ROMANA Detské ihrisko na záhradu Romana KOSMODROM

ROMANA Detské ihrisko na záhradu Romana KOSMODROM

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Detské ihrisko na záhradu Romana KOSMODROM a je pre aktívne deti ako stvorený. Komplex sa skladá z pohodlnej a bezpečnej okrúhly kovové rebríku, hrazdy, lanová časť a lano z vysokopevnostnej šnúry, vedľa ktoré možno na inštalovať hojdačka. Sada obsahuje tiež gymnastické kruhy a basketbalový kôš. Celý popis
974 €
Vrátane DPH
749 €
-23%
Doprava zadarmo
Partner: DAS Handel

Už sa nepredáva

Kód: 100060137972

Popis

Detské ihrisko na záhradu Romana KOSMODROM je snom každého dieťaťa. Už nemusíte chodiť na vzdialené detské ihrisko do parku. Užite si zábavu so svojimi deťmi na záhrade. Komplex obsahuje všetko, po čom túži každé dieťa.

Farebná okrúhly kovové rebrík, pevná hrazda, na ktorom môžu deti trénovať lezenie. Ďalej deti zaujme časť, ktorá je vytvorená len z lán a lano, na ktorom môžu deti skvele natrénovať šplh. Pomocou rebríka vylezú deti do bezpečnej výšky odkiaľ môžu sledovať svet z nového pohľadu. Hrazda a gymnastické kruhy pre všetky deti, ktoré rady skúšajú rôzne gymnastické prvky. Lezenie, šplhanie, výdrž na držadlách a mnoho ďalších aktivít urobí z vášho dieťaťa malého športovca, ktorého žiadna prekážka nezastaví. Basketbalový kôš je pre športových nadšencov ako stvorený. S basketbalovým košom a loptou sa dá hrať veľa hier. Basketbalový kôš jednoducho a bezpečne upevníte. Navyše si môžete zakúpiť a nainštalovať farebnú hojdačku, ktorá sa bude vášmu dieťaťu určite páčiť. Bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa sú u nás na prvom mieste.

Vlastnosti a vybavenie:

● Basketbalový kôš

● Šplhacie lano

● Kruhy

● Šplhacia sieť

● Kruhový otvor pre deti

● Pevná hrazda

● Možnosť inštalácie hojdačky

● Hojdačka nie je súčasťou dodávky

● Výška lúča, max – 205 cm

● Priemer basketbalového koša – 30 cm

● Vhodný vek: od 3 rokov

● Šírka kroky – 49 cm

● Vzdialenosť medzi krokmi – 53 cm

● Maximálne zaťaženie na komplexu: 100 kg

● Maximálne zaťaženie na príloh: 50 kg

● Inštalácia: na špeciálnu vložené vložky do hĺbky 55 cm, betonáž

● Rozmery (L x W x H cm) – 243 × 189 × 233 cm

● Hmotnosť: 75,00 kg

Čistenie a údržba: Kovové časti by mali byť vyčistené vlhkou handričkou a potom vysušené. Nebieliť. Uchovávajte mimo dosahu ohňa. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky! Nepoužívajte ihrisko, ak je niektorá časť rozbitá alebo chýba.

Farby obrázkov a fotiek v internetový obchod sa môžu mierne líšiť od skutočných produktov. Rozdiel môže vzniknúť kvalitou obrázku, nastavením farieb monitora, grafickej karty, alebo svetelných podmienok.

Výrobca si týmto vyhradzuje právo na akúkoľvek zmenu technológie výrobku, či jeho konštrukciu, sfarbenie, dizajn, atď. bez predchádzajúceho upozornenia s tým, že aktuálne vyobrazenie výrobku sa môže odlišovať od aktuálneho vyobrazenia reklamných a ilustračných fotografií výrobku.

Obchod nenesie zodpovednosť za kroky výrobcu týkajúce sa týchto zmien.