Wiky Auto domiešavač
7,21 €

Auto domiešavač 29 cm – ideálna hračka do interiéru ako aj do piesku.

Wiky Loď/člun do vody plast 18cm na baterie na kartě
5,99 €


Parádní barevná závodní loďka do vody. Perfektní hračka pro vaše děti na horké letní dny k bazénu. Loďka je na baterie 2×AA, které nejsou součástí balení.
Rozměry výrobku 18cm.
Vhodné pro děti od 3 let.

Wiky Sanitka Medic na batérie 34cm
28,65 €

Výpredaj

Teamsterz sanitka so svetelnými a zvukovými efektmi. Vyrobené z kvalitného, odolného a zdravotne nezávadného plastu.

Wiky Auto sklápač 32cm
14,87 €

Sklápacie auto na zotrvačník, pre malého šoféra. Chcete pomôcť priviesť na stavbu piesok, štrk alebo iný materiál? Toto sklápacie auto zo série Truck je na to ako stvorené.

Wiky Hasičské auto 25cm
10,46 €

Auto hasičské 25 cm. Krásne červené hasičské auto, ktoré nesmie chýbať žiadnemu malému hasičovi.

Wiky Sada mini autíčka 6ks plast 6cm na kartě
5,99 €

Nasedni, nastartuj a hurá na staveniště! Při práci na stavbě budou autíčka velkým pomocníkem a vše bude včas hotovo. V balení najdeš 6 mini autíček na zpětné natažení. Rozměry výrobku 25 × 19cm.

Wiky Sklápač šróbovací 30cm
15,27 €

Sklápač šróbovací 30cm. Priloženým skrutkovačom a kľúčom sa dajú niektoré časti odskrutkovať a zase zmontovať dohromady.

Wiky The CORPS! Obrnené vozidlo Tank
19,30 € 17,40 €

Vstúp do sveta drsnej spravodlivosti The Corps a zaži veľa akcie a zábavy! Stlačením tlačidla spusť zvukové a svetelné efekty – hra môže začať! Ktoré vojenské vozidlo si vyberieš?

Wiky Helikoptéra Corps 76 cm
57,70 € 43,90 €

Veliteľ bandy Proklatcov získal nový super vybavený prepadový vrtuľník. Dokážeš sa ubrániť a vrtuľník zostreliť? Je vybavený strelným arzenálom a má reálne svetelné a zvukové efekty.

Wiky The CORPS! Obrnené vozidlo Auto
19,30 € 17,90 €

Vstúp do sveta drsnej spravodlivosti The Corps a zaži veľa akcie a zábavy! Stlačením tlačidla spusť zvukové a svetelné efekty – hra môže začať! Ktoré vojenské vozidlo si vyberieš?

Wiky The Corps Stíhačka
16,60 € 12,80 €

Rain, vodca The Corps, je vybavený špionážnym zariadením a tou najmodernejšou stíhačkou s raketami. Ale pozor! Plague, predák proklatcov nezostáva pozadu. Vo svojom arzenáli má skvelý vrtuľník s vysokorýchlostnou motorkou, ktorá zvládne prejsť aj ten najhorší terén.

Wiky The Corps Vrtuľník
16,60 € 12,90 €

Rain, vodca The Corps, je vybavený špionážnym zariadením. Ale pozor! Plague, predák proklatcov nezostáva pozadu. Vo svojom arzenáli má skvelý vrtuľník s vysokorýchlostnou motorkou, ktorá zvládne prejsť aj ten najhorší terén.

Wiky Skrutkovací vláčik

Wiky Skrutkovací vláčik

Hodnotenie: 4,9
23,28 € 11,30 €

Skrutkovacia lokomotíva patrí medzi najobľúbenejšie hračky malých chlapcov. Skrutkovač možno použiť ako motor! Ak vloží sa do mašinky zo spodnej strany, akonáhle je zoskrutkovaná, mašinka sa rozbehne!

Wiky Autíčková dráha 4 autíčka
40,97 € 28,30 €

Poschodová garáž upúta hlavne chlapcov na dlhé hodiny hrania a zábavy. Poschodová garáž má svoj vlastný výťah do prvého poschodia. Zaparkuj autíčko potrebné na streche budovy. Súčasťou balenia sú 3 autíčka a jedna helikoptéra.

Wiky Parkovacia stanica 69x56x23,5 cm
26,60 € 14,70 €

Postav si vlastnú parkovaciu stanicu s garážou, umývačkou a heliportom! Nezabudni, že je potrebné umyť auto a natankovať! Čo je to za hluk? Na streche zase pristáva vrtuľník!

Wiky Policajná stanica s autíčkom
15,58 € 11,90 €

Policajná stanica a garáž s autíčkom. Skrutkovacia policajná stanica s autíčkom ti umožní robiť všetko, čo by správny policajt mal. Pozvi svojich kamarátov a užite si spoločne veľa zábavy!

Wiky Hasičská helikoptéra so zvukom a svetlom
29 € 18,90 €

Nový model hasičskej helikoptéry od Teamsterz so zvukom a svetlom. Hasiči sú obľúbenou detskou hračkou. Každý chlapec sa túži aspoň na chvíľu stať hasičom hrdinom a zachrániť dom pred požiarom. Vyleť k zásahu a zachráň všetkých obyvateľov mestečka.

Wiky Garáž s 3 autíčkami
18,32 € 11,30 €

Prečo mať len jednu garáž na autíčka? S týmto garážovým boxom môžeš mať rovno tri autá v jednej garáži. Zaparkuj svoje autíčka do garáže, uzavri kľúčikom a vezmi si ich kamkoľvek so sebou na cestu.

Wiky Ťahač so 4 autíčkami
41,36 € 26,50 €

Ťahač s návesom prevážajúci štyri osobné autíčka, s ktorým sa deti dokážu hrať hodiny. Tlačidlom na kabíne ťahača sa aktivujú svetelné a zvukové efekty.