Little Angel LI Deka dvojitá Mazlík Outlast
26,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojitá deka – z jednej strany mäkučký wellsoft, z druhej hrejivej strany fleece, uprostred vrstva z revolučného materiálu Outlast®.

Emitex Deka VELVET

Emitex Deka VELVET

Hodnotenie: 4,8
8,90 €

Detská deka VELVET 70×100 cm s plyšom. Deka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu (velvet plyš), Vďaka ktorému je mäkká, teplá, nadýchaná. Možno ju použiť do kočíkov, postieľky alebo ako hraciu deku. Na prikrytie a u bábätiek aj k zavinutiu. S ohľadom na počasie, teplotu, kombináciu s oblečením a prostredím vhodná na celoročné použitie.

Emitex Deka 70x100 fleece
13,90 €

Emitex detská deka s vysokou hrejivosťou vyrobená z dvoch vrstiev fleece s úpravou antipeeling. Rozmery deky sú 70 × 100 cm a je prakticky použiteľná v kočíku, postieľke, autosedačke alebo ako podložka pri prebaľovaní. Deka je vybavená odevnými šnúrkami, pomocou ktorých sa deka prichytí v ktorejkoľvek časti kočíka. Môže sa tiež zahnúť pod nohy dieťaťa, a prichytiť ku kočíku, čím sa vytvorí nánožník pre nohy dieťaťa.

Dooky Blanket
20,52 €

Deka DOOKY Blanket je univerzálna obojstranná deka, ktorá nájde využitie v kočíku, autosedačke alebo postieľke. Univerzálna obojstranná deka do. Doprajte svojmu bábätku len to najlepšie. Deky sú v dizajne striešok k autosedačkám a ostatnému príslušenstvu.

Fehn Bruno deka
17,70 €

Fehn deka je načechraná plyšová prikrývka z kolekcie Bruno s medvedíkom, ktorá zabezpečuje všestrannú pohodu vo všetkých situáciách. Deka je vhodná von do kočíka, na hranie aj na doma, ako ľahká prikrývka.

Emitex Deka MIMI Bublina velvet
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahučká obojstranná deka z jemného plyšu. Vhodná už od narodenia vášho bábätka.

Fehn Swan Lake deka zajačik
17,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn deka je načechraná plyšová prikrývka z kolekcie Swan Lake s roztomilým zajačikom. Zaisťuje všestrannú pohodu vo všetkých situáciách. Deka je vhodná von do kočíka, na hranie aj na doma, ako ľahká prikrývka.

Fehn Peru deka

Fehn Peru deka

Hodnotenie: 5
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn deka je načechraná plyšová prikrývka z kolekcie Peru s lamou, ktorá zabezpečuje všestrannú pohodu vo všetkých situáciách. Deka je vhodná von do kočíka, na hranie aj na doma, ako ľahká prikrývka.

Dooky Blanket UNI

Dooky Blanket UNI

Hodnotenie: 5
15,48 €

Deka Dooku Blanket je univerzálna deka, ktorá nájde využitie v kočíku, autosedačke alebo postieľke. Univerzálna obojstranná deka do. Doprajte svojmu bábätku len to najlepšie. Deky sú v dizajne striešok k autosedačkám a ostatnému príslušenstvu.

Mamas&Papas Pletená deka Králiky
37,81 € 34 €

Mamas & Papas Pletená deka Králiky s rozmerom 70 × 90 cm je ideálna pre prikrytie dieťatka kdekoľvek je potrebné. S roztomilým motívom králika v ružovej pre dievčatká a modrej pre chlapcov. 100% bavlna.

Mamas&Papas Pletená deka Líšky šedá
39 € 34 €

Posledný kus za túto cenu!

Mamas&Papas Pletená deka Líšky šedá je mäkká príjemná detská deka s rozmerom 70 × 90 cm. Je vyrobená zo 100% bavlny, vhodná na využitie už od narodenia vonku či vo vnútri. Roztomilý motív, vhodný pre obe pohlavia.

Mamas&Papas Pletená deka nočná obloha modrá
37,85 € 34 €

Mamas&Papas Pletená deka nočná obloha modrá je z každej strany iná. Praktický rozmer 70 × 90 cm. Originálna, príjemná, roztomilá pletená deka, ktorú využijete kdekoľvek pre detičky už od narodenia. Vyrobená z priedušnej bavlny.

SHNUGGLE luxusná pletená deka
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná pletená deka od značky Shnuggle zahalí vaše bábätko do hrejivej a úžasne jemnej bavlny. Kvalitný materiál bol podrobený skúške zdravotnej nezávadnosti a získal uznávanú pečať Öko-Tex.