ROMANA Žinenka skladacie Romana 100x100x6 – 2 bloky GRAY

ROMANA Žinenka skladacie Romana 100x100x6 – 2 bloky GRAY

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Žinenka skladacie Romana sa stane obľúbeným miestom vašich detí. Praktická matrac má hneď niekoľko využitie. Skladá sa zo dva rovnako veľkých častí, ktoré môžete jednoducho prehnúť. Takže vám vznikne to vyššia žinienka. Deti si na nej môžu hrať, cvičiť, spať alebo sa povaľovať. Celý popis
64 €
Vrátane DPH
49 €
-23%
Partner: DAS Handel

Už sa nepredáva

Kód: 100061038220

Popis

Pohodlná, mäkká a praktická. Presne taká je žinienka skladací Romana 100×100×6 –2 bloky. Vymeňte starý detský koberec za matrac Romana. Každé dieťa si rado hrá na zemi. Naše matrace poskytne deťom skvelé útočisko. Či už si budú deti na matrac s niečím hrať, maľovať, hopsať, cvičiť alebo sa len tak povaľovať, matrace im poskytne pohodlie. Penová guma a vinylová kože, ktorá vydrží všetko.

Matrac sa jednoducho skladá a rozkladá, zvládne to aj vaše dieťa! Je vhodná pre všetky vekové kategórie. Jednoducho sa čistí a udržiava. Bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa sú u nás na prvom mieste.


Vlastnosti a vybavenie:

● Výplň: penová guma

● Materiál: vinylová koža

● Dvojdielne – skladací

● Jednoduchá starostlivosť

● Rozmery (L x W x H cm) – 100 × 100 × 6 cm

● Hmotnosť: 2,2 kg


Čistenie a údržba: Produkt skladujte na suchom mieste. Povrch by mala by mali byť čistené handričkou a vodou. Nebieliť. Nežehlite. Nevystavujte výrobok poveternostným podmienkam, ako je voda, dážď, sneh, vlhkosť alebo silné slnečné svetlo.

Uchovávajte mimo dosahu ohňa. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky!

Neskladujte žinenku v blízkosti zapnutého ventilátora, zdrojov tepla a ostrých predmetov.


Farby obrázkov a fotiek v internetový obchod sa môžu mierne líšiť od skutočných produktov. Rozdiel môže vzniknúť kvalitou obrázku, nastavením farieb monitora, grafickej karty, alebo svetelných podmienok.

Výrobca si týmto vyhradzuje právo na akúkoľvek zmenu technológie výrobku, či jeho konštrukciu, sfarbenie, dizajn, atď. bez predchádzajúceho upozornenia s tým, že aktuálne vyobrazenie výrobku sa môže odlišovať od aktuálneho vyobrazenia reklamných a ilustračných fotografií výrobku.

Obchod nenesie zodpovednosť za kroky výrobcu týkajúce sa týchto zmien.