Bebe-jou Multifunkčný pléd Fabulous
25,90 €

Pléd je vyrobený z mäkkého potlačeného úpletu. Poslúži ako deka, zavinovačka, osuška, prebaľovacia podložka, prikrývka do kočíka a tieni pred slnkom. Bebe-jou Multifunkčný pléd Fabulous má certifikáciu Öko-Tex.

Bebe-jou Multifunkčný pléd Leopard
19,90 €

Pléd je vyrobený z mäkkého, bavlneného džerseja. Poslúži ako deka, zavinovačka, osuška, prebaľovacia podložka, prikrývka do kočíka a tieni pred slnkom. Bebe-jou Multifunkčný pléd Leopard má certifikáciu Öko-Tex.

Bebe-jou Multifunkčný pléd Fabulous
19,44 € 18,80 €

Bébé-jou multifunkčný pléd Fabulous je vyrobený z mäkkého obojstranného froté. Môžete ho použiť mnohými spôsobmi, ako zavinovačku, prebaľovaciu podložku, zatienenie kočíka, prikrývku a mnoho ďalších.

Luma Multifunkčný pléd Tropical Island
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pléd je vyrobený z mäkkého bavlneného džerseja. Poslúži ako deka, zavinovačka, osuška, prebaľovacia podložka, prikrývka do kočíka a tieni pred slnkom. Luma Multifunkčný pléd Tropical Island má certifikáciu Öko-Tex.

My Best Home MINKY deka light 50x75 cm
18 €

Mikrovláknová detská deka Minky o rozmere 50×75 cm ideálna do kočíka. Jedna strana je kvalitná 100% bavlna, druhá strana je z materiálu Minky. Použitý materiál Minky s pretlačovanými hrbolčekmi rozvíja vo Vašich deťoch zmysel pre dotyk.