Piatnik Pexeso a Domino Cars Ice Racers

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Piatnik

Piatnik Pexeso a Domino Cars Ice Racers

Vydaj sa na dobrodružnú cestu s Bleskom McQueenom! Pexeso stimulujte zábavnou formou pamäť a pozorovacie schopnosti. 45 dielikov domina ťa vtiahne na 90 obrázkoch do dobrodružného sveta Cars Ice Racers. Zahraj si s krásnymi kartičkami s motívmi obľúbeného animáku Cars. Celý popis

8.4
5 1

8,40 € vrátane DPH

Náš kód: 873337

1 užívateľská recenzia

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Veľmi krásne kresby, môj syn má veľmi rád túto rozpravku. Splnilo účel.

Popis

Popis produktu

Popis:

  • Dve zábavné hry v jednom balení.
  • Zahraj si podľa toho, na čo máš práve teraz náladu!
  • Zábavné hry v obľúbenej detskej licencii Autá.

Špecifikácia:

  • Vhodné pre deti od 4 rokov.
  • Počet hráčov: 2 – 6.
  • Veľkosť balenia: 16 × 16 × 6 cm.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 4 rokov
Licencia Cars
Počet hráčov 2 až 6
Približná doba hrania do 30 minút

Alternatívne produkty

Granna Autá
8,80 €

6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

JÁ UŽ HRAJI! je nová série her vytvořená speciálně pro nejmenší děti. Umožňuje jim, aby si hrály samy nebo s rodiči. Ve hře Auta se děti seznamují se sanitkami, policejními či hasičskými auty nebo popelářskými vozy a díky zvířátkům-řidičům objevují povolání, která se s nimi pojí.


Bonaparte Grabolo, Postrehová kartová hra
8,80 €

Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby a čísla a tvoja ruka sa musí čo najskôr dostať na správnu kartu. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava. Grabolo nesklame na párty ani pri rodinnej hre.


Bonaparte Grabolo Junior

Bonaparte Grabolo Junior

Hodnotenie: 5
8,48 €

7,30 €

Detská verzia obľúbenej hry Grabolo je tu. Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby obrázka zvieratka. Preto je hra odporúčaná i pre malé deti, ktoré už rozoznajú zvieratká. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava pri hľadaní správnych kombinácií.


ADC Blackfire Švábí šalát (1/12)
8,80 €

Švábí šalát je jednoduchá a veľmi rýchla postrehová kartová hra plná zeleniny. Úlohou hráčov je vykladať karty zeleniny a správne ich pomenovať. Že je to tak jednoduché? Len do chvíle, než sa do celého procesu zapoja aj škodoradostne šváby a začnú meniť názvy.


Granna Memino protiklady

Granna Memino protiklady

Hodnotenie: 5
8,48 €

6,90 €

Nový prírastok do radu MOJE PRVÉ HRY je Pexeso hračky s motívmi hračiek určené pre vekovú kategóriu od 2 do 4 rokov. Pravidlá prinášajú dva varianty hry. Najmenšie deti rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti pri hľadaní dvojíc obrázkov, o niečo starší hráči už cvičia svoju pamäť a sústredenie pri hre podľa pravidiel klasického pexesa. Vďaka aktívnej účasti rodičov sa deti navyše môžu učiť rozoznávať farby a pomenovávať hračky vyobrazené na kartičkách; rozširujú si tak svoju slovnú zásobu a zdokonaľujú svoje vyjadrovacie schopnosti.


Alexander Pošta vzdelávacia
9,50 €

Novinka

Pošta vzdelávacia je celý poštový úrad v jednej krabici. Rozložte si svoju prepážku, vyberte peniaze, známky, obálky, zloženky, podacie lístky, pohľadnice, pečiatky a môžete sa začať hrať! Potrebuje niekto z rodiny zaplatiť zloženku alebo si vybrať peniaze?


Mindok Čierne historky 1

Mindok Čierne historky 1

Hodnotenie: 4,5
9 €

Čierne historky 1 sú napínavou hrou obsahujúcou 50 rôznych historiek. Hra vhodná na akúkoľvek párty, k vode alebo trebárs na cestu autom. Čierne historky sú tajuplné, pochmúrne a zapeklité detektívne príbehy. Zároveň je to originálna spoločenská hra pre 2 a viac hráčov.


Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140
8,80 €

Hra zo série MOJE PRVÉ HRY, Puzlino ponúka 12 dvojíc kartičiek z pevného odolného kartónu, ktoré spolu tematicky súvisia. Malí hráči sa snažia nazbierať čo najviac párov kartičiek. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov podporuje logické myslenie, poznávanie zvierat, predmetov detského sveta alebo hračiek. Deti pri nej rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti i jemnú motoriku a precvičujú postreh. Pravidlá prinášajú tiež variant pre jedno dieťa.