Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
mesačne
Kód: 8429954

Amigo Flip 16 palcový chlapčenský bicykel, modrožltý

Amigo Flip 16 palcový chlapčenský bicykel, modrožltý

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chlapčenský bicykel AMIGO Flip – – Ak hľadáte pevný a ľahký detský bicykel, AMIGO Flip je ideálnou voľbou. Tento bicykel je veľmi bezpečný a robustný, vďaka čomu je jeho montáž príjemná a pohodlná. To je skrátka všetko, čo od spoľahlivého detského bicykla hľadáte! Celý popis

Farba

default
default
default
Momentálne nedostupné.
350 Kč
Tovar od: Helieli
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
350 Kč

Popis

Chlapčenský bicykel AMIGO Flip

Ak hľadáte pevný a ľahký detský bicykel, AMIGO Flip je ideálnou voľbou. Tento bicykel je veľmi bezpečný a robustný, vďaka čomu je jeho montáž príjemná a pohodlná. To je skrátka všetko, čo od spoľahlivého detského bicykla hľadáte!

Extra ľahký rám
Keďže má tento bicykel ľahký hliníkový rám, jazda na bicykli je vždy ľahká a plynulá. AMIGO Flip je prvý detský bicykel AMIGO s hliníkovým rámom. Rám bol špeciálne navrhnutý pre tento bicykel, takže kľúčová je manévrovateľnosť a plynulá jazda na bicykli

Oko pre detail

Pri AMIGO Flip bola veľká pozornosť venovaná detailom. To sa prejavuje napríklad v odľahčenom ráme s farbami, ktoré sú dokonale zladené. Farby sú extra pekné a vytvárajú drsný vzhľad!

Bicykel, ktorý rastie s vami
Nechce si vaše dieťa užívať cool bicykel čo najdlhšie? Úplne to chápeme! Preto sme dbali na to, aby sa sedlo aj riadidlá dali jednoducho nastaviť. To je nielen mimoriadne praktické, keď deti rastú, ale zaisťuje to aj ergonomickú polohu sedenia. Ak sú riadidlá a sedlo správne nastavené, môžete predísť mnohým problémom.

Bicykel pre vaše dieťa
Hľadáte krásny a pevný detský bicykel? Potom je AMIGO Flip ideálny bicykel! Tento robustný a cool bicykel upúta všetku pozornosť na ulici. Každý chce jazdiť na krásnom bicykli, však?

S tréningovými kolesami alebo bez nich
Detské bicykle do 16 palcov vrátane sú k nám štandardne dodávané s tréningovými kolieskami. Tie pomáhajú udržiavať rovnováhu. Deti si tak zvyknú bezpečne riadiť a šliapať do pedálov a krok za krokom sa učia správne bicyklovať. Bočné kolesá namontujte čo najrovnejšie a nechajte ich jeden centimeter od zeme. Nemusia sa dotýkať zeme. Deti sa tak nevedome učia udržiavať rovnováhu. Keď je vaše dieťa pripravené, jednoducho zložte tréningové kolieska z bicykla.

AMIGO
V AMIGO máme pre každého kolegu! Originálny holandský dizajn a za veľmi priaznivú cenu. S týmito veselými bicyklami robia deti prvé malé výlety po uliciach. Pevné tréningové kolieska pomáhajú deťom udržať rovnováhu, kým si zvyknú na pedálovanie a riadenie. Bicykle majú stabilný rám a sú dostupné v mnohých farbách a rôznych veľkostiach pneumatík. Stane sa AMIGO novým najlepším priateľom vášho dieťaťa?

Všeobecné špecifikácie:
Farba: tmavo modrá, žltá
Pohlavie: chlapci
Materiál rámu: hliník
Materiál ráfikov: oceľ
Prevodovky: 1
Veľkosť kolies: 16 palcov
Veľkosť rámu: 25 cm

Špecifikácia bŕzd:
Zadná brzda: zadná pedálová brzda
Predná brzda: V-brake

Špecifikácie príslušenstva:
Bočné kolesá: áno
Stojan na bicykle: nie
Chránič reťaze: uzavretý chránič reťaze
Odrazka: predná, zadná, koleso, pedál
Zvonček na bicykel: áno
Zámok: nie