Alltoys Kuchyňa 360° Smart-69%
76,77 € 23,50 €

Akcia

Inteligentná kuchyňa všetko v jednom sa otáča o 360 stupňov a zahŕňa práčku s rotujúcim bubnom, chladničku s dávkovačom ľadu, rúru, drez a varnú dosku so zvukovými efektmi.

Woody Kuchynský ostrov - Trendy-36%
117,90 € 74,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

Little Tikes Kuchynka s oknom-24%
73 € 54,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Kuchynka má veľký drez s modernými kohútikmi, rúru, držiak na uteráky, chladničku a pracovnú dosku v imitácii žuly. Navyše vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 18 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.

Bino Kuchynka červená-57%

Bino Kuchynka červená

Hodnotenie: 2,5
172 € 72,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynka nesmie chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná kuchynka v červenej farbe. Vaše deti si s ňou užijú veľa zábavy a dobrodružstva. Pri hre si zároveň osvojujú sociálne a komunikačné zručnosti.

Woody Kuchynská linka "Lily"-36%
128,85 € 82,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevená kuchynka v pastelových farbách od návrhárky Britty Hurter. Je vybavená rúrou, chladničkou, platničkami a drezom. Dvierka sú vybavené magnetmi a otočné gombíky vydávajú autentické zvuky.

Lamps Drevená Kuchynka-35%

Lamps Drevená Kuchynka

Hodnotenie: 4
111,10 € 71,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Táto drevené kuchynka by nemala chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je vybavená sporákom, rúrou, drezom, práčkou a mikrovlnkou. Súčasťou balenia sú aj 2 hrnce, 2× kuchynské náčinie a hodiny.

Woody Kuchynka Júlia, prúžkovaná-33%
65,26 € 43,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynka s príslušenstvom v atraktívnom dizajne s prúžkami je plne vybavená kuchynským riadom a náčiním. Má otočné gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri skutočných spotrebičoch, funkčné dvierka na magnetky, bočný držiak na utierky.

Woody Kuchynský ostrov - Wendy červený-34%
111,07 € 72,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

Smoby Kuchynka Studio Tefal XL Bubble modro-žltá elektronická-32%
111 € 74,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynka Tefal Studio XL je vďaka svojim rozmerom vhodná aj pre súčasné hranie viacerých detí naraz. Kuchynka má zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja. Elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka.

Aga4Kids Kuchynka RAINBOW-15%
94 € 79 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nový model detské drevené kuchynky RAINBOW od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky. Kuchynka bola navrhnutá v modernom dizajne, ktorý má čo najvernejšie napodobniť súčasný trend v našich domácnostiach. Kuchynky je vybavená celým radom funkčných prvkov a doplnkov a je dos

Smoby Kuchynka Bon Appetit Cherry zeleno-žltá elektronická-40%
63,10 € 37,60 €

Akcia

Kuchynka Bon Appetit Cherry v zeleno-bielom prevedení vhodná pre všetkých malých kuchárov. Kuchynka má predĺženú pracovnú dosku. Balenie obsahuje kávovar na kapsule, elektronickú platničku, chladničku, rúru, riad a makety potravín.

Smoby Kuchynka Tefal Studio červeno-biela elektronická-33%
78 € 51,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynka Tefal Studio XXL je vďaka svojim rozmerom vhodná aj pre súčasné hranie viacerých detí naraz. Kuchynka má zabudovaný kávovar na kapsule a výrobník sýteného nápoja. Elektrická platnička s funkciou bublajúcej vody, chladnička, rúra a tiež umývačka.

Aga4Kids Kuchynka RETRO COOKER-15%
96 € 81 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detská drevená kuchynka RETRO COOKER od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky. Táto bohato vybavená kuchynka v retro dizajne, s celým radom funkčných prvkov a doplnkov, sa iste rýchlo stane ozdobou každého dievčenského izbičky. Kuchynka je dostatočne veľká na to, aby si s

Smoby Kuchyňka Tefal Evolutive Gourmet + voda-33%
210,70 € 141,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Moderní robustní evolutivní kuchyňka s mnoha funkcemi roste s dítětem díky odnímatelným soklům, které mohou zvýšit pult o 8 cm. Kuchyňka má pevnou a stabilní konstrukci. Disponuje s efektem vařící se bublající vody, mrkví, kterou lze řezat a tepelně citlivé těstoviny, které mění barvu, jakmile jsou vloženy do studené vody.

Smoby Kuchynka skladacia elektronická Tefal Opencook, červená-31%
80,30 € 54,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Táto elektronická kuchynka je prvá detská kuchynka, ktorá je pripravená za 10 sekúnd! Kompaktná kuchynka sa dodáva už vopred zmontovaná a možno ju ľahko otvoriť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Po hraní možno ľahko zložiť, aby šetrila miesto – chladnička a police sa jednoducho zatlačia pod kachle, drez a jedálenský kút sa sklopí dole a digestor sa zasunie.

