Lamps Bager batéria
20,35 € 13 €

Stavebný bager na batérie (sú súčasťou balenia). Bager po stlačení tlačidiel svieti a vydáva zvuky. Každý chlapec potrebuje pomocníka pri práci. Vďaka funkciám bude hranie o niečo zábavnejšie!

Lamps Sada skrutkovací nakladač-11%
11,23 € 9,90 €

Výpredaj

S touto skrutkovacou sadou potešíte všetkych malých automechanikov. Obsahuje žltý nakladač ktorý možno pomocou náradia jednoducho zložiť a zase rozložiť. Sada je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu.

Mikro hračky Bager 42 cm-14%
13,80 € 11,80 €

Výpredaj

Plastový bager s veľkosťou 42 cm zaujme malých staviteľov na prvý pohľad. S otočnou kabínou a pohyblivou lyžicou zvládne dorobiť veľa stavebných zákaziek, že nebude ani vedieť, kde mu kabína stojí!

SIKU Hydraulický bager Liebherr, 1:87
14,50 €

Výpredaj

Veľký bager LIEBHERR Litronic 974 je vyrobený prevažne z kovu s doplnkami z plastu. Model má otočnú platformu a pohyblivé rameno ako pri skutočnom stroji. Vyniká tiež jemnými detailmi a kvalitným spracovaním. 1:87.

BRUDER 20050 Bager kolesový
26,20 € 22,90 €

Nákladný autobager je plne funkčná hračka s možnosťou bagrovania aj pod úrovňou terénu a ten potom upraviť radlicou, má výklopnú kabínu. U bagra možno otvoriť aj okná a za volant posadiť svojho obľúbeného vodiča od Lega alebo iného panáčika. Auto má mäkké kolesá a šetrí nábytok i podlahu. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER 20105 Nakladač
20,90 €

Rozšírte svoju zbierku stavebných strojov o mininakladač. Ide o detailne prepracovaný model v mierke 1:16. Tento malý dvojnápravový nakladač má výklopnú kabínu, odklápacie čelné sklo, mäkké mohutné pneumatiky a lyžicu dosahujúcu značné výšky. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

ECOIFFIER Abrick Stavebné autá súprava
9,80 €

V tejto súprave nájdete bager, nakladač i nákladné auto, bez ktorých sa na stavbe robotníci len tak nezaobídu. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia. Skús si prácu na stavbe v bezpečí svojej izbičky!

Hape Velký nakladač
20,90 €

Na každé stavbě je nutné mít výkonného pomocníka! S tímto nakladačem bude práce hračka. Jakmile je potřeba naložit nebo vyložit nějaký materiál, velký nakladač je správná volba.

Lamps Sada skrutkovací náklad + bager
22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto skrutkovacou sadou potešíte všetkych malých automechanikov. Súčasťou je bager a nakladač ktorý možno pomocou náradia jednoducho zložiť a opäť rozložiť. Sada je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu.

LENA Bagr Liebherr A 918 Litronic, okrasný kartón
23,60 €

Bager Liebherr A 918 Litronic o veľkosti 48 cm je tým správnym pomocníkom na každom pieskovisku. Každý chlapec ocení veľa možností bagrovania ako napríklad 360° otočnú časť s možnosťou aretácie. Nasaď si ochranú prilbu a začni budovať.

Little Tikes Bagr II

Little Tikes Bagr II

Hodnotenie: 5
21,99 € 19,90 €

Bagr od značky Little Tikes. Velký bílý barg je vhodný na písek i do pokojíku. Je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Nikko CAT Stavebnica - Buldozer 18cm
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica pásového bagra vo výrazných žltých farbách svetoznámej licencie Catepillar. Plastové autíčko zložíte jednoducho pomocou pridaného skrutkovača. Deti si so stavebnicou užijú veľa zábavy nielen pri jej skladaní. Skladaním si navyše deti rozvíjajú svoje manuálne zručnosti.

Plan Toys Mini bager
13,80 €

Tento mini bager, vyrobený špeciálne pre menšie ruky mladších detí, meria iba 13 centimetrov. Vezmi si na starosť bager a vybagruj s ním trebárs základy pre letisko, alebo veľkú parkovaciu garáž.

BRUDER 62002 Mikrobager JCB s figúrkou
17,35 € 13,80 €

Do detailu prepracovaný model minibagra CAT nesmie chýbať žiadnemu malému staviteľovi. Umožnite svojmu synovi stať sa skutočným bagristom a zažiť veľa staviteľskej zábavy. Súčasťou balenia je aj 10 cm vysoká figúrka s pohyblivými končatinami.

Vtech Tut Tut - Bager SK
13,80 €

Hovoriace autíčko od Vtech z obľúbenej série Tut Tut, ktoré komunikuje s deťmi. Môžete sa rozhodnúť, či chcete Bager používať na dráhach Tut Tut a komunikovať so Smartpointmi alebo samostatne.

LENA Eco aktívny bager

LENA Eco aktívny bager

Hodnotenie: 4,5
10,60 €

Aktívny bager je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Bager je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí na každý piesok. Obsahuje poistku proti nežiadúcemu otáčaniu hornej časti.

Woody Drevené autíčko - Bager
7,82 € 6,90 €

Drevené autíčko s gumovými kolesami je prispôsobené tvaru malej detskej ruky. Kolesá sa výborne otáčajú a sú protišmykové. Predná radlica sa pohybuje hore a dole. Teraz len nájsť vhodný priestor a bagrovanie môže začať.

Wader Bager plast 44cm
9,35 € 8,90 €

Farebné pracovné plastové autíčko pre malé deti. Bager s korbou je vyrobený z kvalitného a nezávadného plastu. Je na voľnobeh. Ideálna hračka na piesok. Vhodné od 3 rokov.

DICKIE Bager Liebherr 18 cm, L586
10,90 €

Stavebný bager Liebherr L586 na zotrvačník. Originálny dizajn v realistických farbách firmy Liebherr. Je čas bagrovať. Nasaď helmu, obleč reflexnú vestu a pusti sa do tvorby svojho projektu.

DICKIE Bager Liebherr 18 cm, R936
10,90 €

Stavebný bager R936 na voľnobeh. Originálny dizajn v realistických farbách firmy Liebherr. Je čas bagrovať. Nasaď helmu, obleč reflexnú vestu a pusti sa do tvorby svojho projektu.