Hello Smoothie meruňka 10x200ml

Hello Smoothie meruňka 10x200ml

100% ovocné smoothie, ideálny na cesty. Bez konzervantov. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
6,63 €
Vrátane DPH
6,10 €
0,61 €/ks

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
1.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1221253

Popis

To najlepšie ovocie v praktickom balení.

HELLO SMOOTHIE Marhuľa – Apricot je stvorené pre zdravú desiatu – na tréningy, na cesty, do batôžku aj do kabelky. Je to jemný a hustý ovocný nápoj, ktorý Vám v dnešnej uponáhľanej dobe pohotovo zaistí jednu dennú dávku ovocia. HELLO smoothie je ako keď si doma rozmixujete ovocie a zalejete ho šťavou. Výrobok má vždy lahodnú chuť a podiel ovocnej zložky 100%! Dostanete ho v praktickom obale – v kapsičke 200 ml sa znovu uzatvárateľným skrutkovým uzáverom.

SMOOTHIE do kabelky! Smoothie od HELLO je Sterilizované a bez konzervantov. Týmto výdatným nápojom môžete naštartovať svoj deň, získate vďaka nemu veľa energie. Poslúži ako rýchla raňajky alebo kvalitné tekutá desiata. Môžete ho tiež využiť ako zdravú alternatívu nápoja pred väčšou fyzickou aktivitou. Telo tak ušetrí zásobný glykogén, pretože vďaka rýchlym cukry z ovocia bude môcť okamžite čerpať energiu. Smoothie možno teda zaradiť ako ideálna súčasť zdravého životného štýlu. HELLO SMOOTHIE Marhuľa obsahuje 50% jablčnej drene, 30% marhuľovej drene a 10% banánovej drene. Všetko zaliate pomarančovú (10%) šťavou z koncentrátu.

Benefity Neprisladzovaný. Obsahuje cukry len prirodzene z ovocia! Bez chemickej konzervácie! Trvanlivosť 12 mesiacov!

O výrobcovi: Hello patrí k spoločnosti LINEA, ktorá je doma v podhorí Bielych Karpát. Zásobuje z nich svojimi výživami a nápojmi nielen Českú, ale aj Slovenskú republiku. Nápoje od HELLO sa vyrába od roku 1995 a ľudia si ich natoľko obľúbili, že v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejšie u nás. O kvalite výrobkov svedčí fakt, že niektoré z nich sú ocenené značkou kvality Klasa.