Tescoma Detský príbor BAMBINI, autíčka, 4 ks (668091)-20%
17,60 €

14 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský príbor Tescoma Bambini s motívmi farebných autíčok poteší každého chlapca. Príbor je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a je vhodný do umývačky riadu – veľmi ľahká údržba. Sada obsahuje vidličku, nôž, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku. Určené pre deti od 3 rokov. Záruka 3 roky.


Tescoma Detský príbor BAMBINI, víly, 4 ks (668090)-20%
17,60 €

14 €

Akcia

Detský príbor Tescoma Bambini s unikátnym motívom kúzelných víl poteší každé dievčatko. Sada obsahuje – vidličku, nôž, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku. Príbor je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele, ktorá je navyše vhodná aj do umývačky riadu. Určené pre deti od troch rokov. Záruka 3 roky.


Amefa Detský príbor Futbal, set 3 ks
7,70 €

Detská sada nerezového príboru s futbalovým motívom v krásnom darčekovom balení. Príbor je z vysoko kvalitného nerezu a je vynikajúci pre každodenné použitie. V sade sú 3 kusy lyžica, vidlička a nôž.


Amefa Detský príbor Princezná, set 3 ks
7,70 €

Detská sada nerezového príboru s princeznovským motívom v krásnom darčekovom balení. Príbor je z vysoko kvalitného nerezu a je vynikajúci pre každodenné použitie. V sade sú 3 kusy lyžica, vidlička a nôž.


Lamart Detské príbory sada 4 ks ZOO LT5005
4,90 €

3,80 €

Príbor pre deti s motívom zvieratiek zo ZOO, slon, žirafa, lev a opička. Príbor je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Veľmi kvalitná dizajnová detská séria pre každodenné užívanie.


Tescoma Detský príbor BAMBINI, muzikanti, 4 ks (668093)
18 €

15,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský príbor BAMBINI s obrázkami veselých muzikantov naučí vaše deti správne stolovať a bude to pre nich už len zábava. Vyrobené z kvalitnej nerez ocele. Vhodné do umývačky riadu.


Tescoma Detský. príbor BAMBINI, veselé zvieratká, 4ks (668089)-20%
17,60 €

14 €

Akcia

Roztomilý detský príbor Tescoma Bambini pre veselé stolovanie. Príbor je ozdobený veselými motívmi zvieratiek a je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele. Vhodné na umývanie v umývačke riadu – ľahká údržba. Sada obsahuje – vidličku, nôž, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku. Určené pre deti od troch rokov.


Zwilling J.A.Henckel detský príbor Filou
30,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský rad príborov z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele je prispôsobený na ľahké držanie v detských ručičkách. Darčekové balenie štvordielneho setu pre deti elegantne doplní váš jedálenský stôl.


Zwilling J.A.Henckel Emília - 4 ks
39,40 €
38,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský príbor Filou od Zwilling vyrobený z hygienickej nerezovej ocele. Je prispôsobený pre ľahké držanie v detských ručičkách. Darčekové balenie štvordielneho setu pre deti elegantne doplní váš jedálenský stôl.


Banquet Sada detských príborov ZOO, 3 ks
5,93 €

4,50 €

Krásna sada detských príborov s motívmi ZOO. Deti si ich obľúbia a budú s nimi radi jesť. Na plastových farebných rukovätiach sú obrázky zvieratiek. Obsahuje vidličku, nôž a lyžicu.


Zwilling J.A.Henckel Jungle detský príbor, 4 ks
39,60 €

Novinka

Veselá detská sada príborov urobí z každého jedla zábavu. Sada je vhodná pre deti od troch rokov a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Príbory možno umývať v umývačke riadu. Spestrite deťom stolovanie pomocou veselých motívov.