Babybjörn BabyBjörn hrnčeky 2 ks púdr.zelené

Značka: Babybjörn Náš kód: 1348684001

Babybjörn BabyBjörn hrnčeky 2 ks púdr.zelené

BabyBjörn hrnčeky sú ideálnym prvým hrnčekom pre deti, ktoré sa už cítia na to, aby sa naučili piť z otvoreného hrnčeka ako ich mamičky a oteckovia. Od zhruba 8 mesiacov. Hrnček pre najmenších je navrhnutý v súlade s tým, ako pijú malé deti. Ľahko uchopiteľný materiál a výrazné línie robia tento hrnček príjemným. A zaoblená horná hrana je citlivá k detským perám. Celý popis

17.3

17,30 € vrátane DPH

Náš kód: 1348684001

Popis

Popis produktu

BabyBjörn hrnčeky sú ideálnym prvým hrnčekom pre deti, ktoré sa už cítia na to, aby sa naučili piť z otvoreného hrnčeka ako ich mamičky a oteckovia. Od zhruba 8 mesiacov. Hrnček pre najmenších je navrhnutý v súlade s tým, ako pijú malé deti. Ľahko uchopiteľný materiál a výrazné línie robia tento hrnček príjemným. A zaoblená horná hrana je citlivá k detským perám.

ODOLNÝ PRODUKT
-BabyBjörn hrnček je vyrobený z trvanlivých a odolných materiálov, ktoré neobsahujú BPA. Dá sa umývať v umývačke, ohrievať v mikrovlnnej rúre a uchovávať v chladničke i mrazničke.

PREMYSLENÝ ŠVÉDSKY DESIGN
-Nižšie sústredené ťažisko a široký základ s gumovým pruhom udržujú hrnček pevne na stole. Vďaka okraju na dolnej vonkajšej strane hrnček kĺže, namiesto aby sa prevrátil, keď do neho dieťa strčí. Mliečne „sklo“ ukazuje, koľko je v hrnčeku ešte tekutiny.

Materiál

-Polypropylen a TPE (termoplastický elastomér).
-Plasty sú certifikované ako bezpečné pre použitie s potravinami a spĺňajú bezpečnostné požiadavky v Európe (EEC) aj USA (FDA). Tento produkt neobsahuje PVC, BPA, ftaláty, kadmium, olovo, bróm ani chlór. Navyše, tento plast je recyklovateľný.

-Objem hrnčeka: 100 ml

Starostlivosť

-Umývať v ruke alebo umývačke, možno ohrievať v mikrovlnnej rúre a chladiť v chladničke a mrazničke.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 100 ml
Držadlo nie
Farba zelená
Tečúci áno
Slamka nie
Odsávačky nie
Termo nie