Avent Sada pre starostlivosť o dieťa
30,50 €
28,04 €

Akcia

Avent Súprava pre starostlivosť o dieťa je praktickou sadou pomôcok: detská manikúra, digitálny teplomer, odsávačka hlienov, zubná kefka a kefa s hrebienkom. Všetko zabalené v praktickom puzdre.


Tommee Tippee Zdravotnícka súprava C2N
27,10 €
24,90 €

Praktická sada pomôcok pre starostlivosť o dieťa obsahuje: detskú manikúru, digitálny teplomer, odsávačku hlienov, zubnú kefku a kefu s hrebienkom. Všetko zabalené v praktickom puzdre.


Babymoov Hygienický set

Babymoov Hygienický set

Hodnotenie: 4,5
37 €

Babymoov hygienickom sete nájdete odsávačku, hrebienok, nožnice, pilník, klieštiky, silikónovú kefku, teplomery a hryzátko. Praktická taška (vhodná aj na cestovanie). Vhodné pre deti od narodenia.


Bo Jungle Kefka na zúbky
7,36 €

Bo Jungle Kefka na zúbky v tvare deťmi obľúbeného ovocia. Špeciálny tvar zabraňuje prílišnému zasunutiu do detských úst. Z vysoko kvalitného materiálu, bez BPA. Pre detičky od 3 mesiacov veku.


Luma Manikúra sada

Luma Manikúra sada

Hodnotenie: 5
9,96 €

Posledný kus za túto cenu!

LUMA Manikúra sada v prívetivom dizajne pre deti aj rodičov. Sada obsahuje špeciálne nožnice, klieštiky a pilník.


Nuk Welcome set

Nuk Welcome set

Hodnotenie: 5
22 €

Posledný kus za túto cenu!

V NUK Welcome sete nájdete: ortodontický silikónový cumlík, ochranný box na cumlíky, detskú kefku na vlasy, detské nožnice, chladivé hryzátko a set tréningových kefiek. Všetko v krásnej modernej taštičke s hviezdičkami.


Reer Dětské nůžky Solingen
12 €

Reer Dětské nůžky Solingen jsou speciální nůžky se zakulacenou špičkou pro nižší riziko poranění při úpravě nehtů vašeho miminka.


Safety 1st Essential grooming kit
11,74 €

8,20 €

Safety 1st Essential grooming kit** je praktický hygienický set v cestovnej taštičke, ktorý vám pomôže so základnou starostlivosťou o dieťa. Sada obsahuje nožnice, 5× pilník, klieštiky, hrebienok, kefu a kefku.


Suavinex SET KEFKA a HREBIENOK
11,90 €

Ideálny pre dennú úpravu! Set hrebienka a kefky je ideálny pre každodennú starostlivosť o dieťa. Kefa aj hrebeň sú bez ostrých a nebezpečných hrán, ktoré by mohli byť dieťaťu nebezpečné.


Summer Infant Základná detská sada
23,18 €

Základná detská sada v ktorej nechýba nič čo by ste pre vaše bábätko mohli potrebovať. Sada je ideálnym spoločníkom aj na cesty.


Baby Banana Brush Prvá kefka
11,07 €

Baby Banana Brush Prvá kefka sú veselé zubné kefky, s ktorými si deti budú čistiť zuby s radosťou. Majú krásny dizajn a sú vyrobené zo 100% lekárskeho silikónu.


Baby Banana Brush Prvá kefka
11,06 €

Baby Banana Brush Prvá kefka je navrhnutá s ohybným krkom a osadená nylonovými štetinami, ktoré odporúča americká dentálna asociácia ADA. Rukoväť je vyrobená z vysoko kvalitného 100% potravinárskeho silikónu.


Bebe-jou Kombi-box

Bebe-jou Kombi-box

Hodnotenie: 3,5
9,90 €

Bébé-Jou Kombi-box sa dodáva naplnený vatovými tyčinkami, vatou a odsávačkou hlienovdarčekovom balení, ktoré poteší každú obdarovanú mamičku.


Bebe-jou Manikúra NEW
14 €

Bébé-Jou Manikúra obsahuje nožnice so zaoblenými koncami, pilník na nechty a tiež klieštiky na nechty. Starostlivosť o nechty od narodenia do 5 rokov.