Netscroll Lietajúci vrtuľník ktorý nasleduje pohyb rúk, Drony

Netscroll Lietajúci vrtuľník ktorý nasleduje pohyb rúk, Drony

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj Novinka
Potešte svoje malé i veľké deti mini vrtuľníkom Drony. Vrtuľník nepotrebuje diaľkové ovládanie, pretože ho usmerňuje pohyb ruky a takto zlepšujeme koordináciu a motoriku. Zaistite inteligentnú zábavu inovatívnym spôsobom a darujte svojmu dieťaťu skutočný lietajúci vrtuľník Drony! Celý popis
29,90 €
Vrátane DPH
16,90 €
-43%
Partner: Maneks SK

Skladom u partnera 5+ kusov

6.12.2021 - 8.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100067101756

Popis

INTELIGENTNÁ HRAČKA

Drony letí pomocou najnovšej technológie indukčného letenia. Pri vzlietnutí zaznamená okolie okolo seba a pomocou senzorov zachováva bezpečnú vzdialenosť od predmetov a ľudí v priestore. Pomocou rýchlo sa točiacich propelerov sa jemne vznáša vo vzduchu a keď začne klesať, môžete pod vrtuľník iba nastaviť dlaň a znova začne stúpať vyššie.

ÚDRŽBA

Drony má zabudovanú lítiovo-iónovú batériu, ktorá sa jednoducho nabíja USB prípojkou. Nabíjanie v trvaní 30 minút postačuje na približne 8 minútové letenie . Drony je mimoriadne ľahký, váži iba 22 gramov, takže sa ľahko prenáša a môžete si ho všade zobrať so sebou. Všetky prvky, konštrukcia ako aj propelery sú vyrobené z odolného a ohybného plastu, takže vydržia aj pády a zvedavé dotyky detských rúk.

PRIAZNIVÉ K DEŤOM A OKOLIU

Drony sa postará o poučnú zábavu, pretože vďaka senzoru sa dokáže vyhnúť dotyku s telom. Deti sa ho budú pokúšať dohoniť resp. zabrániť jeho klesaniu a tak následne rozvíjajú koordináciu rúk a svoje motorické zručnosti v bezpečí domova alebo dvora. Na vrtuľníku sú pekne umiestnené aj farebné LED diódy, ktoré blikaním spestria detskú zábavu.