Shotgun MTB sedačka a riadidlá na rám

Shotgun MTB sedačka a riadidlá na rám

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Shotgun kombo sedačka a riadidlá na rám bicykla je skvelým parťakom pre dieťa, ktoré miluje jazdenie po horách. Navyše v balení nájdete aj praktický blatník a knihu “shred till bed”. Celý popis
190 €
Vrátane DPH
Partner: Origos

Skladom u partnera 5+ kusov

19.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059183647

Popis

Shot Gun Detská sedačka a riadidlá na rám – adrenalín, zábava, zážitky 

Máte  radi trailové jazdenie po lese, horách a rozbitých cestičkách? S detskou sedačkou ShotGun si užijete adrenalínové dobrodružstvo  so svojím malým bajkerom. Nakoľko telo dieťa nie je na sedačke pripútané, musí aktívne spolupracovať – jazdiť, nakláňať sa,  filtrovať nerovnosti, čo mu dá užitočné návyky do svojho ďalšieho  cyklistického života. Nožičky má položené na opierkach s prackami, kvôli lepšej bezpečnosti. 

S cyklosedačkou Shotgun vypestujete u Vašich ratolestí lásku k outdoor aktivitám a vášeň pre jazdu na bicykli. Verte nám, deti ani nebudú chcieť zo sedačky zosadnúť..

Detská MTB sedačka ShotGun na rám je vhodná pre deti od 2 do 5 rokov, ideálne s hmotnosťou do 22kg. Sedačka je variabilná a môžete ju umiestniť na rôzne druhy horských bicyklov, aj na e-bike. 

Hodí sa na bicykle s vrchnými rúrkami so šírkou 30 – 68 mm a spodnými so šírkou 30 – 100 mm. Komponenty detskej sedačky na horský bicykel sú na hranách pogumované, takže nepoškodia rám.  Či už máte karbónový aj hliníkový rám na bicykli.

Montáž sedačky je  veľmi jednoduchá. V balení je pre ňu všetko potrebné – náradie, podložky, návody,  nálepky aj  vrecúška na  uskladnenie sedačky aj náradia. Cyklosedačka sa dá veľmi dobre prispôsobiť akémukoľvek rámu, sedlo aj  ramená sú samostatne polohovateľné, čiže sa dá polohovať výška aj  sklon sedačky.

Pokiaľ si  objednávate len sedačku,  môžete si k nej ako príslušenstvo dokúpiť aj detské riadidlá. Montáž je jednoduchá. Riadidlá pre dieťa sa len pripnú a zaskrutkujú. Sú vhodné na riadidlá s priemerom 35mm, ak náhodou máte  menšie, nemusíte zúfať, v balení sú  aj  podložky  pre  výplň zvyšného priestoru.

Kids Ride ShotGun anglická značka, ktorá do MTB jazdy prináša úplne nový zážitok s jazdy na bicykli s malými deťmi. Táto detská MTB sedačka získala aj prestížne ocenenie Design&Innovation Award 2021. 


Špecifikácia

•      pre deti vo veku 2 – 5 rokov (do 22 kg)

•      gumový chránič rámu bicykla (pre zliatinový aj uhlíkový rám) 

•      nastaviteľná šírka pre všetky veľkosti a tvary rámov 

•      s vrchnými rúrkami so šírkou 30 – 68 mm a spodnými so šírkou 30 – 100 mm

•      nastaviteľný uhol pre rovné aj šikmé rúrky

•      rýchloupínací držiak pre rýchlu montáž a demontáž

•      riadidká sú vhodné na riadidlá s 35mm priemerom (možnosť vypodloženia)