Detské bicykle pre malých cyklistov vo veku 9 - 12 rokov

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar detské bicykle pre malých cyklistov vo veku 9 - 12 rokov. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Detské bicykle pre malých cyklistov vo veku 9 - 12 rokov doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Detské bicykle pre malých cyklistov vo veku 9 - 12 rokov či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

-14%
Olpran Magic Disc 24“ modrá/červená
57x

Olpran Magic Disc 24"

229 €
194,90 €

Detský bicykel pre deti od 9 do 12 rokov disponuje odpruženou prednou vidlicou aj rámom veľkosti 15". Ponúka až 15 rôznych rýchlostí a nosnosť 50 kg. Olpran Magic Disc 24“ je ideálny na spevnené cesty a mierny terén.

Tovar od predajcu MALL
Olpran Magic 24' čierna
48x

Olpran Magic 24"

219,90 €

Detský bicykel Olpran MAGIC 24 „odpružený rám veľkosti 15“ aj odpruženú prednú vidlicu. Bicykel má 15 rýchlostí a je vhodný na spevnené cesty a do mierneho terénu.

Tovar od predajcu MALL
Olpran Falcon Sus 24" dievčenský biela/zelená
37x

Olpran Falcon Sus 24" dievčenský

230,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Olpran Falcon 24 " je detský bicykel s pevným oceľovým rámom a odpruženou prednou vidlicou. Má 15 rýchlostí a je určené na spevnené cesty a mierny terén.

Tovar od predajcu MALL
-23%
Olpran Falcon SUS 24“ chlapčenský modrá
42x

Olpran Falcon Sus 24 "

219 €
168 €

Detský bicykel je ideálny pre deti vo veku od 9 do 12 rokov. Využitie nájde predovšetkým na spevnených cestách a v miernych terénoch. S pevným oceľovým rámom, odpruženou vidlicou a Pneu Rubena. Olpran Falcon SUS 24" má nosnosť až 50 kg.

Tovar od predajcu MALL
Vidaxl Detský bicykel modro-biely 24 palcový

Vidaxl Detský bicykel modro-biely 24 palcový

234,16 €
Výpredaj

Tento štýlový a odolný detský bicykel s 24 palcovými kolesami je ideálnym darčekom pre vaše dieťa. Bicykel je navrhnutý tak, aby poskytoval roky zábavy a je vybavený výškovo nastaviteľným sedadlom a riadidlami. Bicykel pre deti je dodávaný s chráničom reťaze, ktorý zabraňuje tomu, aby sa do reťaze z

Partner: Greatstore
Amigo Flower 20 palcový dievčenský bicykel, fialová

Amigo Flower 20 palcový dievčenský bicykel

282 €

Dievčenský bicykel AMIGO Flower – – S AMGIO Flower je čas ísť von a vydať sa za dobrodružstvom. Praktický kôš zaistí, že si so sebou môžete vziať všetky svoje veci a po príchode do cieľa budete vyzerať štýlovo. Môžu za to samozrejme veselé farby, riadidlá a krásne ozdoby na ráme a sedle.

Partner: Helieli
Amigo Power 26 palcový dievčenský bicykel, čierno-ružový

Amigo Power 26 palcový dievčenský bicykel

403 €
374,90 €

Horský bicykel AMIGO Power – – Na jazdu na horskom bicykli potrebujete výkonný bicykel. AMIGO Power je taký bicykel. Vďaka plášťom a robustnému rámu je tento bicykel ideálny na preteky v lese. A vďaka jasným farebným akcentom je trochu iný ako ostatné horské bicykle.

Partner: Helieli
Amigo Attack 20-palcový chlapčenský bicykel, čierno-červený

Amigo Attack Chlapčenský 20 palcový bicykel

309,40 €

Bicykel AMIGO Attack Boys – – S AMIGO Attack sa vydáte do ulíc s ťažkým delostrelectvom. Prevody poskytujú správne tempo za každých podmienok a brzdy rýchlo zastavia bicykel. Ale bez ohľadu na bitku, bezpečnosť je na prvom mieste, preto je vybavená jasnými reflektormi. Zaútočiť!

Partner: Helieli
Amigo Fun Ride Junior 20 palcový bicykel, čierno-zelený

Amigo Fun Ride Junior 20 palcový bicykel

342,20 €

Horský bicykel AMIGO Fun Ride – – S AMIGO Fun Ride sa jazda zredukuje na najjednoduchší prvok – zábavu. Bicykel je vyrobený tak, aby zvládol všetky druhy terénov s prevodmi a ručnými brzdami. Týmto spôsobom môžete jazdiť v teréne, keď idete do cieľa.

Partner: Helieli
Amigo Rock Junior 24 palcový bicykel, čierny

Amigo Rock Junior 24 palcový bicykel

329,50 €
319,80 €

Horský bicykel AMIGO Rock – – S AMIGO Rock si zamaskujete! Tento robustný bicykel je ako stvorený na vychádzky do lesa, ale je výborný aj na jazdu do školy. Prevody zaisťujú, že tempo môžete prispôsobiť akémukoľvek terénu.

Partner: Helieli
Amigo Cross 20 palcový chlapčenský bicykel, modro-biely

Amigo Cross Chlapčenský 20 palcový bicykel

237 €
232 €

Chlapčenský crossový bicykel AMIGO – – Buďte pripravení stať sa rýchlym diablom s AMIGO Cross! Choďte do pedálov a manévrujte ulicami. Silné brzdy zastavia každé dieťa včas a odrazky okamžite vyniknú v tme. Perfektný chlapčenský bicykel pre každú pretekársku príšeru!

Partner: Helieli