Nike chlapčenská bunda Nike Sportswear
46,20 €

Chlapčenská tkaná bunda Nike Sportswear je ľahká a mäkká. Podšívka je vyrobená zo sieťoviny a skvelo odvádza pot, čo zaručuje sucho a pohodlie. Zvršok je vyrobený z pokrčeného nylonu. Manžeta aj lemyelastické, takže v nepriaznivom počasí chladný vzduch neprúdi pod bundu.

Nike detská bunda Sportswear
80,90 €

Detská bunda Nike Sportswear je vyrobená zo 100 % polyesteru a má syntetickú výplň. Na vrchu je ľahká hrejivá vrstva, ktorá v chladných dňoch udrží vaše dieťa v teple. Praktická kapucňa zaručí ochranu hlavy v nepriaznivom počasí. Na bokoch má bunda dve vrecká na cvoček, kde je možné uložiť si drobnosti.

Nike dievčenská bunda NK LT JACKET
49,90 €

Dievčenská bunda od značky Nike vyrobená z polyesteru. Technológia Dri-FIT udržiava pokožku v suchu a pohodlí Kapucňa so sieťovinovou podšívkou pre lepšie odvetrávanie. Predné vrecko na zips. Štandardný strih s krytím cez dolnú oblasť chrbta. Zapínateľná na klasický zips po celej svojej dĺžke. Súčasťou sú tiež rebrované manžety.

Nike dievčenská bunda Sportswear
80,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská bunda Nike Sportswear je vyrobená zo 100 % polyesteru a má syntetickú výplň. Na vrchu je ľahká hrejivá vrstva, ktorá v chladných dňoch udrží vašu dcéru v teple. Praktická kapucňa zaručí ochranu hlavy v nepriaznivom počasí. Na bokoch má bunda dve vrecká na cvoček, kde je možné uložiť si drobnosti.