Tescoma Detský príbor BAMBINI, víly, 4 ks (668090)
18,90 € 4,73 €/ks

Detský príbor Tescoma Bambini s unikátnym motívom kúzelných víl poteší každé dievčatko. Sada obsahuje – vidličku, nôž, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku. Príbor je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele, ktorá je navyše vhodná aj do umývačky riadu. Určené pre deti od troch rokov. Záruka 3 roky.

Tescoma Detský príbor BAMBINI, autíčka, 4 ks (668091)
18,90 € 4,73 €/ks

Detský príbor Tescoma Bambini s motívmi farebných autíčok poteší každého chlapca. Príbor je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a je vhodný do umývačky riadu – veľmi ľahká údržba. Sada obsahuje vidličku, nôž, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku. Určené pre deti od 3 rokov. Záruka 3 roky.

Tescoma Detský. príbor BAMBINI, veselé zvieratká, 4ks (668089)
18,90 € 4,73 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilý detský príbor Tescoma Bambini pre veselé stolovanie. Príbor je ozdobený veselými motívmi zvieratiek a je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele. Vhodné na umývanie v umývačke riadu – ľahká údržba. Sada obsahuje – vidličku, nôž, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku. Určené pre deti od troch rokov.

Banquet Sada detských príborov ZOO, 3 ks
6 € 2,00 €/ks

Krásna sada detských príborov s motívmi ZOO. Deti si ich obľúbia a budú s nimi radi jesť. Na plastových farebných rukovätiach sú obrázky zvieratiek. Obsahuje vidličku, nôž a lyžicu.

Orion Príbory nerez detské 3 ks BEAR
6,60 € 6,40 € 2,13 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Detský príbor s dekorom medvedíka je svojím tvarom prispôsobený deťom. Orion Príbory nerez detské 3 ks BEAR sú vyrobené z nerezovej ocele a možno ich umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje lyžicu, vidličku a nôž.

Amefa Detský príbor Princezná, set 3 ks
7,62 € 6,80 € 2,27 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Detská sada nerezového príboru s princeznovským motívom v krásnom darčekovom balení. Príbor je z vysoko kvalitného nerezu a je vynikajúci pre každodenné použitie. V sade sú 3 kusy lyžica, vidlička a nôž.

Orion Detská nerezová lyžica SOVA
3,70 €

Detská jedálenská lyžica s farebným motívom malej sovy od značky Orion je zhotovená z kvalitného nerezu. Tvar je špeciálne prispôsobený deťom. Možno ich umývať v umývačke, hoci to neodporúčame z dôvodu porušenia farebného dekóru.

Orion Lyžica nerez detská AUTO
3,70 €

Detská lyžica s farebnou ozdobou auta je svojím tvarom prispôsobená deťom. Orion Lyžica nerez detská AUTO je vyrobená z nerezovej ocele a možno ju umývať v umývačke riadu, ale neodporúča sa, aby nedošlo k porušeniu farebného dekoru.

Orion Lyžica nerez detská BEAR
3,70 €

Detská lyžica s dekorom medvedíka je svojím tvarom prispôsobená deťom. Orion Lyžica nerez detská BEAR je vyrobená z nerezovej ocele a možno ju umývať v umývačke riadu.

Orion Lyžička nerez detská SPOON
3,20 €

Lyžička nerez detská SPOON značky Orion je zdobená dekorom veselého zajačika a poteší vaše deti pri každodennom stravovaní.

Orion Príbory nerez detské 3ks
5,40 €

Detské nerezové príbory so zaoblenou špičkou rozveselia roztomilým motívom zvieratiek. Príbory značky Orion sú ideálne pre prvé samostatné stolovanie, sada obsahuje 3 kusy – lyžica, vidlička a nôž.

Orion Lyžica nerez detská BOY
3,70 €

Lyžica nerez detská BOY od značky Orion s farebným dekorom lietadiel poteší každého malého chlapca. Vďaka tvaru špeciálne prispôsobenému deťom sa ľahko drží v ruke.

Orion Lyžica nerez detská ŽIRAFA
3,70 €

Lyžica nerez detská ŽIRAFA od značky Orion rozveselí vaše deti pri každom jedle. Vďaka tvaru prispôsobenému deťom sa príjemne drží v ruke.

Zwilling J.A.Henckel Emília - 4 ks
39,40 € 30,60 € 7,65 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Detský príbor Filou od Zwilling vyrobený z hygienickej nerezovej ocele. Je prispôsobený pre ľahké držanie v detských ručičkách. Darčekové balenie štvordielneho setu pre deti elegantne doplní váš jedálenský stôl.

Orion Lyžička nerez detská MIMI
3,20 €

Lyžička nerez detská MIMI od značky Orion ozdobená obrázkom zvieratka vykúzli vašim deťom úsmev na tvári počas každodenného stolovania.

Orion Príbory nerez detské 3 ks BOY
6,50 € 6,40 €

Detský príbor pre chlapcov značky Orion zaujme na prvý pohľad farebným dekorom lietadiel. Nerezový príbor je prispôsobený detským rukám. Balenie obsahuje tri kusy – lyžicu, vidličku a nôž.

Lamart Detské príbory sada 4 ks ZOO LT5005
5,70 € 1,43 €/ks

Príbor pre deti s motívom zvieratiek zo ZOO, slon, žirafa, lev a opička. Príbor je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Veľmi kvalitná dizajnová detská séria pre každodenné užívanie.

Orion Detské nerezové príbory SOVA 3 ks
6,59 € 6,40 €

Detské jedálenské príbory s farebným motívom malej sovy od značky Orion sú vyrobené z kvalitného nerezu. Tvar je špeciálne prispôsobený deťom. Možno ich umývať v umývačke, hoci to neodporúčame z dôvodu porušenia farebného dekóru.

Amefa Detský príbor Futbal, set 3 ks
7,80 € 2,60 €/ks

Detská sada nerezového príboru s futbalovým motívom v krásnom darčekovom balení. Príbor je z vysoko kvalitného nerezu a je vynikajúci pre každodenné použitie. V sade sú 3 kusy lyžica, vidlička a nôž.

Orion Príbory nerez detské 3 ks AUTO
7 € 2,33 €/ks

Detský príbor s farebnou ozdobou auta je svojím tvarom prispôsobený deťom. Orion Príbory nerez 3 ks AUTO sú vyrobené z nerezovej ocele. Sada obsahuje lyžicu, vidličku a nôž. Príbory môžete umývať v umývačke, ale neodporúča sa kvôli možnému poškodeniu farebného dekoru.

Zwilling J.A.Henckel detský príbor Filou
24 € 6,00 €/ks

Novinka

Detský rad príborov z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele je prispôsobený na ľahké držanie v detských ručičkách. Darčekové balenie štvordielneho setu pre deti elegantne doplní váš jedálenský stôl.

Zwilling J.A.Henckel Jungle detský príbor, 4 ks
35,96 € 30,60 € 7,65 €/ks

Novinka

Veselá detská sada príborov urobí z každého jedla zábavu. Sada je vhodná pre deti od troch rokov a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Príbory možno umývať v umývačke riadu. Spestrite deťom stolovanie pomocou veselých motívov.

Orion Nerezový príbor detský 3 ks BOY
6,50 € 6,40 €

Detská nerezová sada príborov ŽIRAFA značky Orion obsahuje lyžicu, vidličku a nôž. Príbor je zdobený farebným dekorom žirafy a spríjemní vašim deťom obedy aj večere každý deň.