Albi Česko Junior

Albi Česko Junior

Česko Junior nadväzuje na veľký úspech hry Česko: Otázky a odpovede, ktoré si mnohí z Vás veľmi obľúbili. Hru sme upravili a vytvorili 1 200 nových zaujímavých otázok, ktoré umožnia hru hrať celým rodinám, vrátane detí už od 10 rokov. Otázky sa týkajú Českej republiky a jej obyvateľov a sú rozdelené do štyroch okruhov: ľudia a spoločnosť, príroda a geografia, kultúra a rôzne. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
23,99 €
Vrátane DPH
17,90 €
-25%

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 363280

Popis

Cieľom hry je správne zodpovedať otázky na kartičkách a vďaka správnym odpovediam sa dostať do cieľa hry. Otázky sú rozdelené do štyroch okruhov: ľudia a spoločnosť, príroda a geografia, kultúra a rôzne. Za správnu odpoveď získate žetón príslušnej farby a keď máte kolekciu všetkých štyroch farieb, vyrážate ku stredu hracieho poľa. K víťazstvu potom musíte ešte prekonať minimálne tri otázky, z ktorých u tej poslednej vám obor zvolí súpera.

  • Nemyslite si, že pri medzigeneračnom súboji budú mať výhodu dospeláci so svojimi znalosťami.
  • Niektoré otázky budú pre starších jednoduché, ale iné ich zaručene potrápia.
  • Mimochodom, viete ako sa napríklad volá trojhlavý pes, ktorý sa objavuje v knihách a filmoch o populárnom čarodejníckom učni? Že nie? Tak v tejto hre sa to určite dozviete.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:

Video

Albi Česko Junior