Jerry Fabrics Osuška Frozen sweet pink 70x140 cm
11,90 €

7,77 €

Annna a Elsa z animovanej rozprávky Frozen ako hlavný motív pre osušku značky Jerry Fabrics. Ideálna pre každú malú princeznú k bazénu, na dovolenku alebo len do kúpeľne. Ochladenie z Ľadového kráľovstva ktoré vás usuší.


Jerry Fabrics Osuška Jednorožec ružová
8,80 €

Osušku s originálnym detským motívom ružovým jednorožcom si deti zamilujú. Oceníte nielen **veselý vzhľad, ktorý spríjemní Vaše chvíľky po kúpeli, ale tiež veľmi kvalitný **bavlnený materiál, ktorý je ako stvorený k detskej pokožke.


Jerry Fabrics Osuška Máša a medveď 050
12 €

9 €

Veselá osuška s motívom Máša a medveď 050 od spoločnosti Jerry Fabrics urobí radosť každému dieťaťu. Osuška je vyrobená zo 100% bavlny a v klasickom rozmere 70 × 140 cm. Farebné prevedenie bude zároveň aj žiarivým doplnkom vo vašej kúpeľni.


Jerry Fabrics Osuška Minnie "red 02"
8,86 €

Zajděte s Minnie do bazénu či na koupaliště. Dětská osuška s motivem oblíbené kreslené hrdinky od výrobce Jerry Fabrics o rozměrech 70 × 140 cm je ze 100% bavlny. Gramáž: 310 g/m2


Jerry Fabrics Osuška Fairies Winter
10,21 €

7,77 €

Krásne Fairies sa stali predlohou pre túto parádnu osušku k bazénu, na pláž alebo len do kúpeľne. Osuška o rozmere 140×70 cm je vyrobená zo 100% bavlny pod značkou Jerry Fabrics.


Jerry Fabrics Osuška Paw Patrol PP060
8,90 €

Osuška vyrobená zo 100% bavlny s motívom obľúbených hlavných hrdinov z animovaného seriálu Tlapková patrola. Rozmery 70 × 140 cm, gramáž: 310 g/m2. S osuškou od Jerry Fabrics urobia vaše deti parádu na kúpalisku, na pláži, ale aj pri každej ceste do kúpeľne.


Jerry Fabrics Osuška Spider-man "blue 02"
8,90 €

Osuška vyrobená zo 100% bavlny s motívom obľúbeného komiksového hrdinu Spidermana. Rozmery 70 × 140 cm, gramáž: 310 g/m2. S osuškou od Jerry Fabrics urobia vaše deti parádu na kúpalisku, na pláži, ale aj pri každej ceste do kúpeľne.


Jerry Fabrics Mickey 043
8,80 €

Detskú osušku s originálnym rozprávkovým motívom Mickey Mouse si Vaše deti zamilujú. Oceníte nielen **veselý vzhľad, ktorý spríjemní spoločné chvíľky po kúpeli, ale tiež veľmi kvalitný **bavlnený materiál, ktorý je ako stvorený k detskej pokožke.


Jerry Fabrics Osuška Prasiatko Peppa 016
8,80 €

Detskú osušku s originálnym rozprávkovým motívom prasiatkom Peppy si deti zamilujú. Oceníte nielen **veselý vzhľad, ktorý spríjemní Vaše chvíľky po kúpeli, ale tiež veľmi kvalitný **bavlnený materiál, ktorý je ako stvorený k detskej pokožke.


Jerry Fabrics osuška Bager
9 €

Veselá osuška s motívom bagra od spoločnosti Jerry Fabrics urobí radosť nejednému milovníkovi pracovných strojov. Osuška je vyrobená zo 100% bavlny a v klasickom rozmere 70 × 140 cm. Farebné prevedenie bude zároveň aj žiarivým doplnkom vo vašej kúpeľni.


Jerry Fabrics Osuška French Bulldogs
8,90 €

Osuška vyrobená zo 100% bavlny s motívom roztomilých šteniatok obľúbených francúzskych buldočkov. Rozmery 70 × 140 cm, gramáž: 310 g/m2. S osuškou od Jerry Fabrics potešíte nielen vaše deti, ale každého milovníka tohto psieho plemena.


