Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Detské lietadlá, vrtuľníky a rakety

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské lietadlá, vrtuľníky a rakety na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské lietadlá, vrtuľníky a rakety nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské lietadlá, vrtuľníky a rakety – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Novinka
Spin Master Labková patrola Film 2 tematické vozidlo Skye Spin Master Labková patrola Film 2 tematické vozidlo Skye
Spin Master Labková patrola Film 2 tematické vozidlo Skye + DARČEK Spin Master Tlapková Patrola Sada láhev na vodu a lunchbox

Pripojte sa k Skye zažite vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v jej lietadle z filmu Labková patrola vo veľkofilme. Tento model stíhačky má superelegantný dizajn, krídla, ktoré sa sklápajú nahor pomocou otváracieho tryskového otvoru, a vzrušujúce zvukové efekty so synchronizovanými blikajúcimi svetlami. Užite si nekonečné dobrodružstvá so svojou obľúbenou psou hrdinkou Skye a záchranárskym lietadlom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Wiky The Corps Bombardér BEAST 76x89 cm Spin Master Labková patrola Film 2 tematické vozidlo Skye
Wiky The Corps Bombardér BEAST 76x89 cm + DARČEK Spin Master Tlapková Patrola Sada láhev na vodu a lunchbox

Vstup do drsného sveta The Corps a zaži veľa akcie a zábavy! Pusť sa do boja proti úhlavnému nepriateľovi. Tento bombardér BEAST je v balení s figúrkou. Červeným tlačidlom nad kokpitom sa spúšťajú zvukové a svetelné efekty. Zatlačením na delo na streche lietadla začne simulovať streľbu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Aga Policajné nákladné lietadlo s autami Spin Master Labková patrola Film 2 tematické vozidlo Skye
Aga Policajné nákladné lietadlo s autami + DARČEK Spin Master Tlapková Patrola Sada láhev na vodu a lunchbox

Vynikajúce dopravné lietadlo. Hračka rozvíja koordináciu a zručnosť dieťaťa. Kabínu lietadla možno otvoriť a naložiť do nej autá. Zahŕňa m.in.lietadlá, policajné autá, stromy. Napájanie: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia). Rozmery. lietadlo: 39×31×14cm.

môžete mať 10.10

Partner: Aga24
TicToys Létající talíř 3 kusy v balení TicToys Létající talíř 3 kusy v balení
TicToys Létající talíř 3 kusy v balení

Létající talíř pro domácí použití. 100% přírodní, recyklovatelný, v balení 3 kusy.

môžete mať 05.10 - 06.10

Partner: Kidtown
Lamps Lietadlo rozkladacie s autíčkami TicToys Létající talíř 3 kusy v balení
Lamps Lietadlo rozkladacie s autíčkami

Transportné lietadlo a hrací set s autíčkami v jednom. Lietadlo možné rozložiť na garáž pre autíčka. Po rozložení si malý pretekári môžu užiť veľa zábavy. V balení nájdete 4 plastové autíčka a jednu helikoptéru, ktorú možno umiestniť na heliport nad kokpitom lietadla.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SIKU Super privátne lietadlo, tryskáč TicToys Létající talíř 3 kusy v balení
SIKU Super privátne lietadlo, tryskáč

Superhviezdy a významní obchodníci si tento luxus pravidelne užívajú – ale pre väčšinu ľudí je to len sen: raz lietať v biznis jete! S modelom tryskáča od SIKU síce do oblakov nevzlietnete, ale za to si s ním užijete veľa zábavy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Lamps Lietadlo na batérie Teddies Lietadlo plast 40 cm na zotrvačník na batérie so svetlom so zvukom v krabici
Lamps Lietadlo na batérie

S týmto lietadlom si budú deti pripadať ako ozajstní piloti. A teraz sa môžu pustiť aj do zložitejších leteckých manévrov alebo záchrany cestujúcich.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Teddies Lietadlo plast 40 cm na zotrvačník na batérie so svetlom so zvukom v krabici Teddies Lietadlo plast 40 cm na zotrvačník na batérie so svetlom so zvukom v krabici
Teddies Lietadlo plast 40 cm na zotrvačník na batérie so svetlom so zvukom v krabici

Každý malý chlapec sa môže stať tým najlepším pilotom a to dokonca vo svojej izbičke. Toto lietadlo na zotrvačník zaručene poteší všetkých chlapcov. Auto vydáva svetelné a zvukové efekty.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Hape Štvorposchodová vesmírna raketa Teddies Lietadlo plast 40 cm na zotrvačník na batérie so svetlom so zvukom v krabici
Hape Štvorposchodová vesmírna raketa

Cestujte do iného sveta pomocou tejto rakety s kompletným pristávacím systémom! Môžete vykonať svoju vlastnú výpravu do vesmíru a stať sa tak kozmonautom. Raketa má kompletné zázemie pre kozmonautov a bohaté príslušenstvo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Spin Master Labková patrola Rytieri tematické vozidlo Skye Spin Master Labkovvá patrola film 2 interaktívne lietadlo s figúrkou Skye
Spin Master Labková patrola Rytieri tematické vozidlo Skye + DARČEK Spin Master Tlapková Patrola Sada láhev na vodu a lunchbox

Rytierske vozidlo v balení s figúrkou Skye z Paw Patrol. Zatlač na vrtuľu, aby si zapojil krídla aktivoval jej raketomety. Nabi strely, ktoré sú v balení, stlač gombík a odpáľ.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
Spin Master Labkovvá patrola film 2 interaktívne lietadlo s figúrkou Skye Spin Master Labkovvá patrola film 2 interaktívne lietadlo s figúrkou Skye
Spin Master Labkovvá patrola film 2 interaktívne lietadlo s figúrkou Skye + DARČEK Spin Master Tlapková Patrola Sada láhev na vodu a lunchbox

Pripojte sa ku Skye a zažite vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá ako z veľkého plátna v jej záchranárskom lietadle z filmu Labkovvá patrola vo veľkofilme! Tento model lietadla Labkovej patroly má superelegantný dizajn, úžasný aktivačný mechanizmus a dva raketomety.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL