Granna Hledej, hledej

Značka: Granna

Granna Hledej, hledej

Dráček Fráček nakreslil spoustu hezkých obrázků a rozmístil je na kartách. Pro vás si připravil různé hádanky. Podívejte se na obrázky na kartách. Zapojte svou fantazii a odpovězte dráčkovi na jednu ze tří otázek. Celý popis

10.39

10,39 € vrátane DPHBežná cena: 11,70 €, Ušetríte 1,31 € (11 %)
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1063053

Popis

Popis produktu

  • materiál: karton
  • obsah balení: 55 karet s hádankami o 2 stupních obtížnosti,hrací plocha s ukazatelem, návod obsahující plakát s hrou na procvičení postřehu

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie detské
Odporúčaný vek od 5 do 10 rokov
Jazyk Čeština

Alternatívne produkty

Albi Zvádzanie - romantika-59%
18,47 €

7,39 €

Akcia

Hľadáte inšpiráciu, chcete zviesť či prekvapiť svojho partnera? V tejto sade nájdete 24 nápadov na romantické zvádzanie pomocou okvetných lístkov ruží. Vyberte si jednu z kariet a postupujte podľa návodu.


TM Toys Smart Egg hlavolam bludište I-10 6x5cm
8 €

Smart Egg je hlavolam, ktorý vás vždy prekvapí, pretože môžete hrať s očami zavretými, za chrbtom, alebo jednou rukou, aby ste videli, aké ľahké je zabudnúť cestu zo zložitého labyrintu. Vložte palicu cez horný otvor vajíčka a snažte sa ju vytiahnuť von zo spodnej časti bludiska.


DETOA Domino

DETOA Domino

Hodnotenie: 5
7,60 €

Sada dominových kociek, určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. Kocky sú drevené a v krabičke je 55 kusov. Hra je vhodná pre celé rodiny, aj deti od troch rokov veku.