Puma chlapčenská mikina Alpha AOP-50%
45,25 € 22,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre malých športovcov je tu super mikča, ktorá zahreje, poteší a doladí štýl každého frajera, ktorý má rád športové oblečenie. Do školy, ale napríklad aj na tréningy je tento kúsok ako stvorený.

Puma chlapčenská mikina Essentials
38,30 €

Na šport alebo do mesta, voľba je len na vás, táto chlapčenská mikina s klokaním vreckom s voľným strihom je tou správnou voľbou pre oboje.

Puma chlapčenská mikina Alpha Crew TR B Puma Black
30 €

Chlapčenská mikina Alpha Crew TR B Puma Black od známej značky prináša chalanom skvelý komfort a pohodlie aj počas celodenného nosenia. Mikina je priedušná a vyrobená z veľmi kvalitných materiálov. Na prednej strane mikinu zdobí výrazný nápis značky.

Puma chlapčenská mikina Alpha Hoody TR B Dark Denim
40 €

Chlapčenská mikina Alpha Crew TR B Puma Black od známej značky prináša chlapcom skvelý komfort a pohodlie aj počas celodenného nosenia. Mikina je priedušná a vyrobená z veľmi kvalitných materiálov. Na prednej strane mikinu zdobí štýlová potlač.

Puma chlapčenská mikina NU-TILITY
46 €

Na šport alebo do mesta, voľba je len na vás, mikina je tou správnou voľbou na oboje. Mikina má kapucňu a decentné zdobenie.

Puma chlapčenská mikina Sesame Street
46 €

Posledný kus za túto cenu!

Na šport alebo do mesta, voľba je len na vás, mikina je tou správnou voľbou na oboje. Mikina má golier a zapínanie na zips.

Puma dievčenská mikina Essentials
38,30 €

Na šport alebo do mesta, voľba je len na vás, táto dievčenské mikina s klokaním vreckom s voľným strihom je tou správnou voľbou pre oboje.