Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Detské párty hry

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské párty hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské párty hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské párty hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
ADC Blackfire Dobble 360° ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior
ADC Blackfire Dobble 360°

Nová verzia hry Dobble, z ktorej sa vám zatočí hlava! Nový spôsob hry – karty nie sú vidieť v jednom okamihu, ale rotujú na otočnej základni! U hry idú nastaviť dve rýchlosti a prispôsobiť tak obtiažnosť. K výhre budú hráči potrebovať hlavne rýchle reflexy, pamäť ale aj zručnosť!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior

Všetci nastupovať, vyrážame na prvú jazdu s hrou Cestovné lístky, prosím! Zbierajte karty rôznych farieb a použite ich pre vyslanie vašich vlakov na železničné trate, získajte lístky a vyhrajte! Cestovné lístky, prosím! Junior sa ľahko naučíte a ihneď môžete začať hrať. Nastúpte a zažite úžasné železničné dobrodružstvo naprieč Európou!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Frozen 2 ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior
ADC Blackfire Dobble Frozen 2

Postrehový bestseller sa vracia s postavičkami a symbolmi z populárneho animovaného filmu Frozen 2! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly z populárneho filmu pri rôznych verziách hry (v pravidlách je popísané celkom 5 hier).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition
ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition

Špeciálne balenie k 10. výročiu hry! Zberateľská krabica s 2 novými verziami známej hry Dobble. Jednou verziou je Strašidlá s efektom kariet svietiacich v tme a druhou Oslava s kartami so zlatým zdobením. Cieľ zostáva rovnaký, všetci hráči hrajú naraz. Dobble ponúka 5 variantov hry, pričom hráči si môžu minihry zahrať v ľubovoľnom poradí alebo hrať len tie obľúbené. Cieľom je baviť sa!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Piatnik Activity Deti ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition
Piatnik Activity Deti

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Albi Bang! ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition
Albi Bang!

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DINO Ucho - párty hra Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
DINO Ucho - párty hra

Ucho je párty hra, pri ktorej bude ticho, ale smiechom vás bude bolieť brucho. Predstavte si na moment, že nemôžete používať sluch. Zaostrite svoje ostatné zmysly, odhoďte predsudky a zistite, že aj vo svete, kde je úplné ticho, môže byť veľa zábavy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger TO (NE)CHCEŠ! Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
Ravensburger TO (NE)CHCEŠ!

Dokážete si zapamätať dve jednoduché veci? Presne o to v hre TO (NE)CHCEŠ! kráča. Zahrajte si túto neopakovateľnú hru plnú blafovania so svojou rodinou a priateľmi ešte dnes a užijete si veľa zábavy aj štipku bláznivého chaosu. Jednoduché. Nezabudnuteľné. Zábavné. Úžasné!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
EFKO Záchod HASBRO Spoločenská hra Jenga nové balenie
EFKO Záchod

Balančná hra pre šikovné prsty a trpezlivé deti aj dospelých. Kto spadne do záchodu, prehráva. Ako dlho sa dokážeš so svojimi panáčikmi udržať hore? Hra rozvíja jemnú motoriku, trpezlivosť a koncentráciu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HASBRO Spoločenská hra Jenga nové balenie HASBRO Spoločenská hra Jenga nové balenie
HASBRO Spoločenská hra Jenga nové balenie

Jenga je hra plná napätia a zručnosti rúk. Postavte všetky kvádre na seba a vytvorte vežu. Potom postupne jednu za druhou vytiahnite a umiestnite ju hore, aby ste vežu ešte zvýšili. Ako ale dokážete odolať sile gravitácie? Je vaša ruka dostatočne pevná, aby ste celú vežu nezhodili?

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HASBRO Twister HASBRO Spoločenská hra Jenga nové balenie
HASBRO Twister

Twister je hra, ktorá vaše telo určite zauzlí! Nová verzia obľúbenej hry, doplnená o ďalšie úlohy, ktoré si hráči vymýšľajú pre svojich protihráčov. Ten, kto sa udrží najdlhšie na nohách, vyhráva!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL