Wiky Hasičská helikoptéra so zvukom a svetlom
29 € 19,30 €

Novinka

Nový model hasičskej helikoptéry od Teamsterz so zvukom a svetlom. Hasiči sú obľúbenou detskou hračkou. Každý chlapec sa túži aspoň na chvíľu stať hasičom hrdinom a zachrániť dom pred požiarom. Vyleť k zásahu a zachráň všetkých obyvateľov mestečka.

Wiky Skrutkovací vláčik
23,28 € 14,70 €

Skrutkovacia lokomotíva patrí medzi najobľúbenejšie hračky malých chlapcov. Skrutkovač možno použiť ako motor! Ak vloží sa do mašinky zo spodnej strany, akonáhle je zoskrutkovaná, mašinka sa rozbehne!

Wiky Parkovací stanice 69x56x23,5 cm
26,60 € 22,90 €

Novinka

Postav si vlastní parkovací stanici s garáží, myčkou a heliportem! Nezapomeň, že je třeba umýt auto a natankovat! Co je to za hluk? Na střeše zase přistává vrtulník!

Wiky Ťahač so 4 autíčkami
41,36 € 27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ťahač s návesom prevážajúci štyri osobné autíčka, s ktorým sa deti dokážu hrať hodiny. Tlačidlom na kabíne ťahača sa aktivujú svetelné a zvukové efekty.

Wiky Helikoptéra Corps 76 cm
57,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Velitel bandy Proklatců získal nový super vybavený přepadový vrtulník. Dokážeš se ubránit a vrtulník sestřelit? Je vybavený střelným arsenálem a má světelné reálné zvukové efekty.

Wiky The CORPS! Obrněné vozidlo Auto
19,30 € 18,90 €

Novinka

Vstup do světa drsné spravedlnosti The Corps a zažij spoustu akce a zábavy! Stisknutím tlačítka spusť zvukové a světelné efekty – hra může začít! Které vojenské vozidlo si vybereš?

Wiky The Corps Vrtulník
16,90 €

Novinka

Rain, vůdce The Corps, je vybaven špionážním zařízením. Ale pozor! Plague, předák proklatců nezůstává pozadu. Ve svém arzenálu má skvělý vrtulník s vysokorychlostní motorkou, která zvládne projet i ten nejhorší terén.

Wiky Autíčková dráha 4 autíčka
40,97 € 29,40 €

Poschodová garáž upúta hlavne chlapcov na dlhé hodiny hrania a zábavy. Poschodová garáž má svoj vlastný výťah do prvého poschodia. Zaparkuj autíčko potrebné na streche budovy. Súčasťou balenia sú 3 autíčka a jedna helikoptéra.

Wiky Garáž s 3 autíčkami
18,32 € 13,50 €

Prečo mať len jednu garáž na autíčka? S týmto garážovým boxom môžeš mať rovno tri autá v jednej garáži. Zaparkuj svoje autíčka do garáže, uzavri kľúčikom a vezmi si ich kamkoľvek so sebou na cestu.

Wiky Policajná stanica s autíčkom
15,58 € 10,80 €

Policajná stanica a garáž s autíčkom. Skrutkovacia policajná stanica s autíčkom ti umožní robiť všetko, čo by správny policajt mal. Pozvi svojich kamarátov a užite si spoločne veľa zábavy!

Wiky The Corps Stíhačka
16,90 €

Novinka

Rain, vůdce The Corps, je vybaven špionážním zařízením a tou nejmodernější stíhačkou s raketami. Ale pozor! Plague, předák proklatců nezůstává pozadu. Ve svém arzenálu má skvělý vrtulník s vysokorychlostní motorkou, která zvládne projet i ten nejhorší terén.

Wiky The CORPS! Obrněné vozidlo Tank
19,30 € 18,90 €

Novinka

Vstup do světa drsné spravedlnosti The Corps a zažij spoustu akce a zábavy! Stisknutím tlačítka spusť zvukové a světelné efekty – hra může začít! Které vojenské vozidlo si vybereš?

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: