Dirkje chlapčenské tepláky lampas + NEON-20%
17,90 € 14,32 €

Akcia

Módne tepláky od značky Dirkje sú vyrobené z príjemného pohodlného materiálu pre každodenné nosenie. Tepláky s postrannými prúžkami po bokoch bude rád nosiť každý chlapec. Majú vyšší pohodlný lem v páse, šnúrky na sťahovanie a dve vrecká.

Dirkje dievčenské tepláky strieborný lampas-20%
15,90 € 12,72 €

Akcia

Roztomilé tepláky od značky Dirkje sú vyrobené z príjemného pohodlného materiálu pre každodenné nosenie. Tepláky s prešívanými kolieskami a strieborným prúžkom po bokoch potešia každé malé dievčatko. Majú vyšší pohodlný lem v páse, šnúrky na sťahovanie a dve vrecká.

Dirkje dievčenské bodkované tepláky-30%
11,40 € 7,90 €

Akcia

Dievčenské bodkované tepláky od značky Dirkje majú pohodlný strih, v ktorom sa malé slečny budú cítiť hýčkané po celý deň. Nežný vzhľad s bodkami je ako stvorený pre malé princezné. Tepláky majú pružné lemy a praktické sťahovanie v páse na šnúrku.

Dirkje dievčenské tepláky TD0406-30%
7,90 € 5,50 €

Akcia

Dievčenské tepláky od značky Dirkje majú pohodlný strih, v ktorom sa malé slečny budú cítiť hýčkané po celý deň. Športový vzhľad sa štýlovými pruhmi na nohaviciach je ako stvorený do telocvične, ale i do tábora. Tepláky majú pružné lemy a širokú gumu v páse.

Dirkje dievčenské tepláky-50%
11,29 € 5,60 €

Akcia

Príjemné a pohodlné tepláky pre vašu malú princeznú. Tepláčiky sú vyrobené z kvalitného materiálu a ich strih vašej malej dokonale sadne, takže či už bude nezbedná, alebo v pokoji spať, bude sa cítiť v pohodlí.

Dirkje dievčenské tepláky so zvieratkami-30%
11,40 € 7,90 €

Akcia

Dievčenské tepláky so zvieratkami od značky Dirkje majú pohodlný strih, v ktorom sa malé slečny budú cítiť hýčkané po celý deň. Originálny vzhľad s motívom exotických zvierat je ako stvorený pre malé princezné. Tepláky majú pružné lemy a širokú gumu v páse.

Dirkje dievčenské tepláky-50%
14,41 € 7,20 €

Akcia

Príjemné a pohodlné tepláky pre vašu malú princeznú. Tepláčky sú vyrobené z kvalitného materiálu a ich strih vašej malej dokonale sadne, takže či už bude nezbedná, alebo v pokoji spať, bude sa cítiť v pohodlí.

Dirkje dievčenské tepláky-50%
15,62 € 7,80 €

Akcia

Mäkké tepláčiky majú veľmi pohodlný strih, zúženie pri členkoch a šnúrku v páse. Nič tak nebude obmedzovať vašu malú a jej hry.

Dirkje dievčenské nohavice menčestrové-20%
26,90 € 21,52 €

Akcia

Praktické menčestrové nohavice od značky Dirkje sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu a zaistia veselé kroky vašich detí. Nohavice ako pre princezné majú vyšší pohodlný lem v páse, šnúrky na sťahovanie a zdobia ich predné a zadné vrecká.

Dirkje chlapčenské rifle-20%
28,90 € 23,12 €

Akcia

Chlapčenské rifle od značky Dirkje sú vyrobené z príjemného pohodlného materiálu pre každodenné nosenie. Rifle majú naberané kolená, vyšší pohodlný lem v páse, šnúrky na sťahovanie a vrecká.

Dirkje dievčenské tepláky s lurexom-20%
15,90 € 12,72 €

Akcia

Krásne roztomilé tepláky od značky Dirkje sú vyrobené z príjemného pohodlného materiálu pre každodenné nosenie. Tepláky s lurexom a ozdobným prvkom v páse presvetlia šatník každého malého dievčatka. Majú vyšší pohodlný lem v páse a dve vrecká.