ROMANA Rebriny drevený Romana ECO 2.1

ROMANA Rebriny drevený Romana ECO 2.1

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rebriny drevený Romana ECO 2.1 doplnia skvele každú detskú izbu. Máte doma športovcov a neviete, ako ho zabaviť? Športový komplex Romana ECO 2.1 je správnym riešením. Model obsahuje širokú pevnú vodorovnú tyč, na ktorú môžete umiestniť všetko príslušenstvo: kruhy, lanový rebrík a lano. Celý popis
631 €
Vrátane DPH
485 €
-23%
Doprava zadarmo
Partner: DAS Handel

Už sa nepredáva

Kód: 100061038128

Popis

Rebriny drevený Romana ECO 2.1 urobí radosť každému dieťaťu. Deti rady skúša svoje zdatnosti a zručnosti. Táto športová sada im umožní skúšať nové veci a sledovať vlastný pokrok. Či už sa jedná o šplhanie, lezenie, akrobatické kúsky či výdrž. To všetko poskytne vašim deťom tento športový komplex.

Sada obsahuje kruhy čiže madla, ktoré sa dajú využiť pri cvičení a trénovanie výdrži. Lanový rebrík a lano, na ktorom môžu deti skvele natrénovať šplh. Rám a schodíky sú vyrobené z ihličnatého dreva a celá sada je navyše vyrobená z materiálov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Športový komplex možno v interiéri upevniť dvoma spôsobmi: na stenu alebo na strop, v závislosti na preferenciách majiteľa. Bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa sú u nás na prvom mieste.


Vlastnosti a vybavenie:

● Šplhacie lano

● Kruhy

● Povrazový rebrík

● Mäkká skladacia žinienka nie je súčasťou balenia

● Dva druhy montáže: na stenu a strop (nastaviteľné do rôznych výšok)

● Šírka schodov – 50 cm

● Výška rebriny možno zmeniť z 236 na 270 cm

● Materiál rámu a schodíkov: ihličnaté drevo

● Maximálne zaťaženie: 100 kg

● Maximálne zaťaženie na príloh: 50 kg

● Rozmery (L x W x H cm) – 156 × 51 × 270 cm

● Hmotnosť: 27,20 kg


Čistenie a údržba: Produkt by mali byť vyčistené vlhkou handričkou a potom vysušené. Nebieliť. Nevystavujte výrobok poveternostným podmienkam, ako je voda, dážď, sneh alebo vlhkosť. Uchovávajte mimo dosahu ohňa. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky! Nepoužívajte rebriny, ak je niektorá časť rozbitá alebo chýba.


Farby obrázkov a fotiek v internetový obchod sa môžu mierne líšiť od skutočných produktov. Rozdiel môže vzniknúť kvalitou obrázku, nastavením farieb monitora, grafickej karty, alebo svetelných podmienok.

Výrobca si týmto vyhradzuje právo na akúkoľvek zmenu technológie výrobku, či jeho konštrukciu, sfarbenie, dizajn, atď. bez predchádzajúceho upozornenia s tým, že aktuálne vyobrazenie výrobku sa môže odlišovať od aktuálneho vyobrazenia reklamných a ilustračných fotografií výrobku.

Obchod nenesie zodpovednosť za kroky výrobcu týkajúce sa týchto zmien.