Viga Drevený autožeriav

Viga Drevený autožeriav

Hodnotenie: 4,5
26,89 € 14,20 €

Drevený žeriav s nákladom a magnetickým zdvíhacím ramenom. Doplňte svoju sériu drevených bagrov a žeriavov o ďalší kúsok. Vybavte sa strojmi nech vám ide presúvanie lepšie od ruky.

ECOIFFIER Abrick Transportér + 3 autá
9,90 €

V tejto súprave nájdete veľké nákladné auto, na ktoré sa dajú naložiť klasické autíčka. To ešte dopĺňa odťahové auto, ktoré jedno z menších autíčok napríklad odtiahne bližšie k nákladnému. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

B.toys Nakladač Loadie Loader
22,91 € 19,90 €

Bez poriadneho nakladača sa nezaobíde žiadna stavba! Váš malý staviteľ si ho užije na piesku, na záhrade, ale aj doma. Auto je veľké 32 cm a je vyrobené z odolného plastu. Je vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

ECOIFFIER Abrick Auto s prívesom pre kone
9,71 € 8,90 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje dieťa k preprave koníka. Červené auto s prívesom, do ktorého sa koník umiestni, je hneď pripravené na cestu. Súčasťou súpravy je aj parkúrová prekážka, cez ktorú môžu koníky pri svojich hrách skákať. Súprava obsahuje 2 koníky – bieleho a hnedého, tak je z čoho vyberať. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Abrick Stavebné autá súprava
9,80 €

V tejto súprave nájdete bager, nakladač i nákladné auto, bez ktorých sa na stavbe robotníci len tak nezaobídu. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia. Skús si prácu na stavbe v bezpečí svojej izbičky!

ECOIFFIER Abrick Traktor s prívesom a zvieratkami
10,90 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje správny farmár k životu na farme. Červený traktor s prívesom, do ktorého sa dajú vložiť balíky slamy, je hneď pripravený na cestu. Súčasťou súpravy sú aj rôzne zvieratká. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Nákladné auto s radlicou
14,80 € 11,90 €

Nákladné autíčko s prednou radlicou je ideálnym doplnkom pre deti na pieskovisko. Oranžová farba robí toto nákladné auto neprehliadnuteľným. Vyskúšajte, čo všetko s autíčkom dokážete premiestniť!

Trefl Auto nákladné safari drevené 26,5cm
22,57 € 21,20 €

Drevené nákladné auto so zvieratkami zo safari.Toto auto poteší každého malého chlapca, ktorý má navyše rád zvieratká. Bude ich môcť prevážať po izbičke a hrať sa so zvieratkami. Zvieratká idú z auta zložiť.

ECOIFFIER Abrick Policajná stanica
15,40 € 13,40 €

V tejto súprave nájdete 3 policajné autá s figúrkami a príslušenstvom. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja jemná motorika a predstavivosť. Zahraj sa na policajta a zlodeja.

Wiky Autíčková dráha 4 autíčka
40,97 € 29,90 €

Poschodová garáž upúta hlavne chlapcov na dlhé hodiny hrania a zábavy. Poschodová garáž má svoj vlastný výťah do prvého poschodia. Zaparkuj autíčko potrebné na streche budovy. Súčasťou balenia sú 3 autíčka a jedna helikoptéra.

Dohany Auto 698 Multitruck s kostkami
11,69 € 9,90 €

Multitruck plastový s konštrukčnými maxi kockami, ktoré sú vhodné pre malé ručičky. Veľký nakladač má neutrálnu zelenú farbu pre chlapcov aj dievčatá. Priváža deťom veľa možností hrania a zábavy.

Wiky Garáž s 3 autíčkami
18,32 € 13,90 €

Prečo mať len jednu garáž na autíčka? S týmto garážovým boxom môžeš mať rovno tri autá v jednej garáži. Zaparkuj svoje autíčka do garáže, uzavri kľúčikom a vezmi si ich kamkoľvek so sebou na cestu.

Wiky Ťahač so 4 autíčkami
41,36 € 38,90 €

Ťahač s návesom prevážajúci štyri osobné autíčka, s ktorým sa deti dokážu hrať hodiny. Tlačidlom na kabíne ťahača sa aktivujú svetelné a zvukové efekty.