej hry Activity Original prispôsobená deťom s obrázkami od Walt Disney. Pojmy na kartičkách sú kreslené s jasným popisom. Postavte dva teamy a nechajte deti touto hrou rozvíjať fantáziu.

Albi Party Alias Junior 2. vydanie CZ
18,48 € 16,90 €

Nová detská hra Párty Alias Junior 2. vydanie. Dokážete vlastnými slovami opísať rozprávkovou bytosť alebo zviera, bez toho aby ste vyzradili správny názov? Trúfnete si pantomímou predviesť povolania alebo predmet tak, aby ho uhádli vaši kamaráti?

ADC Blackfire Dobble KIDS

ADC Blackfire Dobble KIDS

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 11,80 €

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

Albi Cortex pre deti

Albi Cortex pre deti

Hodnotenie: 5
15,45 € 13,70 €

Detský variant unikátnej vzdelávacej hry Cortex je vhodná pre deti už od 6 rokov. V hre budú deti čeliť 8 rôznym typom úloh. Precvičia si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu.

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnotenie: 4,5
12,93 €

Akcia

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

ADC Blackfire Jungle Speed (nová verzia)
15,30 € 14,10 €

Populárna párty hra Jungle Speed v novej verzii! Jungle Speed je hra, ktorá preverí reflexy a pozorovacie schopnosti hráčov. Tým sú na začiatku hry rozdané karty s obrázkami, z ktorých niektoré sú dosť podobné. Vašou úlohou je ako prvý sa zbaviť všetkých kariet.

EFKO Fast food
13,70 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

báječnej rodinnej hre **Fastfood budete čo najrýchlejšie vykrývať objednávky ako obsluha v rýchlom občerstvení. Keď budete rýchlejší ako protihráči, zarobíte si viac peňazí a vyhráte hru. Zábavná hra, kde **záleží na vašom postrehu a rýchlosti.

ADC Blackfire Ligretto - ZELENÁ
8,11 € 7,50 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.

Bonaparte Kockatoo
16,02 € 10,90 €

Táto zábavná postrehová hra je plná zvukov a humoru. Kto chce vyhrať, musí zapojiť svoju predstavivosť, sústredenie, rýchle reakcie a taktiku. Salvy smiechu pri hre Kockatoo sú zaručené!

Mindok Duch!

Mindok Duch!

Hodnotenie: 4,9
14,90 € 11 €

Bleskurýchla Postrehová hra pre 2 – 8 hráčov od ôsmich rokov. V hre je 5 rôznych drevených predmetov – biely duch, zelená fľaša, modrá kniha, červené kreslo a modrá myš. Na kartách sú obrázky týchto predmetov, avšak nie vždy v správnych farbách.

DINO Flex-21%
8,96 € 7 €

Akcia

Kartová hra, pri ktorej sa zároveň parádne **pretiahnete a pošteklíte **bránicu. Hra bude baviť ako malých, tak i veľkých hráčov. Dvojica pri obracaní kartičiek musí ukázať, ktoré časti tela ich karty zobrazujú. Ovšem nemyslite si, že stačí napríklad vystrčiť nos a zamávať členkom. Obe **časti tela **musíte so svojim parťákom spojiť. Vyhráva tím, ktorý zvládol vďaka svojej ohybnosti spojiť čo najviac kombinácií, ktoré našiel na kartičkách.

HASBRO Twister naslepo

HASBRO Twister naslepo

Hodnotenie: 5
26,76 € 15,30 €

Zahrajte si obľúbenú hru po novom so zaviazanými očami. Stále sa presúvate na miesta na podložke podľa rotujúceho disku, ale teraz to robíte so zaviazanými očami a hráte úplne podľa hmatu a pamäte. Keď otvoríte oči, môže sa stať, že sa ocitnete v niektorých skutočne vtipných a nepríjemných pozíciách.

Piatnik Cink Extreme

Piatnik Cink Extreme

Hodnotenie: 4,9
11 €

Nová verzia obľúbenej hry Cink, ešte rýchlejšia a ešte zložitejšia. Kto zacinká ako prvý na zvonček keď sa na stole objavia rovnaké karty? Ale pozor na zvieratká, každé má rado iné ovocie.