Bayer Chic Drevená kuchynka zeleno-biela
157,96 € 137,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevená kuchynka je určená pre všetkých malých kuchtíkov. S touto skvelou detskou kuchyňou zažijú vaše deti veľa zábavy. Pozvi svojich kamarátov na obed, či hostinu a ukáž, že môžeš byť ten najlepší kuchár. Kuchynka je vybavená a zabaví tak deti na dlhé chvíle.

Woody Rohová kuchynka s plastovými košmi, biela-39%
130,40 € 78,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vychytaný kuchynský kút so zvukovými a svetelnými efektmi v kvalitnom spracovaní značky Woody. Po zaťažení hrncom sa platnička podsvieti červeným svetlom a ozve sa zvuk bublajúcej vody. Po stlačení tlačidla na digestore sa na jeho spodnej strane rozsvieti svetlo. Svojim jednoduchým dizajnom a bielou farbou sa kuchynka hodí do každej detskej izbičky.

Woody Kuchynka Jednorožec-33%
76,70 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kuchynka s motívom jednorožca obsahuje veľké množstvo príslušenstva (hrniec, panvica, soľnička, korenička, naberačka, pokrievky, …). Má otváracie dvere, otočné ovládacie gombíky a otočné ručičky na hodinách. Kuchynku dodávame v rozloženom stave.

Bino Kuchynka predajné auto-47%
172 € 89,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detská kuchynka s doplnkami a občerstvovacie auto v jednom ponúka široký priestor k detskej predstavivosti a nekonečnej fantázii. Rozvíja tým tak kreativitu vašich detí a poskytuje obrovské množstvo variantov k nápaditým hrám.

Little Tikes Kuchynka "Šéfkuchár"-17%
94,99 € 78,40 €

Akcia

Štýlová a moderná kuchynka poteší každú malú kuchárku. Súčasťou kuchynky je mikrovlnná rúra, rúra a chladnička. Chladnička má vo dverách vylisovaný ľadovač, vnútri má úložný priestor. Sporák vydáva reálne zvuky varenia. V balení nájdete aj 14 nevyhnutných doplnkov do kuchyne.

Bino Gril dětský, dřevěný-51%
72,16 € 35,30 €

Akcia

Velmi kvalitní a věrná kopie zahradního grilu umožní vašim dětem hrát si na „opravdové“ grilování. Gril je vyroben ze dřeva a obsahuje i příslušenství nutné k dětskému grilování. Báječná zábava pro malé šéfkuchaře!

Teddies Elektronická kuchynka-45%
92,59 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Každá malá gazdinka, ktorá má rada prácu v kuchyni zaiste ocení hrací priestor, ktorý jej poskytne táto elektronická kuchynka. Táto hračka je na batérie a je vybavená veľkým množstvom príslušenstva. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Mikro hračky Kuchyňka s doplňky 33 ks-28%
38 € 26,99 €

Akcia

Krásná pestrobarevná kuchyňka s velkým množstvím doplňků udělá radost každé malé hospodyňce. S touto skvělou dětskou kuchyní zažije spoustu zábavy. Pozvi své kamarádky na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchařka. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Wiky Kuchyňka 42,5 cm-32%
34,80 € 23,50 €

Akcia

Kuchyňka v kufříku je skvělým doplňkem do každého dětského pokojíčku. Sada obsahuje vše, co vaše dítě bude potřebovat ke hře. Výhodou je, že veškeré příslušenství lze uložit do kufru.

Klein Kuchynka Miele-37%

Klein Kuchynka Miele

Hodnotenie: 5
59,99 € 37,60 €

Akcia

Základná kuchynka s licenciou značky Miele. Kuchyňa je vybavená jedálenskou súpravou a riadom. Z prednej strany je vybavená rúrou, 2 platničkami a drezom. Zo zadnej strany je zásobník na vodu.

Klein Kuchynka Miele Gourmet deluxe-25%
88,89 € 66,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.

Hape Kuchynka so svetlom a zvukom-25%
79,99 € 59,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ťahá to vaše deti do kuchyne, ale na naozajstný sporák sú ešte príliš malé? Čo by povedali na vlastnú kuchynku, ktorá vydáva realistické zvuky a svetelné efekty? Táto kuchynka obsahuje mikrovlnnú, ale aj elektrickú rúru s otočnými gombíkmi, varnú dosku s klikacími gombíkmi, umývadlo s otočnou pákov

Hape Náradie pre majstrov-20%
17,99 € 14,39 €

Akcia

Matice, skrutky a ďalšie náradie, ktoré malý majstri potrebujú. Náradie je usporiadané v prepravnom boxe. Pomenujte spolu s Vašim kutilom všetky nástroje, ktoré používa a popíšte, čo každý robí. Rozmer: 26 × 16,5 × 14 cm

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: