Sensor Cyklo Entry detský Dres kr.ruk. modrá/žltá reflex
22,88 € 14,80 €

Sensor Cyklo Entry je detský dres pre malých cyklistov. Funkčné vlastnosti tohto dresu zaisťuje použitý materiál Coolmax. Dres má polopriliehavý raglánový strih a je vybavený 2 vreckami v zadnej časti.

Craft Cyklodres Logo
36,67 € 28,60 €

Detský cyklodres Craft Logo je navrhnutý s krátkym zipsom a rukávom v pretekárskom dizajne. Funkčnými prvkami sú elastický materiál a ergonomický strih pre voľnosť pohybu s príjemným pocitom.

Etape Bambino

Etape Bambino

Hodnotenie: 5
20 €

Farebný cyklistický dres Etape Bambino s krátkym predným zipsom, krátkym rukávom a reflexnými bezpečnostnými prvkami pre malých cyklistov.

Sensor Cyklo Pirate detský Dres kr.ruk. modrá
47 €

Posledný kus za túto cenu!

Sensor Cyklo Pirate je detský dres pre malých cyklistov. Funkčné vlastnosti tohto dresu zaisťuje použitý materiál Coolmax. Dres má polopriliehavý raglánový strih a je vybavený 2 vreckami v zadnej časti.

Etape Bambino

Etape Bambino

Hodnotenie: 5
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský cyklistický dres s krátkým rukávem Etape Bambino s krátkým předním zipem. Reflexní bezpečnostní prvky pro malé cyklisty. Kapsy na zádech pro uložení potřebných pokladů.

Sensor Cyklo Chimpanzee detský Dres kr.ruk. modrá
47 €

Posledný kus za túto cenu!

Sensor Cyklo Chimpanzee je detský dres pre malých cyklistov, ktorí ocenia motív s veselým šimpanzom. Materiál je funkčný, priliehavý strih dobre sedí na tele. Ďalej je dres vybavený vreckami na chrbte pre uloženie drobností.

Dare 2b Protege Jersey
30,38 € 18,80 €

Detský cyklistický dres Dare 2b Protege Jersey s krátkym rukávom a zipsom. Je vyrobený z jemného, funkčného materiálu, ktorý je ľahký, vzdušný a rýchloschnúci. Mesh panely pod pažami.

Etape Rio

Etape Rio

Hodnotenie: 4,7
23,36 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský dres na cyklistiku disponuje materiálom MicroCool, ktorý zaručuje odvod potu od pokožky. Obsahuje reflexné bezpečnostné prvky. Etape Rio má 3 zadné vrecká a 14 cm dlhý zips, ktorý možno v prípade horúčavy rozopnúť.

Kilpi Detský cyklistický dres Kilpi CORRIDOR-JB
59,90 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolekcia 2019 Detský cyklistický dres Kilpi CORRIDOR-JB je vyrobený z ľahkého, rýchloschnúceho, antibakteriálneho materiálu OPTI-DRY.

Craft Cyklodres Bike JR

Craft Cyklodres Bike JR

Hodnotenie: 5
40 € 34 €

Detský cyklistický dres je opatrený 3dielnym vreckom skrytým vo šve. Disponuje UPF 25+, ktorý chráni tkaninu pred slnečným UV žiarením. Craft Cyklodres Bike JR je vyrobený z materiálu, ktorý príjemne chladí na pokožke.

Etape Peddy
19,80 € 14 €

Detský dres na cyklistiku disponuje materiálom MicroCool, ktorý zaručuje rýchle schnutie a odvod potu od pokožky. Obsahuje reflexné bezpečnostné prvky. Etape Peddy má 3 zadné vrecká a predný krátky zips, ktorý možno v prípade horúčavy rozopnúť.