Hot Wheels Angličák 50 ks
118,14 € 98,50 €
+ doprava zadarmo

Od ich debutu v roku 1968 sú vozidlá Hot Wheels® stálymi favoritmi medzi zberateľmi, automobilovými nadšencami a pretekárskymi fanúšikmi všetkých vekových kategórií. Tento set obsahuje rozmanitú škálu 50 angličákov.

Lamps Sada požiarna na batérie-43%
21,10 € 11,89 €

Výpredaj

S touto sadou sa budeš cítiť ako pravý záchranár. Hasičská sada obsahuje helikoptéru, sanitku, čln, hasičov a hasičské auto, ktoré je na batérie.

Lamps Policajná sada batérie-39%
19,50 € 11,89 €

Výpredaj

S touto sadou sa budeš cítiť ako naozajstný strážca zákona. Policajná sada obsahuje helikoptéru, terénne policajné auto, čln, policajta a policajné auto, ktoré je na batérie.

Matchbox Angličák 5pack

Matchbox Angličák 5pack

Hodnotenie: 4,5
10,60 €

Výpredaj

Matchbox angličáky v balení po 5-tich sa môžu stať skvelým darčekom pre vášho malého zberateľa. V sade nájdete 5 detailných liatych autíčok v dvanástich farebných motívoch.

Hot Wheels Angličák 5pack
10,40 € 9,80 €

Výpredaj

Urobte vášmu malému zberateľmi radosť a kúpte mu tematické balenie angličákov po 5 kusoch. Hot Wheels sú totiž tie najhorúcejšie autá. Pack sa skladá z piatich rôznofarebných autíčok.

Hot Wheels Angličák 3pack-23%
7,70 € 5,90 €

Výpredaj

Sada troch malých, kovových autíčok značky Hot Wheels. Tieto autíčka vám poskytnú veľa zábavy a plno vzrušujúcich a rýchlych pretekov. Zloženie sady sa môže líšiť!

SIKU Sada osobných áut, 5 ks
13,80 €

Výpredaj

Darčeková sada 5 modelov osobných vozidiel od výrobcu Siku, ktoré verne kopírujú súčasné vozidlá. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.

SIKU Set mestské vozidlá + značky
16,26 € 15,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčeková sada 3 modelov mestských vozidiel a značky od výrobcu Siku. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.

DICKIE Autotransportér + 6 autíčok, prísl.
15,40 € 11,80 €

Autotransportér so 6 autíčkami a ďalším príslušenstvom na voľnobeh. Nechajte svoje deti rozvinúť svoju kreativitu a predstavivosť vďaka sade, v ktorej môžu prevážať aj jednotlivo pretekať s autami.

DICKIE Letisko hrací set
13,02 € 9,80 €

Letisko hrací set. Teraz máš možnosť dostať sa do útrob vzletového priestoru ako nikdy predtým. Zaisti servis celého letiska a uži si veľa zábavy.

Hot Wheels Angličák 20 ks

Hot Wheels Angličák 20 ks

Hodnotenie: 4,5
51,27 € 39 €

Od ich debutu v roku 1968 sú vozidlá Hot Wheels® stálymi favoritmi medzi zberateľmi, automobilovými nadšencami a pretekárskymi fanúšikmi všetkých vekových kategórií. V tomto sete nájdeš rozmanitú škálu 20 angličákov.

SIKU Sada áut - pracovné autá 5 ks
15,70 €

Darčeková sada 5 modelov pracovných vozidiel od výrobcu Siku, ktoré verne kopírujú súčasné vozidlá. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.

SIKU Set poľnohospodárske vozidlá
16,26 € 14,90 €

Výpredaj

Darčeková sada 3 modelov poľnohospodárskych vozidiel od výrobcu Siku. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.

Alltoys Teamsterz preprava policajnej helikoptéry
69,94 € 43,30 €
+ doprava zadarmo

Unikátny policajný ťahač s priestranným podvalníkom, na ktorý možno umiestniť policajné auto a vrtuľník. Zapnite húkačky, aby vám ostatné autá uvoľnili priestor. Vzlietnite s vrtuľníkom a urobte vzdušný prieskum.

Igráček MultiGO 1+2 cisterna
12,92 € 10,60 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – cisternu a klasickú korbu.

Majorette Vintage 5 ks Dárková sada
15,70 €

Dárková sada kovových autíček ve vintage stylu na volnoběh. Vhodné nejen jako dárek pro fanoušky klasických aut sedmdesátých let. Detailní provedení nadchne nejednoho motorového nadšence. V sadě s pěti autíčky si každý vybere minimálně jedno nejoblíbenější.

Igráček MultiGO Veľká sada farma
29,59 € 23,60 €

Igráček MultiGO sú autá a traktory s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje traktor, radlicu, nákladiak, maják, príves, 2 vymeniteľné korbičky, 3 Igráčkov a doplnky.

Marionette Sada autíčok 5ks, drevená
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada sa skladá z 5-tich drevených autíčok v rôznych farebných prevedeniach. Povrch je lakovaný, hladký bez akýchkoľvek hrán, a teda je vhodný aj pre tie najmenšie deti. Ľahko otočné kolieska umožňujú pohyb po rôznych druhoch povrchov. Autíčka sa skladajú z jednotlivých súčastí, ktoré je možné rozložiť a opäť zložiť dohromady.

Spin Master Monster Jam Sada s tekutým pieskom Deluxe Max-D
23,45 € 20,90 €

Verná napodobenina Monster Jam autá z celosvetovej šou v hracej sade s tekutým pieskom sa stane skvelou zábavou pre každého fanúšika. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a vyskúšajte, čo všetko zvládne na dráhe ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

Alltoys Teamsterz hasičská stanice - tahač
51,07 € 30,30 €

Hasičská stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.

SIKU Sada áut - poľnohospodárske stroje 5 ks
15,70 €

Darčeková sada 5 modelov poľnohospodárskych strojov výrobcu Siku, ktoré verne kopírujú súčasné vozidlá. Zabavia nielen deti, ale aj „dospelákov“, potešia zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.

Majorette Autíčka kovové Racing 3 ks
13,40 €

Sada športových vozidiel vyrobených z kovu s plastovými doplnkami nielen pre malých zberateľov. V balení sa nachádzajú 3 detailne spracované autíčka o veľkosti cca 7,5 cm na voľnobeh. Autíčka majú dvere. 3 varianty balenia líšiace sa skladbou autíčok.

Majorette SUV Darčeková súprava 5 ks
16,30 € 13,90 €

Novinka

Darčeková sada kovových SUV autíčok s pohonom 4×4 na voľnobeh. Sada obsahuje tiež dva exkluzívne modely. Sen každého fanúšika krásnych áut je vďaka tomuto setu na dosah ruky. Vystav si modely autíčok alebo usporiadaj závod so svojimi kamarátmi. Uži si veľa zábavy.

B.toys Autíčka Wheee-Is!
27,20 €

Autíčka Whee-Is sú mäkké plastové autíčka pre potešenie vašich malých detí. Autíčka vydávajú zvuky – zvonia, hrkajú a pískajú. Obal z recyklovaného materiálu je potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

Rappa Auto hasičské rozložiteľné na základňu, zvuk, svetlo
22,40 €

Hasičské auto a základňa 2V1! Auto má 3 varianty zvuku **- abeceda, číslovky a realistické zvuky autíčka. Dieťa si môže hrať a zároveň sa **vzdelávať v anglickom jazyku. Súčasťou balenia sú aj **dve malé autíčka a helikoptéra **svojou veľkosťou tak akurát do základne.

Alltoys Teamsterz policejní stanice - tahač
51,07 € 31,50 €

Policejní stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.

Spin Master Paw Patrol Hracia dráha pre autíčka
62,38 € 51,20 €
+ doprava zadarmo

Nákladné auto Paw Patrol pre malé zberateľské kovové autíčka je ideálna záležitosť pre každého fanúšika obľúbeného seriálu. Nákladný priestor sa rozloží na hraciu súpravu, ktorá obsahuje potrebný výťah, odpaľovaciu rampu, alebo skvelú dráhu.

Mattel Adventný kalendár Cars 3
31,11 € 21,90 €

Unikátny adventný kalendár urýchli všetkým malým fanúšikom čakanie na Ježiška. Kalendár v licencii Cars 3 obsahuje 24 okienok s autíčkami a ďalšími hernými doplnkami. Každý deň tak deti objavia jedno prekvapenie.

Pilsan Dopravné značky luxusné - 16ks
13,80 €

Sada šestnástich najpoužívanejších dopravných značiek je skvelá pomôcka na dopravné ihrisko. Deti sa zoznámia s pravidlami prevádzky, ktorá sa im budú hodiť napríklad pri jazde na bicykli.

GearBox Autíčka 1:64, sada 5ks
7,90 €

Sada farebných autíčok poteší srdce každého chlapca. Balenie obsahuje celkom 5 modelov autíčok. Každý je spracovaný v mierke 1:64. Sú vyrobené z kovu, čo ešte viac pridáva na realite.

BBurago Street Fire Set 5 ks (1:43)
15,70 €

Balenie piatich modelov autíčok BBurago nadchne každého malého pretekára. Ktorý chlapec by nemal rád autá, nieto tieto verné kópie svojim velikánov. Autá sú vyrobená v mierke 1: 43.

SIKU Sada 4 áut a 1 helikoptéry
14,20 €

Darčeková sada 5 modelov áut záchranárskych zložiek od výrobcu Siku. Balenie obsahuje vrtuľník, požiarne auto, 2× policajné auto a auto ambulancie. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.

Wiky Policajná stanica s autíčkom
15,58 € 10,90 €

Policajná stanica a garáž s autíčkom. Skrutkovacia policajná stanica s autíčkom ti umožní robiť všetko, čo by správny policajt mal. Pozvi svojich kamarátov a užite si spoločne veľa zábavy!

Teddies Pretekárska sada autíčka 2 ks
17,58 € 12,90 €

Malí pretekári si užijú veľa zábavy pri hre s týmto skvelým herným setom, ktorý obsahuje štartovacie boxy so semaforom a dve pretekárske autíčka. Stačí už len odštartovať a závod môže začať!

Wiky Garáž s 3 autíčkami
18,32 € 13,90 €

Prečo mať len jednu garáž na autíčka? S týmto garážovým boxom môžeš mať rovno tri autá v jednej garáži. Zaparkuj svoje autíčka do garáže, uzavri kľúčikom a vezmi si ich kamkoľvek so sebou na cestu.