Minoti chlapčenské nohavice-45%
21,12 €

11,52 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne chlapčenské nohavice v zelenom prevedení hodia každému malému chlapcovi. Sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu a dokážu zabezpečiť pohodlie po celý deň.


Minoti chlapčenské tepláky School-37%
12,69 €

7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské tepláky School v sivom prevedení sú priamo ideálne na každodenné nosenie, predovšetkým vďaka pohodlnému strihu.


Minoti dievčenské tepláky GJOG-44%
9,24 €

5,12 €

Akcia

Dievčenské tepláky GJOG v hnedom prevedení sú priamo ideálne na každodenné nosenie, predovšetkým vďaka pohodlnému strihu.


Minoti dievčenské JEG-29%
7,24 €

5,12 €

Akcia

Pohodlné dievčenské legíny v šedom prevedení zaistia vášmu dievčatku maximálne pohodlie aj pri celodennom nosení. Legíny sú vyrobené z príjemného, bavlneného materiálu. Ideálne na každodenné nosenie.


Minoti dievčenské legíny JEG-37%
7,24 €

4,54 €

Akcia

Pohodlné dievčenské legíny v modrom prevedení zaistia vášmu dievčatku maximálne pohodlie aj pri celodennom nosení. Legíny sú vyrobené z príjemného, bavlneného materiálu.


Minoti chlapčenské tepláky-47%
16,50 €

8,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne chlapčenské tepláky v modrom prevedení sú priamo ideálnou voľbou do akéhokoľvek počasia. Sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu a dokážu zabezpečiť pohodlie po celý deň.


Minoti dievčenské džínsy-46%
26,88 €

14,47 €

Akcia

Dievčenské džínsy v modrom prevedení s trendovou kvetinovou výšivkou by vašej slečne rozhodne nemali chýbať. Sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu s prímesou elastanu a dokážu zabezpečiť pohodlie po celý deň.


Minoti dievčenské legíny JEG
8,65 €

Akcia

Pohodlné dievčenské legíny v sivom prevedení zaistia vášmu dievčatku maximálne pohodlie aj pri celodennom nosení. Legíny sú vyrobené z príjemného, bavlneného materiálu.