ROMANA Detské ihrisko na záhradu so šmýkačkou Romana HRDINA

ROMANA Detské ihrisko na záhradu so šmýkačkou Romana HRDINA

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Detské ihrisko na záhradu so šmýkačkou Romana HRDINA a je pre aktívne deti ako stvorený. Komplex sa skladá z pohodlnej a bezpečnej šmýkačky, vedľa ktoré možno na inštalovať hojdačka. Ďalšia časť sa skladá z rebríka, hrazdy a lanová časť z vysokopevnostnej šnúry. Sada obsahuje tiež gymnastické kruhy. Celý popis
974 €
Vrátane DPH
749 €
-23%
Partner: DAS Handel

Už sa nepredáva

Kód: 100060139172

Popis

Detské ihrisko na záhradu so šmýkačkou Romana HRDINA je snom každého dieťaťa. Už nemusíte chodiť na vzdialené detské ihrisko do parku. Užite si zábavu so svojimi deťmi na záhrade. Komplex obsahuje všetko, po čom túži každé dieťa.

Farebná šmykľavka, pevná hrazda, na ktorom môžu deti trénovať lezenie. Ďalej deti zaujme časť, ktorá je vytvorená len z lán. Tú môžu deti šplhať a vyskúšať si, akú majú silu. Pomocou rebríka vylezú deti do bezpečnej výšky odkiaľ môžu sledovať svet z nového pohľadu. Hrazda a gymnastické kruhy pre všetky deti, ktoré rady skúšajú rôzne gymnastické prvky. Navyše si môžete zakúpiť a nainštalovať farebnú hojdačku, ktorá sa bude vášmu dieťaťu určite páčiť. Bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa sú u nás na prvom mieste.

Vlastnosti a vybavenie:

● Šmýkačka

● Kruhy

● Šplhacia sieť

● Gymnastická rebrík

● Pevná hrazda

● Možnosť inštalácie hojdačky

● Hojdačka nie je súčasťou dodávky

● Výška lúča, max – 205 cm

● Rozmery šmýkačky (L x W x H cm) – 176 × 39 × 90 cm

● Vnútorná šírka šmykľavky – 29 cm

● Vhodný vek: od 3 rokov

● Šírka kroky schody / šmykľavky – 49/41 cm

● Vzdialenosť medzi krokmi – 27 cm

● Maximálne zaťaženie na komplexu: 100 kg

● Maximálne zaťaženie na príloh a šmýkačky: 50 kg

● Inštalácia: betonáž do hĺbky 55 cm

● Rozmery (L x W x H cm) – 265 × 237 × 211 cm

● Hmotnosť: 63,80 kg

Čistenie a údržba: Kovové časti by mali byť vyčistené vlhkou handričkou a potom vysušené. Nebieliť. Uchovávajte mimo dosahu ohňa. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky! Nepoužívajte ihrisko, ak je niektorá časť rozbitá alebo chýba.

Farby obrázkov a fotiek v internetový obchod sa môžu mierne líšiť od skutočných produktov. Rozdiel môže vzniknúť kvalitou obrázku, nastavením farieb monitora, grafickej karty, alebo svetelných podmienok.

Výrobca si týmto vyhradzuje právo na akúkoľvek zmenu technológie výrobku, či jeho konštrukciu, sfarbenie, dizajn, atď. bez predchádzajúceho upozornenia s tým, že aktuálne vyobrazenie výrobku sa môže odlišovať od aktuálneho vyobrazenia reklamných a ilustračných fotografií výrobku.

Obchod nenesie zodpovednosť za kroky výrobcu týkajúce sa týchto zmien.