SETINO Dáždnik Minnie transparentný - červený
7,99 €

Dáždnik pre dievčatá Minnie Mouse – Disney s obrázkom Minnie. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom v červenej farbe. Priemer roztiahnutého dáždnika je 75 cm.

SETINO Dáždnik Frozen transparentný - tyrkysová
7,99 €

Dáždnik pre dievčatá Frozen – Ľadové kráľovstvo s obrázkom princezien Anny a Elsy. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom v tyrkysovej farbe. Priemer roztiahnutého dáždnika je 75 cm.

Eplusm Dáždnik Paw Patrol - tmavo modrá
6,59 €

Vystreľovací dáždnik pre chlapca Paw Patrol – Tlapková patrola s obrázkom šťeniatok Chase a Ruble. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne povrchom vo svetlo modrej farbe.

Eplusm Dáždnik Paw Patrol Team - tmavo modrá
6,59 €

Vystreľovací dáždnik pre chlapca Paw Patrol – Tlapková patrola s obrázkom šťeniatok Chase, Marshall a Ruble. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne povrchom vo svetlo modrej farbe.

SETINO Dáždnik Cars/McQueen - Modrá
7,99 €

Dáždnik pre chlapca Autá (Cars) s obrázkom Blesk McQueen. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne povrchom. Priemer roztiahnutého dáždnika je 75 cm, jeho hmotnosť je len 240 gr.

SETINO Dáždnik PAW patrol dievčenský matný - ružová
7,99 €

Dievčenský dáždnik Paw Patrol - s obrázkom šteniat Skye a Everest. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom v ružovej farbe. Priemer roztiahnutého dáždnika je 75 cm.

Eplusm Dáždnik Maša - tyrkysová
6,59 €

Dáždnik pre dieťa Masha and Bear s obrázkom Maši. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne povrchom v tyrkysovej farbe. Dĺžka zloženého dáždnika je 64 cm a jeho priemer po rozložení cca 77 cm.

Dievčenský dáždnik Frozen Ružový
7,19 €

Dáždnik znázorňujúci veľmi slávnu rozprávku Ľadové kráľovstvo 2 / Frozen 2. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom.

Eplusm Vystreľovací dáždnik Minnie transparentný - čierna
6,59 €

Vystreľovací dáždnik pre dievčatá Minnie Mouse – Disney s obrázkom Minnie. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom v červenej farbe. Priemer roztiahnutého dáždnika je 75 cm, jeho hmotnosť je len 240 gr.

Dáždnik Transformers - červená
8,99 € 6,99 €

Vystreľovací dáždnik s dobre známimi hlavnými postavami z filmu Transformers, hlavného vodcu Optimus a Bumblebee. Tento automatický dáždnik bude veľmi užitočný, keď sa spustí dážď. Dáždnik má v otvorenom stave priemer 45 cm.

Eplusm Dáždnik Frozen - farebný
6,59 €

Dáždnik pre dievča Frozen – Ľadové kráľovstvo s obrázkom Elzy. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne povrchom v ružovej farbe.

Eplusm Dáždnik Spiderman - modrá/červená
7,99 €

Vystreľovací dáždnik pre chlapcov – Spiderman (MARVEL) - s motívom obľúbeného filmového superhrdinu. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom v modrej farbe.

SETINO Dáždnik Frozen transparentný - fialovo bordová
7,99 €

Dáždnik pre dievčatá Frozen – Ľadové kráľovstvo s obrázkom princezien Anny a Elsy. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom vo fialovo bordovej farbe.

SETINO Dáždnik Shimmer dievčenský matný - ružová
7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenský dáždnik Shimmer & Shine – WISH? - s obrázkom sesterského dua začínajúcich džinov. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom v jemne ružovo fialovej farbe. Priemer roztiahnutého dáždnika je 75 cm.