Mindok Hravé krúžky

Značka: Mindok Náš kód: 866055

Mindok Hravé krúžky

Uži si veľa zábavy s touto postrehovou hrou. Hravé krúžky je originálna postrehová hra pre deti i dospelých. V každom kole hry otočíte kartu zadania a podľa nej sa budete snažiť navliecť si čo najrýchlejšie rôznofarebné krúžky na palec svojej ruky. Dôležité nie sú len farby krúžkov, ale aj ich správne poradie. Celý popis

12.6

12,60 € vrátane DPH

Náš kód: 866055

Popis

Popis produktu

  • Obsahuje špeciálny variant hry určený na cesty, pri ktorom nebudete potrebovať žiadnu hernú plochu!

Balenie obsahuje:

  • 50 kariet zadania.
  • 48 krúžkov (12 červených, 12 zelených, 12 modrých a 12 žltých).
  • slovenské a české pravidlá.

Špecifikácia:

  • odporúčaný vek: od 6 rokov.
  • počet hráčov: 2 – 6.
  • dĺžka hry: 15 min.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 6 rokov
Počet hráčov 2 až 6
Približná doba hrania do 30 minút

Alternatívne produkty

ADC Blackfire Barbecue Párty
22,19 €

13,30 €

Získajte z grilu čo najviac hotových potravín. Zábavná hra, v ktorej musíte z grilu získať, čo najviac hotových potravín. Ale pozor, gril je veľmi citlivý a jedlo môže kedykoľvek vyskočiť a vy ho nechytíte.


Bonaparte Keetoo
16,02 €

11,44 €

Posledný kus za túto cenu!

Cieľom hry Keetoo je nájsť dva symboly, ktoré na karte chýbajú a byť čo najrýchlejší. Jedine tak sa dajú nazbierať body a zvíťaziť. Pokrikom ""KEETOO"" zastrašíš svojich súperov, majú posledných pár sekúnd …


Granna Planéta zvierat
13,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Je sova rýchlejšia ako srna? Žije plameniak dlhšie ako jeleň? Poznáš odpovede na tieto otázky? Výborne, ale jedna lastovička jar nerobí. Skús určiť ich hlavné znaky a uhádnuť, na ktorom kontinente žijú. Ak stretneš ekológa, získaš viac bodov. Musíš sa ale vyhýbať lovcovi!


DINO AZ Kvíz Junior

DINO AZ Kvíz Junior

Hodnotenie: 5
14,99 €

10,50 €

Detská hra AZ Kvíz Junior je určená všetkým zvedavým a bystrým deťom. Princíp hry vychádza z obľúbenej súťaže pre dospelých. Hra tak ako ju poznáte z TV deti naučí veľa nového a zaujímavého.


Albi Cortex challenge
15,45 €

13,51 €

So vzdelávacou hrou Cortex si precvičíte logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež, ako ste schopní rozpoznávať predmety podľa hmatu alebo schopní riešiť úlohy pod časovým tlakom. To všetko v 8 rôznych typoch úloh, ktoré zamestnajú celý váš mozog.


Piatnik Deja-Vu
13,43 €
12,28 €

Otestuj svoje pozorovacie schopnosti! S hrou Deja-Vu máš pre to tie najlepšie možnosti. Dávaj dobrý pozor, pretože víťazí ten, kto si zapamätá najviac predmetov! Táto hra je pre celú rodinu.


Albi Mici Maki-48%

Albi Mici Maki

Hodnotenie: 5
15,25 €

7,79 €

Akcia

Vitajte na súťaži mačacích jedákov! V hre Mici Maki sa snažíte zjesť čo najviac jedla a vyprovokovať svojich súperov, aby sa prejedli a bolo im zle.