DINO Bludisko spoločenská hra-29%
18,24 € 12,93 €

Akcia

S Bludišťákmi sa pri hľadaní tej pravej rodinnej zábavy rozhodne nestratíte. Usporiadajte si doma vlastnú zábavnú súťaž tímov v štýle obľúbeného televízneho programu Bludisko. Pretiahnite svaly a roztočte mozgové závity.

Mac Toys King OZO
15,29 € 7,90 €

Zábavná hra pre celú rodinu v licencii Odvážna Vaiana. Jednoduchý a chytľavý princíp hry. Hra ponúka viac spôsobu hrania. Buď šikovný a maj najdlhšia šnúrku a vyhráš.

Albi Cortex pre deti 2

Albi Cortex pre deti 2

Hodnotenie: 4,8
15,25 € 13,70 €

V unikátnej vzdelávacej hre Cortex budete čeliť ôsmim rôznym typom úloh. Precvičíte si logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom.

EDUCA Priprav si svoj Hamburger
14 € 10,90 €

Pamäťová hra, ktorá ti bude chutiť! Hoď kockou a posuň svoju figúrku o toľko políčok, aké padlo číslo na kocke. Až postúpiš na políčko s prísadou, vyber si kartu zo stredu dosky. Je na obrázku rovnaká prísada ako na políčku, na ktorom stojíš? Perfektné, získavaš ingredienciu do svojho hamburgeru! Ak vstúpiš na políčko s hamburgerom, musíš povedať, ktorú ingredienciu potrebuješ a následne si vyberieš kartičku zo strednej hracej plochy. Ak kartička zodpovedá ingrediencii, ktorú si vyslovil pridaj si ju do svojho hamburgeru.

ADC Blackfire Ovocný šalát
14,78 € 6,90 €

Zábavná párty hra zameraná na postreh, v ktorej sa neustále miešajú rôzne druhy ovocia. Ovocný šalát je zábavná párty hra pre 2–6 hráčov, v ktorej sa neustále miešajú rôzne druhy ovocia, čo od hráčov vyžaduje precvičovanie pamäti, rýchlosť a trochu toho riskovania.

ADC Blackfire QuiZoo
15,48 € 9,90 €

QuiZoo je postrehová hra u ktorej hráči musia preukázať svoje zvieracie vedomosti! Ktoré zviera je najväčšie? A ktoré najpomalšie? Hráči majú za úlohu čo najrýchlejšie uhádnuť zviera zo zadania. Využi svoje zvieracie vedomosti a vyhraj!

Albi Lebkouni

Albi Lebkouni

Hodnotenie: 4,7
15,55 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bláznivá postrehová hra v ktorej budete loviť hmyz pomocou lepkavých jazykov. Hod kockami určí, aký druh a akú farbu hmyzu v danom kole lovíte. Všetci hráči sa potom zrazu pokúšajú s pomocou lepkavých jazykov tento hmyz uloviť.

Alexander Horúci zemiak Junior
18,08 € 13,90 €

Akčná párty Junior hra, zbav sa zemiakov skôr než dôjde čas! Kto z Vás dokáže najrýchlejšie premýšľať pod tlakom? Pripravte sa, pretože teraz to zistíte! Hráči ťahajú postupne otázky, ktorých je vyše 600, z kariet na stole. Ostatní majú len niekoľko sekúnd na vymyslenie odpovede a prehodenie horúceho zemiaku ďalšiemu protivníkovi.

HASBRO Spoločenská hra Connect 4 Shots
27 € 21,90 €

Traf sa a vyhraj! Spoločenská hra Connect 4 Shots je rýchla hra, v ktorej musíte zoradiť 4 loptičky rovnakej farby. Priprav sa a hádž! Dvaja hráči hádžu svoje loptičky naraz a snažia sa ich odraziť od stola do mriežky. Snažte sa zoradiť 4 loptičky rovnakej farby buď vodorovne, šikmo alebo zvisle. Kto bude mať 4 loptičky rovnakej farby za sebou ako prvý, vyhral!

Mindok Rytier Mastenec
25,50 € 23,90 €

Novinka

Zlí zloduchovia obsadili naše krásne kráľovstvo a uviedli ho do strašného chaosu! Musíte kráľovstvo zachrániť, a to hneď! Spoločnou rukou vykonajte chrabrého rytiera Mastenca celým dobrodružstvom plným zvratov, nástrah a prekážok až do cieľa. Ak sa vám podarí doraziť až do cieľa poslednej mapy s aspoň jedným zostávajúcim životom, vyhrali ste.

