Tescoma Detský príbor BAMBINI, víly, 4 ks (668090)
17,60 €

Detský príbor Tescoma Bambini s unikátnym motívom kúzelných víl poteší každé dievčatko. Sada obsahuje – vidličku, nôž, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku. Príbor je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele, ktorá je navyše vhodná aj do umývačky riadu. Určené pre deti od troch rokov. Záruka 3 roky.

Banquet Sada detských príborov ZOO, 3 ks-35%
5,93 € 3,85 €

Akcia

Krásna sada detských príborov s motívmi ZOO. Deti si ich obľúbia a budú s nimi radi jesť. Na plastových farebných rukovätiach sú obrázky zvieratiek. Obsahuje vidličku, nôž a lyžicu.

Orion Detská nerezová lyžica SOVA
1,90 €

Detská jedálenská lyžica s farebným motívom malej sovy od značky Orion je zhotovená z kvalitného nerezu. Tvar je špeciálne prispôsobený deťom. Možno ich umývať v umývačke, hoci to neodporúčame z dôvodu porušenia farebného dekóru.

Orion Detské nerezové príbory SOVA 3 ks
6,60 €

Detské jedálenské príbory s farebným motívom malej sovy od značky Orion sú vyrobené z kvalitného nerezu. Tvar je špeciálne prispôsobený deťom. Možno ich umývať v umývačke, hoci to neodporúčame z dôvodu porušenia farebného dekóru.

Orion Príbory nerez detské 3ks
4,60 €

Detské nerezové príbory so zaoblenou špičkou rozveselia roztomilým motívom zvieratiek. Príbory značky Orion sú ideálne pre prvé samostatné stolovanie, sada obsahuje 3 kusy – lyžica, vidlička a nôž.

Orion Lyžica nerez detská BOY
1,90 €

Lyžica nerez detská BOY od značky Orion s farebným dekorom lietadiel poteší každého malého chlapca. Vďaka tvaru špeciálne prispôsobenému deťom sa ľahko drží v ruke.

Orion Lyžička nerez detská MIMI
1,30 €

Lyžička nerez detská MIMI od značky Orion ozdobená obrázkom zvieratka vykúzli vašim deťom úsmev na tvári počas každodenného stolovania.

Zwilling J.A.Henckel Emília - 4 ks
39,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský príbor Filou od Zwilling vyrobený z hygienickej nerezovej ocele. Je prispôsobený pre ľahké držanie v detských ručičkách. Darčekové balenie štvordielneho setu pre deti elegantne doplní váš jedálenský stôl.

Orion Lžíce nerez dětská BEAR
1,90 €

Novinka

Dětská lžíce s dekorem medvídka je svým tvarem přizpůsobena dětem. Orion Lžíce nerez dětská BEAR je vyrobena z nerezové oceli a lze ji mýt v myčce nádobí.

Orion Lžíce nerez dětská AUTO
1,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětská lžíce s barevným dekorem auta je svým tvarem přizpůsobena dětem. Orion Lžíce nerez dětská AUTO je vyrobena z nerezové oceli a lze ji mýt v myčce nádobí, ale není to doporučováno, aby nedošlo k porušení barevného dekoru.

Amefa Detský príbor Futbal, set 3 ks
7,80 €

Detská sada nerezového príboru s futbalovým motívom v krásnom darčekovom balení. Príbor je z vysoko kvalitného nerezu a je vynikajúci pre každodenné použitie. V sade sú 3 kusy lyžica, vidlička a nôž.

Amefa Detský príbor Princezná, set 3 ks
7,80 €

Detská sada nerezového príboru s princeznovským motívom v krásnom darčekovom balení. Príbor je z vysoko kvalitného nerezu a je vynikajúci pre každodenné použitie. V sade sú 3 kusy lyžica, vidlička a nôž.

Orion Príbory nerez detské 3 ks BOY
6,50 €

Detský príbor pre chlapcov značky Orion zaujme na prvý pohľad farebným dekorom lietadiel. Nerezový príbor je prispôsobený detským rukám. Balenie obsahuje tri kusy – lyžicu, vidličku a nôž.

Orion Příbory nerez dětské 3 ks AUTO
6,60 €

Novinka

Dětský příbor s barevným dekorem auta je svým tvarem přizpůsobený dětem. Orion Příbory nerez dětské 3 ks AUTO jsou vyrobeny z nerezové oceli. Sada obsahuje lžíci, vidličku a nůž. Příbory můžete mýt v myčce, ale není to doporučováno kvůli možnému poškození barevného dekoru.

Orion Příbory nerez dětské 3 ks BEAR
6,60 €

Novinka

Dětský příbor s dekorem medvídka je svým tvarem přizpůsobený dětem. Orion Příbory nerez dětské 3 ks BEAR jsou vyrobeny z nerezové oceli a lze je mýt v myčce nádobí. Sada obsahuje lžíci, vidličku a nůž.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: