Kendamil banánová 3 x 125 g

Kendamil banánová 3 x 125 g

Jemne ochutená banánová kaša od 4 mesiacov s príjemnou textúrou je dokonale vyváženou stravou výbornej chuti s mliekom, bez umelých prísad a bez pridaného cukru. Celý popis
9,70 €
Vrátane DPH
9,16 €
3,05 €/ks
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 1294945

Popis

Prečo si vybrať Kendamil jemnú banánovú kašu?

 • Bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.
 • Veľmi jemná textúra.
 • Bez lepku.
 • Vhodná pre vegetariánov.
 • Neobsahuje vajcia.
 • Ideálne pri ukončenom dojčení.

Čo Kendamil jemná banánová ovsená kaša obsahuje?

 • Rýžovou, kukuričnú a jáhlovú múku.
 • Důležité vitamíny a minerály.
 • Výběrové ovocie pre deti vysokej kvality.
 • Obsahuje prírodné cukry z ovocia, mlieka a cereálií.

Zloženie: múka (37%, ryžová, kukuričná, pšenová), demineralizovaná proteín mliečnej srvátky v prášku (20%, z mlieka), sušené odstredené mlieko (17%), maltodextrín, plnotučné sušené mlieko (5%), sušený banán pripravený z 33g banánu, mliečny proteín, palmový olej z obnoviteľných zdrojov, dochucovadlá, uhličitan vápenatý, vitamín C, niacín, síran zinočnatý, vitamín E, železo, vitamín B6, tiamín (B1), vitamín A, riboflavín (B2), kyselina listová, vitamín D, vitamín B12

Alergény: sú vyznačené v zložení tučne

Vhodné pre: vegetariánov, bez geneticky modifikovaných potravín, obsahuje lepok, výrobok ani jeho zložky neboli vystavené ionizujúcemu žiareniu.

Uskladnenie: Uchovávajte v suchu a chlade, mimo zápach. Spotrebujte do 6 týždňov po otvorení. Minimálna trvanlivosť viď. dno obalu.

Ako správne pripraviť banánovú kašičku Kendamil:

 1. Pridajte 3 lyžice teplej vody na 1 lyžicu sypké kaše a dobre premiešajte.
 2. Nechajte odstáť 2 minúty, aby zmäkli kúsky ovocia.
 3. Pred podávaním skontrolujte teplotu kaše.
 

Prečo zvoliť kaša Kendamil?

Nie je nič krajšieho ako pozorovať vaše dieťatko, aké robí pokroky od dojčenia až po pevnejšie stravu. Je to veľmi vzrušujúce cesta, na ktoré vášmu dieťaťu umožníte spoznávať nové chute.

Kendamil príkrmy sú najlepší spôsob, ako poskytnúť vášmu dieťaťu vyváženú stravu, tak aby čo najlepšie prospievala. Kendamil kaše sú vyrobené z tých najlepších ingrediencií obohatené o nevyhnutné vitamíny a minerálne látky pre vývoj a správny rast vášho dieťatka.

Sortiment detských ryžových a cereálnych kaší, je vyrobený z plnotučného mlieka, obohatený o ovocie. Vaše dieťa si ich obľúbia, vďaka skvelej chuti, jemnej textúre a zároveň mu poskytuje dokonalú výživu.

Väčšina kašou je vhodná už od 4. mesiaca dieťaťa ako súčasť pestrej stravy alebo ako doplnok k dojčeniu. Sú vyrobené len z tých najlepších ingrediencií a neobsahujú žiadne pridané soli, cukor, farbivá ani konzervačné látky.

O výrobcovi:

Spoločnosť Kendal NutriCare, ktorá produkuje mlieko a kaše Kendamil, je rodinnou spoločnosťou zamestnávajúca najlepších odborníkov v oblasti dojčenskej výživy, ktorí majú skúsenosti s výrobou dojčenskej výživy viac ako 50 rokov. Výroba mliek spoločností Kendal začala už v roku 1962 a od tej doby sa teší veľkej obľuby. Pri vývoji týchto kašou tak mohli spoliehať na rokmi vyskúšané postupy obohatené o nové metódy, ktoré robí kaša Kendamil tak výnimočným.

Hlavným hýbateľom celého vývoja však nebol len výskum, ale tiež spokojné reakcie detí, ktoré mlieka a kaše Kendamil konzumujú každý deň. Zo skúseností rodičov, ktorí mlieko vyskúšali, vychádzalo, že deti boli šťastnejší, mali lepšiu energetickej hladiny, trpeli menej problémom trávenia, zápchami a spali dlhšiu dobu.

Všetky mlieka a kaše Kendamil nosia označení RED TRACTOR. Toto označenie je certifikátom, ktorý sa udeľuje iba farmárom a výrobcom, ktorí dodržiavajú najprísnejšie štandardy požadované na kvalitu potravín. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všetky zložky obsiahnuté vo výrobku boli vyrobené a vypestované vo Veľkej Británii čo umožňuje prísnu kontrolu všetkých postupov pri výrobe.