Fehn Monkey Donkey nákrčník "Oslík"christmas delivery
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Oslík“ je ružový detský pomocník na cesty pre malé princezné od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare oslíka. Rozmer cca 24 × 20 cm.

Clippasafe Cestovný vankúšikchristmas delivery
7,40 €

Cestovný vankúšik **drží hlavičku a krk dieťaťa v vzpriamenej a **pohodlnej pozícii. Tento **nákrčník **pomáha vylepšiť držanie tela dieťaťa a poskytuje mu **dodatočnú podporu **hlavičky a krku, najmä keď spí.

COSING Nákrčník MINKYchristmas delivery

COSING Nákrčník MINKY

Hodnotenie: 4,4
7,80 €

Cosing Nákrčník MINKY umožní deťom komfortnejšie cestovanie s väčším pohodlím. Deti sú na cestách pokojnejšie, navyše pri spánku udržia hlavičku v správnej polohe. Nákrčník je vhodný pre deti od cca 2 rokov. Nákrčník je navrhnutý tak, aby miernil otrasy. Z toho dôvodu je odporúčaný všetkým rodičom, ktorí dbajú o bezpečnosť svojich detí a ich pohodlie počas cesty.

More Babypack Cestovný vankúš do auta, červenýchristmas delivery
11,90 €

Babypack Cestovný vankúš do auta, červený je perfektným spoločníkom do kočíka alebo detskej autosedačky. Podporuje a uľahčuje krčnej chrbtici a ramennej oblasti dieťaťa pri dlhých cestách.

Clippasafe Vodítko pre dieťachristmas delivery
9,50 €

Vodítko pre dieťa. Vhodné na prechádzky, na nákupy, vždy, aby ste mohli asistovať svojmu dieťaťu, keď sa učí chodiť a udržiavať bezprostredné kontroly v rušných a nebezpečných prostrediach.

ZOPA Záhlavník malýchristmas delivery

ZOPA Záhlavník malý

Hodnotenie: 5
9,19 € 8,90 €

Zopa záhlavník je šikovný pomocník, ktorý vašim deťom spríjemní jazdu, ponúka pohodlnú podporu krku a následnú úľavu krčnému svalstvu. Navyše pri spánku udrží hlavičku v správnej polohe.

Jerry Fabrics Cestovný vankúšik Frozen pinkchristmas delivery
7,84 € 6,20 €

Cestovný vankúšik s výplňou je vyrobený zo 100% polyesteru. Má obľúbený detský motív Frozen, ktorý uľahčí cestovanie každej malej fanúšičke tohto filmu. Vhodný aj do autosedačky.

Clippasafe Vodítko na ruku pre dieťachristmas delivery
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Už sa nemusíte báť, že vám dieťatko utečie do cesty, keď sa otočíte napríklad pri platení. Vodítko pre dieťa na ruku **je vhodné pre použitie medzi **6 mesiacmi a 4 rokmi, keď vaše dieťa dokáže dobre a s istotou chodiť

Chicco Bezpečnostné popruhychristmas delivery
14,90 €

Bezpečnostné popruhy od značky Chicco pomáhajú zabezpečiť rovnováhu dieťaťa pri jeho prvých krokoch. Popruhy vám tiež pomôžu udržať dieťa u vás, ak ste zrovna v preplnených miestach, dopravnom prostriedku a iných rušných kútoch.

Jerry Fabrics Cestovný vankúšik Carschristmas delivery
7,65 € 5,60 €

Cestovný vankúšik s výplňou je vyrobený zo 100% polyesteru. Má obľúbený detský motív Cars, ktorý uľahčí cestovanie každého malého fanúšika tohto filmu. Vhodný aj do autosedačky.

Clippasafe Nákrčníkchristmas delivery

Clippasafe Nákrčník

Hodnotenie: 4
12,27 € 11,60 €

CLIPPASAFE Nákrčník. Nákrčník Secure-Belt® udržuje popruhy od krku, aby zastavili trenie, a pomáhali predchádzať dieťaťu od lezenia von z autosedačky.

Bo Jungle podhlavníček B-Head Greychristmas delivery
12,90 €

Bo Jungle podhlavníček B-Head Grey slúžiace k opore hlavičky a krku dieťaťa. Veľmi pohodlný a prispôsobivý vďaka pamäťovej pene v centrálnej časti.

Fehn Monkey Donkey nákrčník "Opička"christmas delivery
12,40 €

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Opička“ je zelený pomocník na cesty pre detičky od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare opičky. Rozmer cca 24 × 20 cm.

BenBat Nákrčník s opierkou hlavy 1-4 roky - Vílachristmas delivery
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nákrčník s opierkou hlavy Víla je pohodlný spoločník do auta pre deti vo veku od 1–4 rokov či 9 až 18kg. Doporučené pre deti v autosedačke čelom v smere jazdy.

Fehn Loopy & Lotta nákrčník "Hroch"christmas delivery
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn nákrčník „Hroch“ je modrý detský pomocník na cesty pre malých chrobáčikov od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare hrošíka. * Rozmer cca 24 × 20 cm. *

Jerry Fabrics Cestovný vankúšik Cars 95christmas delivery
7,65 € 6,20 €

Pohodlný cestovný vankúšik Jerry Fabrics s motívmi obľúbeného kresleného filmu Cars 95. Vyrobené zo 100% polyesteru, výplň dutým vláknom.

LittleLife Neck Pillow - Owlchristmas delivery
19,20 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúšik cestovný s motívom sovičky je ideálny pre malých cestovateľov. Či na krátke či dlhé cesty, všade môže sprevádzať vašu ratolesť pocit domácej pohody. Plyšové kvalitné spracovanie.

More Babypack Cestovný vankúš do auta, béžovýchristmas delivery
11,90 €

Babypack Cestovný vankúš do auta, béžový je perfektným spoločníkom do kočíka alebo detskej autosedačky. Podporuje a uľahčuje krčnej chrbtici a ramennej oblasti dieťaťa pri dlhých cestách.

Tinéo Podhlavníkchristmas delivery
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkký a príjemný podhlavník zabraňuje voľnému kývaniu hlavičky, keď dieťa zaspí počas jazdy. Dva praktické úchyty. Jeden pre zavesenie cumlíka, a druhý na maznáčika alebo hračku.

Tinéo Záhlavník medvedíkchristmas delivery
22,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátny záhlavník s dizajnom medvedíka je praktická pomôcka pre cestovanie bábätiek v autosedačke alebo v kočíku. Ľahko zafixuje hlavičku dieťaťa a tým počas spánku nepadá. Z jednej strany plyš na zimu a z druhej plátno na leto.

ZOPA Záhlavník veľkýchristmas delivery

ZOPA Záhlavník veľký

Hodnotenie: 5
11,50 €

Zopa záhlavník je šikovný pomocník, ktorý vašim deťom spríjemní jazdu, ponúka pohodlnú podporu krku a následnú úľavu krčnému svalstvu. Navyše pri spánku udrží hlavičku v správnej polohe.

Walser Walser podložka Cool Lucy na sedenie s chladivý účinkom
43,05 €

Walser podložka Cool Lucy na sedenie s chladivý účinkom Veľkosť: 45 × 35 × 6 cm Farba: čierna Materiál výplne: pamäťová pena s vysokou hustotou a teplotu regulujúci gél Materiál čalúnenia: na dotyk mäkký Polyester jersey jaquard