Carbotex Detská osuška Pes
7,03 €

Detská osuška s motívom psa očarí všetkých milovníkov domácich maznáčikov. Osuška má rozmery 70×140 cm a je vyrobená zo 100% bavlny.


Jerry Fabrics Osuška Avengers svetlo modrá
8,94 €

7,70 €

Ukáž svetu, že fandíš tímu Avengers. Osuška od značky Jerry Fabrics s motívom obľúbených komiksových super hrdinov upúta pozornosť na pláži aj pri bazéne. Môžete sa do nej zabaliť a v okamihu budete osušení, pretože použitý materiál dobre saje vodu.


Carbotex Detská osuška Mačka
7,03 €

Detská osuška s motívom mačky očarí všetkých milovníkov domácich maznáčikov. Osuška má rozmery 70×140 cm a je vyrobená zo 100% bavlny.


Carbotex Detská osuška Jednorožec
7,03 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská osuška s motívom jednorožca je určená predovšetkým pre dievčatká a malé slečny. Osuška je vyrobená zo 100 % bavlny a jej rozmery sú 70×140 cm.


Jerry Fabrics Osuška Kôň 03
9 €

Veselá osuška s motívom bežiaceho koňa od spoločnosti Jerry Fabrics urobí radosť nejednému milovníkovi zvierat. Osuška je vyrobená zo 100% bavlny a v klasickom rozmere 70 × 140 cm. Farebné prevedenie bude zároveň aj žiarivým doplnkom vo vašej kúpeľni.


Jules Clarysse NV Detská plážová osuška Kačička
8,55 €
7,70 €

Detská plážová osuška Kačička značky Jules Clarysse NV je vyrobená zo 100% bavlny. Povrch lícnej strany osušky je z jemne strihaného velúru, rubovú stranu tvorí husto tkaná froté slučka.


Jerry Fabrics Osuška Lama
8,90 €

Osuška vyrobená zo 100% bavlny s motívom roztomilej lamy. Rozmery 70 × 140 cm, gramáž: 310 g/m2. S touto osuškou od Jerry Fabrics rozžiarite vašu kúpeľňu, ale parádu s ňou urobíte aj na kúpalisku alebo na pláži.


Carbotex Detská osuška Carbotex prasiatko George Potápač
8,91 €

7,82 €

Mäkká osuška Carbotex s motívom Prasiatka George poteší každého malého fanúšika roztomilého rozprávkového prasiatka. Táto osuška je vyrobená zo 100% bavlny a jej lícna strana je vďaka jemne strihanému froté veľmi príjemná na dotyk. Veselý obrázok prasiatka George Potápača v obkľúčení morských živočíchov si deti zamilujú.


Jerry Fabrics osuška Star Wars VII 75x150 cm
10,99 €

7,77 €

Neobyčajná osuška v najnovšom dizajne Star Wars VII s vyobrazením novej podoby Darth Vadera. Ak ste fanúšikom Star Wars tak by vám doma určite táto osuška nemala chýbať.


Carbotex Detská osuška Tlapková Patrola Na výlete
8,99 €

7,82 €

Detská osuška Tlapková Patrola Na výlete je savá a príjemná na dotyk. Je na ňu vyobrazená Skye a Everest pri hre. Osuška je vyrobená zo 100% bavlny, v prevedení froté. Rozmer osušky je 70 × 140 cm.


Disney osuška Harry Potter
9,58 €

kvalitná osuška Harry Potter s dizajnovou farebnou potlačou zo známeho rovnomenného filmu. Osuška je vyrobená z polyesteru a je príjemná na dotyk. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Jerry Fabrics Osuška Tomáš Mašinka 03
10,21 €

7,77 €

Tomáš Mašinka sa stala predlohou pre túto parádnu osušku k bazénu, na pláž alebo len do kúpeľne. Osuška o rozmere 140×70 cm je vyrobená zo 100% bavlny pod značkou Jerry Fabrics.


