Fehn Uterák s kapucňou Peru
19,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Peru uterák s kapucňou s motívom roztomilej lamy. Táto zaujímavá detská osuška 80 × 80 cm má praktické pútko. Vďaka praktickej kapucke sa do nej rado zabalí každej dieťatko. Uterák je mäkký, prateľný na 60° C a farebne vhodný pre malé dievčatká i chlapcov.

Fehn Australia uterák s kapucňou koala
19,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Australia uterák s kapucňou koala – táto zaujímavá detská osuška 80 × 80 cm má praktické pútko. Po leme jej lezú mravčeky a na kapucni má roztomilú koalku. Uterák je mäkký, prateľný na 60°C a farebne vhodný pre malé dievčatká i chlapcov.

Fehn Uterák s kapucňou Bruno
19,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Bruno uterák s kapucňou s motívom roztomilého medvedíka. Táto zaujímavá detská osuška 80 × 80 cm má praktické pútko. Vďaka praktickej kapucke sa do nej rado zabalí každej dieťatko. Uterák je mäkký, prateľný na 60° C a farebne vhodný pre malé dievčatká i chlapcov.

Fehn Uterák s kapucňou zajačik Swan Lake
19,80 €

Fehn Swan Lake Zajačik uterák s kapucňou s motívom roztomilého zajačika. Táto zaujímavá detská osuška 80 × 80 cm má praktické pútko. Vďaka praktickej kapucke sa do nej rado zabalí každej dieťatko. Uterák je mäkký, prateľný na 60° C a farebne vhodný pre dievčatká.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: