SIKU Super - Sada záchranná služba 1:87
11,90 €

Sada záchranných zložiek skladajúca sa z vrtuľníka a sanitky. Sanitka Mercedes Sprinter a vrtuľník Eurocopter EC 145 ADAC sa vždy ponáhľajú na pomoc v núdzi. Oba modely sú takmer celé vyrobené z kovu a zaujmú precíznymi detailmi. Rotory helikoptéry sa môžu otáčať.

Hot Wheels Super akcia Super SWAT Copter
27,06 € 24,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Začni nové Hot Wheels® dobrodružstvo s touto kolekciou veľkých vozidiel, ktoré už túrujú svoje motory a sú pripravené na parádnu akciu! Malí pretekári si zamilujú túto kolekciu veľkých vozidiel, ktorá je ako stvorená pre malé ruky a priváža so sebou veľa vzrušujúcich akcií.

Wiky Helikoptéra Corps 76 cm-34%
57,70 € 37,96 €

Výpredaj

Velitel bandy Proklatců získal nový super vybavený přepadový vrtulník. Dokážeš se ubránit a vrtulník sestřelit? Je vybavený střelným arsenálem a má světelné reálné zvukové efekty.

Alltoys Teamsterz policajná helikoptéra so zvukom a svetlom
23,10 € 17,70 €

Daj sa k polícii a vydaj sa s touto policajnou helikoptérou na hliadku do oblakov. Vrtuľník svieti a vydáva zvuky, tak bude na love zločincov neprehliadnuteľný. Medzi zloduchmi vzbudí zaslúžene rozruch, keď sa ukáže.

Vtech Tut Tut Záchranársky vrtuľník SK
11,80 €

Hovoriaci záchranársky vrtuľník od Vtech z obľúbenej série Autíčka Tut-Tut. Komunikuje s deťmi a možno si s ním hrať samostatne, alebo aj s dráhami Tut-Tut. Pri hre s dráhami pre autíčka Tut-Tut komunikuje pomocou inteligentných bodov Smartpoint, ktoré sú umiestnené na rôznych miestach dráhy.

Lamps Helikoptéra na batériu
11,80 €

Kúpte svojim malým strážcom zákona túto policajnú helikoptéru, ktorá po stlačení tlačidla vydáva zvuky a svieti. S týmto vrtuľníkom budú všetky zásahy nezabudnuteľné.

Wiky The Corps Vrtulník

Wiky The Corps Vrtulník

Hodnotenie: 5
16,60 € 15,90 €

Rain, vůdce The Corps, je vybaven špionážním zařízením. Ale pozor! Plague, předák proklatců nezůstává pozadu. Ve svém arzenálu má skvělý vrtulník s vysokorychlostní motorkou, která zvládne projet i ten nejhorší terén.

Spin Master Paw Patrol Záchranný vrtuľník s efektmi
62,38 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

záchranný vrtuľník hrdinky Skye zo seriálu Tlapková Patrola. Má funkčný navijak, točí vrtuľami a má zvukové a svetelné efekty. Pojme všetkých 6 šteniatok zo seriálu. Užite si tú pravú zábavu s kamarátmi obľúbeného detského seriálu.

SIMBA Požiarnik Sam - Vrtuľník s figúrkou
30,95 € 23,60 €

Požiarnik Sam je už pripravený k ďalšiemu záchranárskému zásahu vo svojom vrtuľníku s otočnou vrtuľou a mechanickým navijakom. Vrtuľník navyše disponuje svetelnými a zvukovými efektmi, a tak je hranie s ním ozajstné dobrodružstvo.