Bamboolik Muchlínek - Bambusová deka vel. S, Šedá + cyklamen

Bamboolik Muchlínek - Bambusová deka vel. S, Šedá + cyklamen

Táto deka je jednoducho muchlacia – moc nedržia tvar, a práve preto ju deti aj dospelí tak milujú! Z jednej strany pružný bambus, ktorý v lete krásne chladí a v zime príjemne hreje, z druhej strany mäkučký wellsoft s dlhým chlpom. Celý popis

Farba

default
default
22,90 €
Vrátane DPH
21,80 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade Posledný 1 kus

18.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
18.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1332877001

Popis

Táto deka je jednoducho muchlacia – moc nedržia tvar, a práve preto ju deti aj dospelí tak milujú! Z jednej strany pružný bambus, ktorý v lete krásne chladí a v zime príjemne hreje, z druhej strany mäkučký wellsoft s dlhým chlpom.

Muchlínky sme začali v Bambooliku testovať, keď bolo z našich testerov (marketérov) pár týždňov. Od chvíle, kedy deku dostala, bez nej odmietala spať. Vždy, keď ju dostala do kočíka, pretiahla deku rozkošnícky cez hlavu a zavŕtala sa. Tak sme začali testovať na ďalších deťoch. A …? DETI TÚTO DEKU MILUJÚ Ako píše jedna z testujúcich mamičiek: „Deku sme si moc obľúbili, malá sa pod ňou takmer nepotí oproti iným dekám. Používame bambus ako vnútornú stranu. Takže po funkčnej stránke jej moc chválim, naozaj bezva a moc príjemná. A malá sa s ňou mazná, to teda s tou chlpatou stranou :-) Akurát vzhľadovo mi príde, že je taká "našišato“. Betkin brat si ju berie od nej z postieľky a hovorí, že je mazlíková :-) Ešte raz ďakujem za jej zaslanie, je momentálne naozaj naša najobľúbenejšia."

Technické parametre:

  • Vrchní strana: 95 % bambusová viskóza, 5 % elastan. Spodná strana: 100 % polyester.
  • Pred prvým použitím vyperte. Perte pri teplote maximálne 40 °C. Nepoužívajte aviváž, nesušte v sušičke, nežehlite.
  • Rozmer cca 100×70cm.