Kód: 6492309

Obsession Detský kusový koberec Torino kids 236 BROWN BEAUTY 80x120

Obsession Detský kusový koberec Torino kids 236 BROWN BEAUTY 80x120

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Detský kusový koberec s krásnym hnedým koňom zo 100% polyesterového vlákna sa hodí ako do chlapčenských, tak aj do dievčenských detských izieb. Koberec má plochý vlas, takže sa veľmi ľahko čistí, poteší antistatickou úpravou a zabudnúť nesmieme ani na jednoduché lemovanie na všetkých stranách. Celý popis
49,15 €
Tovar od: Můjkoberec
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
49,15 €
Doprava zadarmo
Posledné 3 kusy

31.5.2023 - 1.6.2023 na vašej adrese

Popis

Detské kusové koberce Torino Kids od spoločnosti Obsession sa vyrába z mäkkého polyesterového vlákna. Jedná sa o pekne farebné koberce, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu. Majú plochý vlas, takže sa veľmi ľahko čistí a poteší aj obšitím na všetkých stranách. Sú určené ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá.

Obsession koberce

Mladý nemecký výrobca kusových kobercov a doplnkov bol založený len v roku 2012. Za tak krátky čas si však vybudovala silnú pozíciu na trhu, najmä vďaka originálnym a farebným moderným kolekciám a používaniu najkvalitnejších materiálov. Tím mladých dizajnérov vytvára návrhy, ktoré nikde inde nenájdete, a nevyhýba sa ani použitiu materiálov, ktoré sú vo svete kobercov neznáme, ako napríklad koža alebo imitácia kožušiny. Časť výroby sa uskutočňuje v Nemecku a časť v Turecku alebo Indii. Medzi kobercami Obsession nájdete aj tzv. hand-loom koberce, t. j. ručne tkané.

stáhnout pdf katalog Katalog Obsession v PDF (všetko bude dodané v priebehu 4 týždňov)

Webové stránky výrobce Obsession

Ponuka Obsession

Video

Video recenze - Koberec Torino Kids