Disney Osuška Minnie
11,50 €

Kvalitná osuška Minnie s dizajnovou farebnou potlačou zo známeho seriálu Mickey Mouse. Je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Mickey
11,50 €

Kvalitná osuška Mickey Mouse s dizajnovou farebnou potlačou zo známeho rovnomenného seriálu. Je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Star Wars
11,50 €

Kvalitná osuška Star Wars s modernou farebnou potlačou Stormtroopera. Osuška je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a navyše ju zdobia malé nápisy Star Wars v žltej farbe. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Frozen
11,50 €

Kvalitná osuška Frozen s modernou farebnou potlačou Elsy z obľúbeného detského filmu Ľadové kráľovstvo. Osuška je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a navyše ju zdobí veľký nápis Queen Elsa vo svetlomodrej farbe. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Harry Potter
16,50 €

kvalitná osuška Harry Potter s dizajnovou farebnou potlačou zo známeho rovnomenného filmu. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Mickey
11,50 €

Kvalitná osuška Mickey Mouse s dizajnovou farebnou potlačou zo známeho rovnomenného seriálu. Je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Minnie
16,50 €

Kvalitná osuška Minnie s dizajnovou farebnou potlačou zo známeho detského seriálu Mickey Mouse. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Star Wars
11,50 €

Kvalitná osuška Star Wars s modernou farebnou potlačou Darth Vadera – Temného pána zo Sithov a Stormtroopera. Osuška je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a navyše ju zdobí veľký nápis Star Wars. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Avengers Captain America
16,50 €

Kvalitná osuška Captain America s dizajnovou farebnou potlačou zo známeho filmu Avengers. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Frozen
11,50 €

Kvalitná osuška Frozen s modernou farebnou potlačou Elsy, Anny a Olafa z obľúbeného detského filmu Ľadové kráľovstvo. Je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Mickey Mouse
16,50 €

Kvalitná osuška Mickey Mouse s dizajnovou farebnou potlačou zo známeho rovnomenného detského seriálu. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney Osuška Minnie
11,50 €

Kvalitná osuška Minnie s dizajnovou farebnou potlačou zo známeho seriálu Mickey Mouse. Je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Spiderman
11,50 €

Kvalitná osuška Spiderman s modernou farebnou potlačou tohto slávneho ochrancu New Yorku. Osuška je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a navyše ju zdobí veľký nápis SPIDER-MAN v bielej farbe. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Jerry Fabrics Osuška Minnie "pink 02"
8,90 €

Osuška vyrobená zo 100% bavlny s motívom obľúbenej postavičky Minnie. Rozmery 70 × 140 cm, gramáž: 310 g/m2. S osuškou od Jerry Fabrics potešíte nielen vaše deti, ale všetkých milovníkov Disney rozprávok.


Disney osuška Paw Patrol
9,58 €

Kvalitné osuška Paw Patrol s modernou farebnou potlačou z obľúbeného detského seriálu Tlapková patrola. Osuška je vyrobená z bavlny, ktorá je príjemná na dotyk. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Jerry Fabrics Osuška Unicorn 02
8,86 €

Osuška pro všechny malé závodníky o rozměrech 70 × 140 cm z garáže hrdinů z filmu Auta. 100% bavlna, gramáž: 310 g/m2. Osuška výrobce od Jerry Fabrics je vhodná na domácí i venkovní použití.


Disney osuška Avengers
11,50 €

Kvalitná osuška Avengers s modernou farebnou potlačou slávnych hrdinov, ako sú Hulk, Captain America alebo Ironman. Je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Avengers
11,50 €

Kvalitná osuška Avengers s modernou farebnou potlačou slávneho hrdinu Thanose. Osuška je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a navyše ju zdobí veľký nápis Infinite Power. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Disney osuška Spiderman
11,50 €

Kvalitná osuška Spiderman s modernou farebnou potlačou tohto slávneho ochrancu New Yorku. Osuška je vyrobená z bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a navyše ju zdobí veľký nápis Protector of New York v červenej farbe. Veľkou výhodou je skladnosť osušky a rýchloschnúci materiál, ktorý je veľmi príjemný k detskej pokožke.


Jerry Fabrics Osuška SW Darth Vader
10,21 €

7,77 €

Hrdina filmu SW Darth Vader sa stal predlohou pre túto parádnu osušku k bazénu, na pláž alebo len do kúpeľne. Osuška o rozmere 140×70 cm je vyrobená zo 100% bavlny pod značkou Jerry Fabrics.


Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: