Bo Jungle Podhlavníček Opička
12,80 €

Bo Jungle Podhlavníček Opička z fleecu a plyšu. Extra mäkký, príjemný, prateľný. Pre detičky od pol roka veku na všetky Vaše spoločné výlety.

CuddleCo Záhlavník z pamäťovej peny Bambus
9,96 € 9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

CuddleCo Záhlavník z pamäťovej peny Bambus vytvorí pre Vaše dieťatko tú najlepšiu podporu hlavičky, krku a chrbtice vďaka mäkkej a pohodlnej bambusovej textílii z ktorej je vyrobený. Určené deťom od 1 roka veku. Pre pohodlné a uvoľnené cestovanie s deťmi.

Fehn Monkey Donkey nákrčník "Oslík"
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Oslík“ je ružový detský pomocník na cesty pre malé princezné od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare oslíka. Rozmer cca 24 × 20 cm.

Fehn Monkey Donkey nákrčník "Opička"
12,40 €

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Opička“ je zelený pomocník na cesty pre detičky od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare opičky. Rozmer cca 24 × 20 cm.

More Babypack Cestovný vankúš do auta, béžový
10,50 €

Babypack Cestovný vankúš do auta, béžový je perfektným spoločníkom do kočíka alebo detskej autosedačky. Podporuje a uľahčuje krčnej chrbtici a ramennej oblasti dieťaťa pri dlhých cestách.

BenBat Nákrčník s opierkou hlavy 1-4 roky, Zebra
18,85 € 17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nákrčník s opierkou hlavy Zebra je pohodlný spoločník do auta, vhodný pre deti vo veku 1–4 rokov s hmotnosťou 9 až 18 kg. Doporučené pre deti v autosedačke čelom v smere jazdy.

ZOPA Záhlavník veľký
11,50 €

Zopa záhlavník je šikovný pomocník, ktorý vašim deťom spríjemní jazdu, ponúka pohodlnú podporu krku a následnú úľavu krčnému svalstvu. Navyše pri spánku udrží hlavičku v správnej polohe.

Clippasafe Cestovný vankúšik
7,40 €

Cestovný vankúšik **drží hlavičku a krk dieťaťa v vzpriamenej a **pohodlnej pozícii. Tento **nákrčník **pomáha vylepšiť držanie tela dieťaťa a poskytuje mu **dodatočnú podporu **hlavičky a krku, najmä keď spí.

Jerry Fabrics Cestovný vankúšik Minnie pink
7,84 € 6,20 €

Cestovný vankúšik s výplňou je vyrobený zo 100% polyesteru. Má obľúbený detský motív Minnie, ktorý uľahčí cestovanie každej malej fanúšičke tohto animovaného seriálu. Vhodný aj do autosedačky.

BenBat Nákrčník s opierkou hlavy 0-12 m, Medveď
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Nákrčník s opierkou hlavy 0–12 m Medveď bábätku poskytuje jemnú oporu hlavičky pri cestovaní v autosedačke alebo kočíku. Nákrčník má letnú a zimnú stranu.

LittleLife Neck Pillow - Owl-28%
19,20 € 13,69 €

Akcia

Vankúšik cestovný s motívom sovičky je ideálny pre malých cestovateľov. Či na krátke či dlhé cesty, všade môže sprevádzať vašu ratolesť pocit domácej pohody. Plyšové kvalitné spracovanie.

Clippasafe Vodítko pre dieťa
9,50 €

Vodítko pre dieťa. Vhodné na prechádzky, na nákupy, vždy, aby ste mohli asistovať svojmu dieťaťu, keď sa učí chodiť a udržiavať bezprostredné kontroly v rušných a nebezpečných prostrediach.

Reer Popruhy vodiace

Reer Popruhy vodiace

Hodnotenie: 4
7,65 € 7,40 €

Reer Popruhy vodiace chránia Vaše dieťa pred pádom z kočíka alebo stoličky na kŕmenie. Vodiace popruhy sú tiež ideálne pre prvé krôčiky Vášho dieťaťa.

ZOPA Záhlavník malý

ZOPA Záhlavník malý

Hodnotenie: 5
9,19 € 8,90 €

Zopa záhlavník je šikovný pomocník, ktorý vašim deťom spríjemní jazdu, ponúka pohodlnú podporu krku a následnú úľavu krčnému svalstvu. Navyše pri spánku udrží hlavičku v správnej polohe.

Bo Jungle podhlavníček B-Head Grey
12,90 €

Bo Jungle podhlavníček B-Head Grey slúžiace k opore hlavičky a krku dieťaťa. Veľmi pohodlný a prispôsobivý vďaka pamäťovej pene v centrálnej časti.

BenBat Nákrčník s opierkou hlavy 1-4 roky, Včela
18,20 € 17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nákrčník s opierkou hlavy 1–4 roky je praktická pomôcka pre cestovanie detí v autosedačke alebo kočíku. Nákrčník poskytuje ochranu citlivej hlavičky a chrbtice dieťaťa. Jedna strana na leto, druhá strana na zimu

Fehn Monkey Donkey nákrčník "Koala"
12,40 €

Fehn Monkey Donkey nákrčník „Koala“ je zelený pomocník na cesty pre detičky od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare koaly. Rozmer cca 24 × 20 cm.

Tinéo Podhlavník
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkký a príjemný podhlavník zabraňuje voľnému kývaniu hlavičky, keď dieťa zaspí počas jazdy. Dva praktické úchyty. Jeden pre zavesenie cumlíka, a druhý na maznáčika alebo hračku.

BenBat Nákrčník s opierkou hlavy 1-4roky - Pandaa
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný spoločník do auta, vhodný pre deti vo veku 1–4 rokov to hmotnosti 9 až 18 kg. Doporučené pre deti v autosedačke čelom v smere jazdy.

Jerry Fabrics Cestovný vankúšik Spider-man 03
7,65 € 6,20 €

Cestovný vankúšik s výplňou je vyrobený zo 100% polyesteru. Má obľúbený detský motív Spider-man, ktorý uľahčí cestovanie každého malého fanúšika tohto hrdinu. Vhodný aj do autosedačky.

Candide Záhlavníček Pad auto Air+
26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhlavníček Pad auto Air+ je unikátny záhlavníček, ideálny na spinkanie detí počas cestovania v aute. Ľahko zafixuje hlavičku dieťaťa a tak mupočas spánku nepadá. Veľmi priedušné materiály s 3D štruktúrou vlákien.

Clippasafe Nákrčník
12,27 € 11,60 €

CLIPPASAFE Nákrčník. Nákrčník Secure-Belt® udržuje popruhy od krku, aby zastavili trenie, a pomáhali predchádzať dieťaťu od lezenia von z autosedačky.

Fehn Loopy & Lotta nákrčník "Hroch"
12,40 €

Fehn nákrčník „Hroch“ je modrý detský pomocník na cesty pre malých chrobáčikov od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare hrošíka. * Rozmer cca 24 × 20 cm. *

Fehn Loopy & Lotta nákrčník "Žirafa"
12,40 €

Fehn nákrčník „Žirafa“ je modrý detský pomocník na cesty pre malých chrobáčikov a princezné od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare žirafky. * Rozmer cca 24 × 20 cm. *

Tinéo Záhlavník medvedík
22,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátny záhlavník s dizajnom medvedíka je praktická pomôcka pre cestovanie bábätiek v autosedačke alebo v kočíku. Ľahko zafixuje hlavičku dieťaťa a tým počas spánku nepadá. Z jednej strany plyš na zimu a z druhej plátno na leto.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: