Klein Kuchynka Miele Gourmet international
159,99 € 108,80 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Elektronická kuchynka pre nadšené kuchárky a kuchárov licenciou značky Miele. Kuchynka je vybavená rúrou, digestorom a ďalším príslušenstvom. Kuchynka vydáva zvuky varenia.

Klein Kuchynka Miele kompakt
55 €

<p><strong>KUCHYŇKA KOMPAKT</strong></p><p>Nezbytnou souč&aacute;st&iacute; každ&eacute; dom&aacute;cnosti je bezpochyb kuchyňka. Děti mohou připravovat hvězdn&eacute; pokrmy a pozvat na večeři sv&eacute; kamr&aacute;dy nebo třeba panenky.

Klein Kuchynka Miele "štartovacia"
49,99 € 38,80 €

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky skutočnej kuchyne. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.

Klein Kuchynka Miele-37%

Klein Kuchynka Miele

Hodnotenie: 5
59,99 € 37,60 €

Akcia

Základná kuchynka s licenciou značky Miele. Kuchyňa je vybavená jedálenskou súpravou a riadom. Z prednej strany je vybavená rúrou, 2 platničkami a drezom. Zo zadnej strany je zásobník na vodu.

Klein Kuchynka Miele Gourmet deluxe-25%
88,89 € 66,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: