Hot Wheels Angličák 50 ks
118,14 €

110,20 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Od ich debutu v roku 1968 sú vozidlá Hot Wheels® stálymi favoritmi medzi zberateľmi, automobilovými nadšencami a pretekárskymi fanúšikmi všetkých vekových kategórií. Tento set obsahuje rozmanitú škálu 50 angličákov.


BRUDER Hasičské auto SCANIA s výsuvným rebríkom
77,60 €
+ doprava zadarmo

Hasičské auto SCANIA s výsuvným rebríkom. Model má otváracie dvere, sklápacie vonkajšie zrkadlo. Držiak na hubicu hadice je umiestnený aj na rebríku. Hadicu na vodu možno zrolovať kľukou. Stabilizačné nohy siahajú až k zemi.


Spin Master Paw Patrol Patroller
97,60 €

73,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nákladné vozidlo Psie tlapkové patroly. Patroller je dokonalé záchranné vozidlo a môže prepraviť vnútri až tri vozidlá Tlapkovej patroly alebo po otvorení vystaviť až šesť vozidiel!


Spin Master Paw Patrol Veľký hasičský voz s efektmi
97,54 €

72,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vyrazte do akcie s požiarnym vozidlom! Je vybavený 50 cm vysúvacím rebríkom, požiarnym vozíkom, svetlami a zvukmi. Použite vodné delo v prednej i zadnej časti vozidla pre uhasenie požiarov! Toto vozidlo je pripravené a hlavne vybavené na poriadnu akciu!


BRUDER Tahač SCANIA R s buldozérom CAT 1:166
72,60 €
+ doprava zadarmo

Ťahač SCANIA R s buldozérom CAT od značky Bruder. Náves je možné ľahko pricvaknúť k ťahaču otočnou spojkou. Je vybavený podpernými nohami pre väčšiu stabilitu. Buldozér má polohovateľnú prednú lyžicu.


Vtech Tut Tut Policajná stanica SK
69,90 €
67,60 €
+ doprava zadarmo

Interaktívna hračka s jedným Tut Tut hovoriacim autíčkom – polícia. Obľúbená dráha, ktorú si zamiluje každý malý strážca zákona. Vďaka nej si užijete veľa zábavy!


BBurago Laferrari 18-16901 (1:18)
69,84 €
67,50 €
+ doprava zadarmo

Kovový model auta od značky Bburago nielen pre zberateľov. Exkluzívny model Ferrari je vyrobený v mierke 1:18 a vyznačuje sa detailným prepracovaním, otvárateľnými dverami, kufrom, kapotou. Karoséria modelov je vyrobená z kovu a obsahuje veľké množstvo detailov, interiér z plastových doplnkov.


BBurago 1:18 F1 Ferrari SF71H Raikkonen
73,20 €

65,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Model formule Ferrari F1 SF71H v klasickém červeném provedení je určen nejen pro sběratele. Kovový model s plastovými částmi je detailně provedený v měřítku 1:18 a je věrnou kopií originálu a to včetně krytu kokpitu.


BBurago 1:18 F1 Ferrari SF71H Vettel
73,20 €

65,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Model formule Ferrari F1 SF71H v klasickém červeném provedení je určen nejen pro sběratele. Kovový model s plastovými částmi je detailně provedený v měřítku 1:18 a je věrnou kopií originálu a to včetně krytu kokpitu.


BRUDER 2545 Sněžná rolba Prinoth
79,10 €

61,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Sněžná rolba s šestiválcovým dieselovým motorem vytváří točivý moment 2 400 Nm a slučuje se s bezpečností absolutně spolehlivý v každé extrémní situaci na horách. Tato hračka přesvědčí mimořádnou úrovní detailů a bohatým funkčním rozsahem.


Spin Master Demo Duke Burák so zvukmi
78,26 €

61,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Interaktívne auto so srandovnými zvukmi. Pri náraze sa demoluje v 3 stupňoch. Potom je čas stlačiť tlačidlo opravy **a ono sa samo **poskladá späť do pôvodného tvaru. Uži si „bezpečné“ demolovanie.


BRUDER 3685 MB Arocs Mercedes Benzs s radlicou na sneh
66 €

58,80 €
+ doprava zadarmo

Nákladné auto Bruder 3685 je prepracované do posledných detailov a určite poteší každého priaznivca modelov Bruder a značky Mercedes-Benz. Model je vybavený množstvom funkčných prvkov. Snežná radlica je ovládaná pomocou páky a má nastaviteľný uhol +/- 30 ° a adaptér pre pripojenie k traktorom alebo nákladným automobilom.


BRUDER Smetiari Scania R

BRUDER Smetiari Scania R

Hodnotenie: 5
57,90 €
+ doprava zadarmo

Smetiarske auto Scania R s drviacim mechanizmom od značky Bruder. Kompletný proces nakladania a vykladania smetiarskeho vozidla je riadený jedinečným mechanizmom pomocou kľuky.


Spin Master Monster Jam Grave Digger Model 1:10
62,60 €

55,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Verná napodobenina Monster Jam autá Grave Digger z celosvetovej šou v mierke 1:10. Auto má **detailné prepracovanie **a svojrázny dizajn. Autíčko nemusí nutne stáť v zberateľskej zbierke, ale deti môžu vyzvať s ním na súboj i ďalšie Monster Jam auta.


Spin Master Paw Patrol Hracia dráha pre autíčka
62,38 €

55,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nákladné auto Paw Patrol pre malé zberateľské kovové autíčka je ideálna záležitosť pre každého fanúšika obľúbeného seriálu. Nákladný priestor sa rozloží na hraciu súpravu, ktorá obsahuje potrebný výťah, odpaľovaciu rampu, alebo skvelú dráhu.


BRUDER Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac
76,59 €

55,70 €
+ doprava zadarmo

Tento super kombajn s mnohými funkciami, je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu. Fascinuje svojou dokonalosťou a pôvodnými detailmi. Kombajn Terra Track je plne funkčný ako originál, je vyrobený v mierke 1:16. Je ľahko riaditeľný i pre malé ruky. Súčasťou balenia je aj vozík pre žacie zariadenia.


BRUDER MAN TGA hasičské auto s výsuvným rebríkom, pumpou, svetlami a zvukmi 1:16
55,30 €
+ doprava zadarmo

Úžitkový automobil MAN TGA hasičské auto s výsuvným rebríkom, pumpou, svetlami a zvukmi 1:16. Tento model nákladného auta má plne sklopnú kabínu a je tak možné nahliadnuť na blok motora. Ako každé správne hasičské auto je vybavené vodnou pumpou, striekačkou a predovšetkým rozmerným výsuvným rebríkom.


Polesie Mammoet veľký nakladač
63,31 €

54,90 €
+ doprava zadarmo

Mammoet veľké vozidlo, na ktorom je možné jazdiť, sedieť a otáčať sa. Nakladač má radlicu a lyžicu na bágrovanie. Ramenom možno pohybovať hore a dole.


BRUDER 3750 MAN TGS odtahová služba a roadster
79,10 €

53,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Odtahová vozidla jsou všestrannými nástroji v provozu. Bez ohledu na to, zda naloží rozbitá vozidla a vezmou je do dílny nebo odstraní nelegálně zaparkovaná vozidla. Odtahový vůz MAN TGS má mnoho pohyblivých částí, má také zvukové a světelné efekty.


Spin Master Paw Patrol Hliadkovacia veža-20%
66,36 €

52,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hliadkovacia veža Tlapkovej patroly je dokonalé veliteľstvo so skutočným fungujúcim výťahom, svetlami a zvukmi a ovinutím okolo šmýkačky! Nechajte deti vyskúšať záchrannú akciu s hliadkovou vežou!


BRUDER John Deere 1210E lesný traktor s ramenami
51,50 €
+ doprava zadarmo

Farmer – John Deere s ramenom a 4 guľatinami. Model lesného traktora s prívesom John Deere je vierohodnou kópií ozajstného auta. Model má otvárací kryt motora, otočnú kabínu o 360 °, otváracie dvere a sklopné schodíky. Súčasťou prívesu na polená sú aj 4 guľatiny a prepravné rameno.


BRUDER SCANIA R miešačka 1:16
51,10 €
+ doprava zadarmo

SCANIA R miešačka s otočným bubnom od značky Bruder. Otáčanie bubna pomocou kľuky. Vodu alebo materiál možno z bubna vytlačiť otáčaním kľuky druhým smerom. Súčasťou sú aj dosky po ktorých sa materiál vysype von.


Spin Master Paw Patrol Veľké policajné auto s efektmi a motorkou-20%
62,41 €

49,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľké policajné auto s jedinečnou motorkou hrdinu Chase zo seriálu Tlapková Patrola. Má funkčný navijak a má zvukové a svetelné efekty. Pojme všetkých 6 šteniatok zo seriálu. Užite si tú pravú zábavu s kamarátmi z obľúbeného detského seriálu!


Maisto 1951 Volkswagen Beetle 1:18
58,16 €

49,90 €
+ doprava zadarmo

Skvele prepracovaný model od Maista. prekvapí detailným spracovaním interiéru aj exteriéru. Prezrieť si môžete motor a kufor. Dvere, predná aj zadná kapota sú otváracie. Volant otáča kolesami. Kovový krásavec doplní každú zbierku. Dĺžka modelu cca 23 cm.


BRUDER 02504 RAM Roadster Racing Team
69,90 €

49,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Sada pre všetkých milovníkov automobilových pretekov. Za terénne vozidlo Ram je možné pripevniť príves na ktorom môžete prevážať žltý závoďák. Súčasťou je aj figúrka, ktorú možno posadiť za volant oboch áut. Nechýba veľa funkčných častí ako otvárateľné dvere, sklopná plošina prívesu, snímateľná strecha a alebo odnímateľné kolesá.


SIKU Farmer - traktor Fendt 1042 Vario
53 €
48,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Fendt 1042 Vario je silný a odolný. Svojí velikostí a čtyřmi dvojitými pneumatikami na přední a zadní nápravě, špičkový model jasně ukazuje, kolik výkonu tento traktor přináší na pole. Má přes 400 HP a neuvěřitelný točivý moment. Model z vysoce kvalitního kovu a plastu v měřítku 1:32 může být ovládán pohyblivým volantem. Přesné ovládání s oscilační přední nápravou usnadňuje otáčení v terénu a na farmě. Kabina je snadno odstranitelná.


Maisto Mercedes-Benz 500K Maharadscha 1936
51,11 €
48,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Skvelo prepracovaný model prekvapí detailným spracovaním interiéru aj exteriéru. Prezrieť si môžete aj úplne dokonalý motor a kufor. Dvere, predná aj zadná kapota sú otváracie. Volant otáča kolesami. Kovový krásavec zo série Premiere Edition skvele doplní každú zbierku.


Maisto Cadillac Eldorado Biarritz 1959
51,11 €
48,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skvelo prepracovaný model prekvapí detailným spracovaním interiéru aj exteriéru. Prezrieť si môžete aj úplne dokonalý motor a kufor. Dvere, predná aj zadná kapota sú otváracia. Volant otáča kolesami. Kovový krásavec zo série Premiere Edition skvele doplní každú zbierku


Maisto Mercedes-Benz 500K Specialroadster 1936
51,11 €
48,40 €
+ doprava zadarmo

Skvelo prepracovaný model prekvapí detailným spracovaním interiéru aj exteriéru. Prezrieť si môžete aj úplne dokonalý motor a kufor. Dvere, predná aj zadná kapota sú otváracea. Volant otáča kolesami. Kovový krásavec zo série Premiere Edition skvele doplní každú zbierku.


BRUDER Ambulancia Sprinter s vodičom
52,49 €
48 €
+ doprava zadarmo

Ambulancia Sprinter s vodičom vás privádza do sveta záchranárov. Dvere do kabíny, bočné dvere a zadné dvere možno otvoriť tak, že zdravotník môže vstúpiť a riadiť sanitku alebo liečiť zranené osoby. Nosidlá možno vysunúť a zasunúť podľa aktuálnej potreby. Ambulancia je vybavená zvukovým a svetelným systémom.


BRUDER 2132 Kombajn JOHN DEERE
59,59 €

48 €
+ doprava zadarmo

Vierohodný model kombajnu John Deere je plne funkčný. Má otváracie dvere kabíny, výklopné zrkadlá, otáčavé schody do kabíny kombajnu, otočná žacia lišta, zatáčacie zadné kolesá, výklopné horné a bočné dekle, výklopné rameno. Slimák v ramene imituje sypanie obilia.


BRUDER Konštrukčné vozy - CAT Excavator 1:18
46,50 €
+ doprava zadarmo

Konštrukčný voz CAT Excavator 1:18. Tento pásový bager sa pýši moderným dizajnom CAT v klasickom čierno-žltom prevedení. Funkcie, ktoré tento bager má, plne zodpovedajú originálnemu stroju v skutočnosti.


BRUDER MAN TGA odťahové vozidlo s terénnym autom 1:16
54,86 €

46,10 €
+ doprava zadarmo

Úžitkové vozidlá – MAN TGA odťahové vozidlo s terénnym autom 1:16. Tento model ťahača je vybavený potrebným zariadením pre bezpečný odťah vozidiel. Model sa predáva vrátane terénneho vozidla. Veľkú úlohu hrá predovšetkým žeriav, ktorý je otočný a nechá sa vysunúť podľa priania, manipulácia s ním je veľmi jednoduchá.


Alltoys Teamsterz preprava policajnej helikoptéry
69,94 €

46,10 €
+ doprava zadarmo

Unikátny policajný ťahač s priestranným podvalníkom, na ktorý možno umiestniť policajné auto a vrtuľník. Zapnite húkačky, aby vám ostatné autá uvoľnili priestor. Vzlietnite s vrtuľníkom a urobte vzdušný prieskum.


SIKU Otočný stožiarový žeriav, 1:87
45,70 €
+ doprava zadarmo

Stožiarový žeriav Liebherr je k videniu takmer na každom stavenisku. Model vyrobený z kovu a plastu s výškou 40 cm. Skladacie rameno s kabínou vodiča so závažím sú otočné o 360 stupňov. Hák žeriava je ručne ovládaný pomocou lanového navijaku.


Spin Master Paw Patrol Záchranný vrtuľník s efektmi
62,38 €

44,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

záchranný vrtuľník hrdinky Skye zo seriálu Tlapková Patrola. Má funkčný navijak, točí vrtuľami a má zvukové a svetelné efekty. Pojme všetkých 6 šteniatok zo seriálu. Užite si tú pravú zábavu s kamarátmi obľúbeného detského seriálu.


BBurago Porsche 911 GT3 RS 4.0 1:18 - modré
44,20 €
+ doprava zadarmo

Kovový model luxusného športového auta Porsche 911 GT3 RS 4.0 v mierke 1:18. Model sa vyznačuje detailným prepracovaním. Karoséria je vyrobená z kovu a obsahuje veľké množstvo detailov. Krásny model nielen pre zberateľov.


BRUDER 3054 John Deere 7930 s prívesom na polená
64,40 €

44,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Páčia sa vám traktory John Deere? Nový model Bruder 03054, sa skladá z traktora John Deere 7930 a prepravníka na drevo s ramenom a 4 kládami. Je to správny pomocník pre prepravu dreva a pri ďalších prácach. Prepravník je možné pripojiť k akémukoľvek traktoru Bruder.


BBurago Bugatti Chiron 1:18 - červené
44,20 €
+ doprava zadarmo

Kovový model luxusného športového auta Bburago Bugatti Chiron v mierke 1:18. Model sa vyznačuje detailným prepracovaním. Karoséria je vyrobená z kovu a obsahuje veľké množstvo detailov. Krásny model nielen pre zberateľov.


BRUDER MAN TGA nákladné auto s Liebherr bagrom
43,80 €
+ doprava zadarmo

Konštrukčný voz MAN TGA nákladné auto s Liebherr bagrom 1:16. Detailne prepracovaný model klasického sklápača MAN a bagra LIEBHERR na nakladanie materiálu. Nakladač je vybavený mäkkými pneumatikami, má skladacie zrkadlá, priehľadnú kabínu a sklopnú korbu.


BRUDER 3651 Mercedes-Benz Arocs valník s ramenom
63,50 €

43,80 €
+ doprava zadarmo

Detailne spracovaný model nákladného vozidla Mercedes Benz Arocs so sklopným prívesom a otočným žeriavom nadchne každého chlapca. Disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami či kabína zasklená odolným polykarbonátom. Tento luxusný model je vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16.


BRUDER 3624 Mercedes-Benz Arocs Truck s kontejnerem a bagrem
63,60 €

43,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Model Mercedes Benz Arocs s kontejnerem je propracovaný do posledních detailů a jistě zaujme každého milovníka značky Mercedes Benz. Tento Mercedes Benz Arocs je vybaven stejně jako všechny modely Bruder spoustou zajímavých funkcí jako, sklopnou korbou s otevírací zadní stěnou, otevíracími dveřmi kabiny, sklopnými zrcátky a podobně. Kontejner slouží jednak pro převoz minibagru, ale také pro odvoz sutě či přivezení materiálu. Součástí balení je Minibagr Schaeff HR 16.


BRUDER 3753 MAN TGS s kontajnermi na triedený odpad
63,50 €

43,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dôležitú tému recyklácie možno teraz zažiť tiež v detskej izbe. Model MAN TGS s kontajnermi na zber skla je na to výborne vybavený. Nákladné auto má ako väčšina modelov Bruder veľa funkčných prvkov ako sú, pohyblivé rameno s hákom, sklopnou korbu s otváracími bočnicami alebo otvárateľné dvere kabíny. Súčasťou sú aj kontajnery na odpad a fľaše.


BRUDER Claas Jaguar 900 polní sekací stroj 1:16
43,40 €
+ doprava zadarmo

Claas Jaguar 900 polní sekací stroj 1:16. Tento model sklízecí mlátičky je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu.V přední části stroje je mlátička, která je vybavena lištou. Lištu je možné dle přání nastavit nebo dokonce celou odejmout.


BRUDER 3524 Nákladné auto Scania na prepravu dreva
62,50 €

43 €
+ doprava zadarmo

Scania na prepravu kmeňov s nakladacím ramenom a 3 kladkami. Detailne spracovaný model nákladného vozidla vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16. Model disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami a rovnako ako originál, žeriav umiestnený za kabínou vodiča. Nakladací žeriav je vybavený chytačom klád.


BRUDER 01174 - Claas Axion 950 so snehovými reťazami, drvičkou a pluhom
44,18 €
43 €
+ doprava zadarmo

Zelený Traktor Claas Axion 950 oa snežnou frézou a reťazami je jedným z detailne spracovaných modelov. Chlapci môžu využiť jeho dôkladného zimného vybavenia. Veľké kolesá s reťazami poslúžia výborne pri náročnej jazde na ceste ovplyvnené zimným počasím. Ak sú cesty zasypané snehom, potom môže zabrať traktor s frézou, ktorá si so závejmi ľahko poradí.


Maisto Mercedes-Benz 190SL Cabrio 1955
46,38 €
42,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Skvelo prepracovaný model prekvapí detailným spracovaním interiéru aj exteriéru. Prezrieť si môžete aj úplne dokonalý motor a kufor. Dvere, predná aj zadná kapota sú otváracie. Volant otáča kolesami. Kovový krásavec zo série Premiere Edition skvele doplní každú zbierku.