ADC Blackfire Fast Flip
16,61 € 10,90 €

Zahrajte si s deťmi hru pri ktorej si precvičia reakcie a rozpoznávanie. Hra je určená až ôsmim hráčom od siedmich rokov veku. Zábavu si s ňou ale užijú aj podstatne starší hráči. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.

ADC Blackfire Originál alebo kópia-40%
15,48 € 9,23 €

Akcia

Táto kartová hra originál alebo kópia je založená na bystrosti, v ktorej hráči hľadajú originál v kope kópií. Na každej karte existuje len jeden originál a niekoľko kópií s drobnými rozdielmi. Hráči musia nájsť čo najrýchlejšie jediný originál na určitej karte podľa pravidiel, ktoré si na začiatku hry zvolia.

DINO Země Město cestovná spoločenská hra-16%
13,29 € 11,08 €

Akcia

Ukážte, že vám to stále páli. Obľúbená hra Země Město, ktorú ste hrali ako malé deti, sa vracia vo vylepšenej verzii, ktorá vás zaručene pobaví aj ako stredne náročných dospelákov. Hra je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke.

HASBRO Spoločenská hra T-REX Rocks
30 € 26 €

Opatrne nech nevzbudíte T-Rexa! V spoločenskej hre T-REX Rocks sa hráči striedajú s umiestnením plastových kostí na dinosaura. Musíte byť opatrní, ak niektorý hráč prebudí dinosaura, prehral. Posledný hráč, ktorému sa podarilo dinosaura nevzbudiť vyhráva!

ADC Blackfire DoDeLiDo

ADC Blackfire DoDeLiDo

Hodnotenie: 5
8,86 € 7,90 €

Zábavná svižná kartová hra Dodelido, v ktorej rozhoduje rýchlosť myslenia. Hráč, ktorý sa chce ako prvý zbaviť všetkých svojich kariet, musí rýchlo myslieť a povedať ten správny výraz. Nič jednoduchšie snáď už byť ani nemôže. Ak sa na scéne neobjaví pomalá korytnačka alebo krokodíl s vycerenými zubami!

ADC Blackfire Jungle Speed SAFARI
18,48 € 14,90 €

Jungle Speed Safari je novou a vtipnou verziou populárnej party hry Jungle Speed. Tak ako v pôvodnej hre je aj nová verzia zameraná na hráčov postreh a rýchlosť. Teraz ale Jungle Speed Safari ponúka i nový a originálny herný systém.

ADC Blackfire Ligretto - ČERVENÁ
8,11 € 5,90 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.

ADC Blackfire Švábí šalát (1/12)
8,46 € 7,90 €

Švábí šalát je jednoduchá a veľmi rýchla postrehová kartová hra plná zeleniny. Úlohou hráčov je vykladať karty zeleniny a správne ich pomenovať. Že je to tak jednoduché? Len do chvíle, než sa do celého procesu zapoja aj škodoradostne šváby a začnú meniť názvy.

Albi Šťastný zubáč

Albi Šťastný zubáč

Hodnotenie: 5
13,34 € 11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vydajte sa proti prúdu s treskúcou zábavnou kartovou hrou Šťastný zubáč! Otočte kartu, zakričte, čo na nej je, a skúste čo najrýchlejšie nájsť spoluhráča, ktorého karta ukazuje rovnaký obrázok.

Mindok Čierne historky: Absurdné príbehy
10,90 € 9,90 €

Novinka

Z týchto príbehov vám budú vstávať vlasy hrôzou na hlave. A tiež sa u nich zasmejete. Najpodivnejšie na tom je, že tieto historky sa skutočne odohrali! Či už išlo o nehodu zavinenú hlúposťou, ľahkomyseľne vykonaný trik alebo žalostne neúspešnú skúšku odvahy.

Mindok Duch! Feztovné vydanie
19,80 €

Novinka

Neobyčajný klobúk zvaný fez je dostatočne veľký na ukrytie ducha aj všetkých jeho vecí. Duch – feztovné vydanie prináša ďalšie spestrenie pre všetkých milovníkov ducha Balduina. Fez je pravý, orientálny a je kúzelný. Čo sa pod ním dá nájsť, si môžu vyskúšať hráči práve v tejto hre. Vyskúša si pri tom rýchlosť a postreh, aby mohli vždy vyfúknuť predmet spoluhráčom pred nosom.