FreeWater s.r.o. Fľaša 0,5l "Kaktus", transparentné

FreeWater s.r.o. Fľaša 0,5l "Kaktus", transparentné

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Fľaša je bez zápachu a chuťovo neutrálny, je tesná (aj pre sýtené nápoje), je zdravotne nezávadná a ekologická, je vhodná na umývanie v umývačke. Celý popis
8,33 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

28.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Corwell Czech republic

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067374148

Popis

Čistá, čerstvá voda z našej FREEWATER Fľaše s aktuálnymi motívmi. Pitie potom baví nielen Vašu rodinu … vyberte si Váš obľúbený motív.
FREEWATER fľaša je bez zápachu a chuťovo neutrálny, je tesná (aj pre sýtené nápoje), je zdravotne nezávadná a ekologická, je vhodná na umývanie v umývačke.
Existuje celý rad plastových fliaš, ale sú všetky tak zdravé, ako FREEWATER Fľaša?
Celý rad fliaš je vyrobená z hliníka, polyetylénu, polykarbonátu, melamínu, či iných sporných materiálov. FREEWATER Fľaša je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý sa používa v zdravotníctve a v potravinárskom priemysle.
Zaručujeme Vám tak, že zdravá voda tiež zdravú zostane. S našou originálnym symbolom, FREEWATER 'dne fľaše Vám garantujeme, že sa jedná o originálne testovanú FREEWATER fľašu s preukázateľnými ideálnymi hodnotami – v záujme Vášho zdravia.
Desaťročnú záruku poskytujeme na FREEWATER Fľaša pri jej správnom používaní. Záruka sa nevzťahuje na náhradné diely (náustok, tesniace gumička a hygienická krytka), ktoré je možné po opotrebení objednať zvlášť.