Mac Toys Žravé pirane

Hodnotenie: 4,5 3 hodnotení Značka: Mac Toys Náš kód: 793085

Mac Toys Žravé pirane

Detská akčná hra plná zábavy. Staň sa žravou piraňou a vybojuj čo najviac guľôčiek. Vyber si farbu tej najdravšej rybičky a potom stačí byť už len najrýchlejší. Celý popis

9.5
4.5 3

9,50 € vrátane DPHBežná cena: 11,07 €, Ušetríte 1,57 € (14 %)
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 793085

3 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 4
  • Autor si prial zostať v anonymite

Hra je to perfektni, ale jedna pirana se nam hned druhy den rozbila.. Neco se tam ulomilo, ale sikovny tatinek si s tim poradil, a tsk muzeme hrat dal...

Hodnotenie: 5
  • Petra S., Vimperk

Moc pekne provedeni 🌞🌞

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Byl to vánoční dárek

Popis

Popis produktu

Zábavná hra pre celú rodinu.

  • Vhodné pre deti od 4 rokov.
  • Určené pre 2 až 4 hráčov.
  • Svižná hra, približná doba hrania do 30 min.
  • Rozmery balenia: 26 x30 × 7 cm.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 4 rokov
Počet hráčov 2 až 4
Približná doba hrania do 30 minút

Alternatívne produkty

Alexander Pošta vzdelávacia
9,50 €

Novinka

Pošta vzdelávacia je celý poštový úrad v jednej krabici. Rozložte si svoju prepážku, vyberte peniaze, známky, obálky, zloženky, podacie lístky, pohľadnice, pečiatky a môžete sa začať hrať! Potrebuje niekto z rodiny zaplatiť zloženku alebo si vybrať peniaze?


Albi Mozgovňa Záhadné prípady
16,50 €

Mozgovňa Záhadné prípady je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na záhadných prípadoch. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?


Granna Memino protiklady

Granna Memino protiklady

Hodnotenie: 5
8,48 €

6,90 €

Nový prírastok do radu MOJE PRVÉ HRY je Pexeso hračky s motívmi hračiek určené pre vekovú kategóriu od 2 do 4 rokov. Pravidlá prinášajú dva varianty hry. Najmenšie deti rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti pri hľadaní dvojíc obrázkov, o niečo starší hráči už cvičia svoju pamäť a sústredenie pri hre podľa pravidiel klasického pexesa. Vďaka aktívnej účasti rodičov sa deti navyše môžu učiť rozoznávať farby a pomenovávať hračky vyobrazené na kartičkách; rozširujú si tak svoju slovnú zásobu a zdokonaľujú svoje vyjadrovacie schopnosti.


Bonaparte Grabolo Junior

Bonaparte Grabolo Junior

Hodnotenie: 5
8,48 €

7,30 €

Detská verzia obľúbenej hry Grabolo je tu. Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby obrázka zvieratka. Preto je hra odporúčaná i pre malé deti, ktoré už rozoznajú zvieratká. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava pri hľadaní správnych kombinácií.


Bonaparte Grabolo, Postrehová kartová hra
8,80 €

Dokáž, že máš pri stole najlepšie oči a najrýchlejšie ruky. Kocky určia kombináciu farby a čísla a tvoja ruka sa musí čo najskôr dostať na správnu kartu. Divoká prestrelka rúk nad stolom a nekonečná zábava. Grabolo nesklame na párty ani pri rodinnej hre.


ADC Blackfire Švábí šalát (1/12)
8,80 €

Švábí šalát je jednoduchá a veľmi rýchla postrehová kartová hra plná zeleniny. Úlohou hráčov je vykladať karty zeleniny a správne ich pomenovať. Že je to tak jednoduché? Len do chvíle, než sa do celého procesu zapoja aj škodoradostne šváby a začnú meniť názvy.


Granna PUZLINO Čo sa hodí? - 02140
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra zo série MOJE PRVÉ HRY, Puzlino ponúka 12 dvojíc kartičiek z pevného odolného kartónu, ktoré spolu tematicky súvisia. Malí hráči sa snažia nazbierať čo najviac párov kartičiek. Hra pre 1 až 4 deti od 2 do 4 rokov podporuje logické myslenie, poznávanie zvierat, predmetov detského sveta alebo hračiek. Deti pri nej rozvíjajú svoje pozorovacie schopnosti i jemnú motoriku a precvičujú postreh. Pravidlá prinášajú tiež variant pre jedno dieťa.